Click Fraud Protection
The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Müşteri Yorumları

add-review-button-300x104-1

 

3 yıldır halılarımı farklı firmalarda temizletmeme rağmen istediğim sonucu alamıyordum. Halılarım ilk aldığım günden daha parlak daha temiz ve yeni görünüyor. Teşekkürler

Elif G.

 

Demekki Kurumsal çalışınca oluyormuş, halı ve yıkama hakkında bu kadar bilgi nasıl olur şaşırırsınız. dört dörtlük çalışıyorlar.

İlhan K.

 

Çok değerli el dokuma halılarım var dı, bozacaklar diye kimseye veremiyordum, Chem-Dry’ı duydum,her halı için farklı Amerika’dan gelen özel solüsyonlarının olduğunu söylediler. halılarım neredeyse ilk aldığım gibi temiz oldu tüyleri tekrar tazelendi, hiçbir renk solması veya boya karışması olmadan. rahatlıkla el dokuması halılarınızı verebilirsiniz.

Cihan H.

 

İki çocuğum var malum değişik gerçekten çıkmayan lekeler vardı halılarımda sizi denedim ve lekeler çıkmıştı ayrıca mis gibi kokuyor ve ambalajlı getirmenizde benim için tercih sebebi artık.

Melek C.

 

Çok başarılı bir iş çıkardılar, halım ciddi biçimde kirli idi. şimdi çok güzel gözüküyor ve  hissettiriyor.

Kader B.

 

Değerli İpek halılarım vardı kimseye güvenip veremiyordum tavsiye üzerine size chemdry halıya verdim çok memnun kaldım hiçbir zarar gelmeden tertemiz teslim edildi teşekkürler

Dilek A.

 

halım çok kötüydü, partiden kalan lekeler vardı, Chem Dry yepyeni yaptı.

Ayla E.

 

Teknisyen oldukça donanımlıydı, halı hakkında bir sürü bilgi verdi, daha önce hiç profesyonel birilerine temizletmemiştim, şimdi mükemmel gözüküyorlar, keşke daha önce arasaymışım.

Mustafa N.

 

Çok titiz bir firmasınız ben çok memnun kaldım bugünden sonra sizden vazgeçmem halılarım tertemiz geldi teşekkürler.

Fulya F.

 

Chem-Dry hakkında tek şey söyleyeceğim, Chem Dry en iyisi. artık Chem Dry ile yıkatıyorum, başkasını asla tanımam.

Nermin A.

 

Chem-Dry İzmir ve ekibi profesyonel, kibar, iyi eğitim almış ve yorulma nedir bilmediler. işe başlamadan önce ne yapmaları gerektiğini söylediler ve tam dedikleri gibi yaptılar. onlarla çalışmak mutluluk verici idi.

Cem T.

 

Koltuklarımızı yıkamada en iyi servistiler, yepyeni oldular, yakında halılarım içinde çağıracağım, ayrıca başkalarına tavsiye edeceğim.

Ceyda T.

 

Telefondaki Bayan personel arkadaş canlısı, verimli, çok bilgiliydi. servise gelen teknisyen de çok iyi biriydi. çekyat ve koltuklarımın yerini kendisi değiştirdi.  hiç leke bırakmadı, eski bir kahve lekesi vardı sürekli duruyordu onuda çıkardı. kesinlikle tekrar Chemdry ı arayacağım. gayet memnun kaldık.

Aynur B.

 

Ofisteki halılarımızı yıkatıyoruz sürekli, servis elemanı çok bilgili, halıları tekrar ilk aldığımız günkü görüntüsüne kavuşturuyor. En önemlisi de jentilmen biri. teşekkürler, tekrar görüşmek üzre.

Simge A.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri