The natural way to cleaner carpets

Güvenilir Profesyoneller

430x353x1.8a,P20MAIN,P20tech,P20with,P20van.jpg.pagespeed.ic.KGoYVV7Ln0

Profesyonel Personelimiz Fark Yaratır

Halı ve döşeme temizliğinizin kalitesi, hizmeti sunan temizleyicinin profesyonelliğine bağlıdır. İşte bu yüzden Chem-Dry üstün düzey eğitimli ve güvenilir profesyonel halı temizleme teknisyenleri ile kuvvetli karbonatlamalı temizleme yöntemini birleştirerek ailenize “göz kamaştırıcı” bir temizlik hizmeti sunar.

Profesyonel teknisyenlerimizin aldıkları eğitim seviyesinin temizlik sektöründe bir benzeri bulunmamaktadır. Chem-Dry teknisyenleri evinizde hizmet sunmaya başlamadan önce uzun bir süre boyunca yoğun eğitim alırlar. Bu eğitim sayesinde teknisyenlerimiz tüm halı, döşeme ve deri temizliği ihtiyaçlarınızı tespit etme, değerlendirme, karşılama ve hatta bu beklentilerinizi aşmak için gerekli vasıflara sahip olurlar.

Belgelendirme ve Eğitim

Chem-Dry teknisyenleri yıllık eğitim programlarına katılarak halı temizleme sektöründeki en yeni teknolojiler hakkında bilgi ve gerekli sertifika sahibi olurlar. Böylece Chem-Dry halı ve döşeme temizleyicinizin çeşitli kumaşları temizleme konusunda tecrübe sahibi olduklarından ve en kaliteli halı, kilim ve döşemenin temizliğinde gereken özeni göstereceklerinden emin olabilirsiniz.

Usta Teknisyen Sertifikası

194x82x1.8b,P20master_tech,P20logo_0.jpg.pagespeed.ic.iJoBUO3Bdf

5 yıldızlı Sertifika sahibi olan Chem-Dry teknisyenleri “Usta Teknisyen” unvanını alırlar. Usta Teknisyen programı, teknisyenlerin ustaca bir temizlik, leke sökülmesi, evcil hayvan idrar kokusu giderilmesi, müşteri hizmetleri, güvenilirlik ve daha fazlası için teknisyenleri son halı ve döşeme temizliği teknolojileri hakkında eğitime tabii tutar. Chem-Dry halı temizleyicileri için Usta Teknisyen unvanı en üst düzey halı temizleme becerisi ve hizmetini temsil eder.

Denetleme, Temizleme ve Restorasyon Sertifika Enstitüsü – Institute of Inspection, Cleaning and Restoration Certificate (IICRC)/

 

194x194x1.8c,P20IICRC,P20logo_0.jpg.pagespeed.ic.dWdFmTwLG5

Chem-Dry uzmanları tarafından verilen mükemmel eğitime ek olarak, birçok Chem-Dry teknisyeni Denetim Enstitüsü (Institute of Inspection) tarafından verilen, halı temizleme, kilim temizleme, deri  temizleme ve diğer özel hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için ek eğitim alıp Temizleme ve Restorasyon Sertifikası (Cleaning and Restoration Certificate) kazanmışlardır.

En İyi Yerel Hizmet Sağlayıcılarını Takdir Etme

Circle of Excellence (Mükemmellik Topluluğu) Onayı

1.8d COE logo_0

 

 

 

 

 

 

Chem-Dry, gıpta edilen Circle of Excellence (COE) başlığı ile Chem-Dry ağındaki kendi bölgesini en iyi şekilde temsil eden yerel hizmet sağlayıcılarını takdir etmektedir. Sürekli tekrar yapılan bu takdir, müşteri memnuniyetinde en yüksek standartlara sahip olan, en iyi temizlik uygulamalarını yerine getiren ve diğer önemli alanlarda başarılı olan operatörlere verilir.

President’s Award (Başkanlık Ödülü)

President’s Award

194x194x1.8e,P20president,P20award,P20logo_0.jpg.pagespeed.ic.I905FyHOQk

Saygın President’s Award itibar ödülü her yıl Chem-Dry sistemindeki en yüksek standartlara sahip olan, temizleme başarılarından, müşteri memnuniyetine kadar bir dizi kriterlere göre seçilen operatörlere dağıtılır.

Chem-Dry uzmanlarına güvenin.

 

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri