Click Fraud Protection
The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Chem-Dry Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry Halı Yıkama derinlemesine bir temizlik ile daha hızlı kuruyan halılara ve aileniz için daha sağlıklı bir eve sahip olursunuz. Chem-Dry halılarınızı yerinde halı yıkama (evinizde, işyerinizde) veya teslim alarak kendi tesislerinde yıkar. teslim almalarda teslimat sürelerini bölgenizdeki yerel Chem-Dry Operatörünüze sorunuz.

Benzersiz bir yöntem olan Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon (HCE) yöntemi ile belgelenmiş çevre dostu ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için güvenli bir solüsyon kullanarak daha derinlemesine ve daha uzun süren bir temizlik sağlarız. Bu şekilde hem siz, hem aileniz, hem de eviniz için daha sağlıklı bir temizlik hizmeti almış olursunuz.

chem-dry halı yıkama

DAHA KURU. Chem-Dry yıkama işlemleri geleneksel halı yıkamaya oranla %80 daha az su kullanır. Böylece halılarınız birkaç gün içinde değil, yalnızca birkaç saat içinde kurur. Bu da evinizin tadını daha çabuk çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Chem-Dry halı yıkama firmasını seçmenin faydalarını görmek için Chem-Dry ve buhar temizleyicisi karşılaştırmamıza bakınız.

DAHA TEMİZ. Esas temizleyici solüsyonumuz karbonatlı olup tıpkı soda gibi halınıza derinlemesine işler ve kiri sökerek yüzeye çıkarır. Böylece kuvvetli emici ekipmanımız aracılığı ile kiri kolayca temizleyerek kapsamlı bir temizlik hizmeti sunarız. Buna ilaveten, geriye kiri çeken herhangi bir kalıntı bırakılmadığı için halılarınız uzun bir süre temizliğini korurlar.

DAHA SAĞLIKLI. Daha düşük su gerektiren bir temizlik yöntemi kullanmamız sayesinde, geleneksel halı yıkama firmalarının kullandıkları aşırı suya bağlı olarak halınızda küf ve bakteri oluşumu riskini önemli ölçüde azaltmış bulunuyoruz. Chem-Dry sizin, aileniz ve eviniz için daha sağlıklı bir yerinde halı yıkama hizmeti sunar

Chem-Dry Halı Yıkama ‘daki SKE İşlemimizin Alerjen ve Bakterileri Yok Ettiği Test Edildi & Kanıtlandı

Halı Yıkama Yeşil SertifikaKonu halı yıkamacıları olunca seçme hakkına sahip olduğunuzu anlıyoruz. Ancak halı yıkama hizmetleri birbirleri ile aynı değildir. Bu yüzden, hava kalitesi alanında uzman bağımsız bir laboratuvarı Chem-Dry halı Yıkama ‘nın Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini farklı evlerde kullanarak bir çalışma gerçekleştirmesi için görevlendirdik.  Bu çalışma sonucunda SKE yöntemimizin halı ve koltuklarınızda bulunan toz akarı ve evcil hayvan kepeği gibi alışıldık alerjenlerin ortalama %98.1’ini ve dezenfektan ile kullanıldığında ise havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu ve halılarda bulunan bakterilerin ortalama %89’unu yok ettiği tespit edilmiştir. Chem-Dry halı temizleme hizmeti sayesinde eviniz ve ailenizin sağlığı açısından derin bir nefes alabilirsiniz.

Paketlerimizi Karşılaştırın

Halı Yıkama Hizmeti Avantajları

 

Chem-Dry Halı Yıkama Leke Düşmanı Paketi (Halıları lekelere karşı Koruyucu) ile Sağlıklı Ev Paketi (profesyonel kuvvetli koku giderici ve dezenfektan) sayesinde evinizi günlük leke, sağlıksız alerjen ve bakterilerden nasıl koruyabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Lekelerle Halı Yıkama Koruyucu Paketi ile Başa Çıkın

Halı Yıkama Kir ÇıkarmaHalı en çok kullanılan eşyanızdır, dolayısıyla üzerine bir şey dökülmesi kaçınılmazdır. Zaman içerisinde fabrikada uygulanan leke direnci etkisini kaybeder ve aşınır. Chem-Dry Koruyucuları leke geçirmez halıların bu özelliğini yeniler ve halı liflerinin etrafında bir bariyer oluşturarak kir ve sıvıların yol açtığı lekelerin kolayca temizlenmesini sağlayarak oluşmalarını engeller.

Koruyucu Paket: Halınızın leke direncini yeniden canlandıran üçlü koruyucu

  • PowerGuard Protectant®- Bu çığır açan halı leke koruyucusu halınızın leke geçirmez gücünü artırmakla kalmaz aynı zamanda solüsyon ile boyanan halılar içinde kullanılır.
  • Repel Protectant (Kalkan Koruyucu)- Geri Püskürtücü Koruyucu halının her bir ipliğinin etrafında koruyucu bir zırh oluşturur ve her türlü halıda kullanılabilir. Bu sıvı halı solüsyonu lekelerin oluşmasını en baştan engeller. Lekenin halıya işlemesini engelleyerek size dökülen sıvıyı temizlemeniz için zaman tanır.
  • Wool Protectant (Yün Koruyucu)- Chem-Dry halı yıkama ‘nın Yün Koruyucusu, yün halı ve kilimlerin leke direncini artırmak için özel olarak tasarlanmış su bazlı bir solüsyondur. Lekeleri durdurmak için hemen hemen her türlü sıvıya karşı halı ve kilimlerinizi korur.

Chem-Dry Halı Yıkama Sağlıklı Ev Paketi ile Alerjen ve Bakterileri Azaltmak için Dezenfekte Edin ve Kokuları Giderin

Halı Yıkama Hizmetlerinde AlerjenEvinizde astım veya alerji sıkıntısı çeken biri mi var? Bu yüzden alerjen ve hava kalitesi hakkında endişeleniyor musunuz? Halınızın üzerinde oynamayı seven çocuklarınız mı var? Halıdaki bakterilerin varlığı sizi rahatsız mı ediyor? Halılar büyük bir filtre görevi görerek evlerimizde bulunan alerjen ve mikropları çekerler. Chem-Dry Halı Yıkama, önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarı tarafından test edilmiş ve bu test sonucu evlerdeki halı ve döşemelerde bulunan alışıldık alerjenlerin ortalama %89’ini temizlediği tespit edilmiştir. Ayrıca, sağlıklı ev paketi ile birlikte bir dezenfektan kullanıldığında ise havada uçuşan bakterilerin %89’unu ve halılardaki bakterilerin %82.3’ünü yok ettiği kanıtlanmıştır*. Böylece halılarınız ve hava kaliteniz temiz ve sağlıklı bir hale gelerek ailenize güvenli bir ev ortamı sağlar.

Sağlıklı Ev Paketi: Koku Giderici/Dezenfektan:

  • Hastalık bulaştırabilecek sağlıksız bakterilerin yok edilmesi için evi dezenfekte eder
  • Toz akarı, evcil hayvan kepeği, polen ve diğer sıkça rastlanan alerjenleri azaltır
  • Özel koku gidericisi halınıza derinlemesine işleyerek halının içerisine hapsolmuş kokuları maskelemekten öte tamamen yok eder.

Chem-Dry’ı güvenilir halı temizleyiciniz olarak seçin, pişman olmayacaksınız. Bir Chem-Dry temsilcisine halılarınızı ve evinizi nasıl Temel, Leke Düşmanı Koruyucu ve sağlıklı ev paketlerimiz ile daha uzun bir süre boyunca temiz tutabileceğimizi sorun.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri