Click Fraud Protection
The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Evcil Hayvan idrar Kokusu Çıkarma

Evcil hayvan idrar kokusu çıkarma işleminde başka hiçkimse Chem-Dry gibi sağlıklı ve etkili çözümler üretemez. Chem-Dry olarak tüm evcil hayvanlarımızı ailelerimizin birer ferdi gibi severiz. Günümüze neşe katıp her ne olursa olsun bize karşılıksız olarak sonsuz sevgilerini verirler. Ancak, bir diğer taraftan evimizi temiz, sağlıklı tutmak ile ferah bir kokuya sahip olması konusunda bazı zorluklar çıkarabilirler.

Evcil hayvan kazaları ile bir kere meydana geldiğinde başa çıkılması zor olabileceği gibi, varlığından habersiz olduğunuz kazalarda dahil olmak üzere daha önce olmuş olabilecek kazaların nerede olduklarını bulmak sıkıntı yaratabilir. Özel bir morötesi ışık aracılığı ile Chem-Dry evinizdeki evcil havyan kazalarını tespit eder ve çığır açan P.U.R.T. ® (Evcil Hayvan Koku Giderici) temizleme yöntemi sayesinde idrar kokularını halılarınızdan ve koltuk döşemelerinizden tamamen giderir. P.U.R.T. kokunun kaynağına inerek derhal kimyasal bir reaksiyon başlatır ve böylece kokuyu tamamen yok eder. En zorlu evcil hayvan idrarı vakalarında dahi inanılmaz sonuçlar vermiştir.

Pet Evcil Hayvan idrar Kokusu Çıkarma ‘da Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Üstün Sonuçlar

evcil hayvan idrar kokusu çıkarma

 

 

 

 

 

Bir diğer bağımsız laboratuvarın yakın zaman içerisinde evcil hayvan idrarı koku ve lekelerini sökmekte çığır açan P.U.R.T yöntemimizi pek çok farklı ev ortamında test etmiştir. Kedi ve köpek idrarı olarak en sık karşılan durumlarda, P.U.R.T. yöntemimizin evcil hayvan Kedi, Köpek idrarı kokularını ortalama %99.9 oranında yok ettiği tespit edilmiştir. Çalışma aynı zamanda P.U.R.T. yöntemimizin evcil hayvanların idrarlarında bulunan bakterileri yok etme kabiliyetini test etmiştir. Buna göre HCE (Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon) temizlik yöntemimiz ile birlikte kullanıldığında, P.U.R.T.’un idrarların halılarda meydana getirdiği bakterilerin ortalama %99.2’sini yok ettiği tespit edilmiştir. Buda halı ve koltuk döşemelerinden evcil hayvan idrar koku çıkarma işlerminde ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlar

Evcil Hayvan İdrar Kokusunu Sonsuza kadar Yok Edin

Düzgün bir şekilde temizlenmemesi halinde kedi köpek gibi evcil pet hayvan idrarı kokusu halınıza ve dolayısı ile tüm evinize yayılabilir ve sağlığınız ile mutluluğunuz üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Kazanın gerçekleştiği bölgeden yayılan koku tamamen giderilene kadar bu tür olumsuzlukların tekrar yaşanmasına yol açacaktır.

Kedi Köpek Evcil hayvanların idrarlarını bir halıya yapması hiçte hoş durmayan bir lekeye yol açmasının yanı sıra halının içine işleyerek halıyı ve halının altındaki zemini kirletir. Bu yüzden basit bir temizlikten öte daha kapsamlı bir temizleme yöntemine gerek duyulmaktadır. Evcil hayvan idrar kokusu çıkarma işleminde önemli bir etkende leke ne kadar uzun bir süre temizlenmeden bırakılırsa, o kadar halınızın içine ve hatta zemine, duvarlara ve evinizin temeline işleyecektir. İdrarın kuruması ile sıvı buharlaşır, fakat idrar kristalleri daha konsantre bir hale gelir ve daha keskin bir koku salmaya başlar. Bu aşamada basit bir temizlik kokuyu gidermeyecektir. Evinizi evcil hayvan kokularından arındırmak için Chem-Dry çığır açan ve özel olarak Çiş idrar kokularını kaynağında yok eden P.U.R.T. yöntemini uygular. Pek çok temizleyicinin kokuları yalnızca maskelediği yerde Chem-Dry’ın Evcil Hayvan İdrar Kokusu Gidericisi moleküler seviyeye inerek kokuyu tamamen yok etmek için idrar kristallerini ortadan kaldırır. P.U.R.T sayesinde en zorlu evcil hayvan idrar kokuları dahi halılarınızdan, kilimlerinizden ve döşemelerinizden giderilir

P.U.R.T. Nasıl İşler

Patenli P.U.R.T. yöntemimizin sektörde bir benzeri bulunmamaktadır. Özel formülü sayesinde halıya derinlemesine nüfuz etmiş olan molekülleri çözerek kokuyu sorunun kaynağından giderir. Kedi, Köpek Evcil hayvan idrar kokusu halıdan nasıl çıkar, nasıl çıkarılır?

  1. İlk olarak eğitimli teknisyenlerimiz özel morötesi ışık vasıtasıyla halılarınızı inceleyecektir. Bu ışık çıplak gözle görülmeyen problemli bölgeleri ve kötü kokan idrar kalıntılarını ortaya çıkaracaktır.
  2. Ardından, patentli Sıcak Karbonatlama Ekstraksiyonu temizleme yöntemimiz ile halı durulanacak ve her türlü sıvı ve idrar kristalleri temizlenecektir.
  3. Sonrasında ise, inanılmaz koku giderici ürünümüz olan P.U.R.T.’u tüm lekelere ayrı ayrı uygulanacaktır. P.U.R.T. halınıza derinlemesine işleyerek diğer temizleyicilerin ulaşamadığı halı altlığına ve alt döşeme alanlarına dahi etki eder.
  4. Bir defa uygulandıktan sonra, P.U.R.T. sonraki 24 ile 36 saat içerisinde tüm koku yaratan unsurları çözecektir. Ürünümüzün uygulandığı alanın kurumasıyla kötü kokular yok olacaktır.
  5. Chem-Dry olarak amacımız sağlınız ve ailenizin sağlığını ön planda tutmaktır. Bunun için size daha sağlıklı, daha uzun süren bir temizlik ve daha mutlu bir ev sağlıyoruz. P.U.R.T. ve diğer Sağlıklı Ev temizliği ürünlerimiz kesinlikle toksik olmayıp çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenlidir.


Chem-Dry olarak sağlığınız her şeyden önce gelir. Halı ve koltuklardan evcil hayvan idrar kokusu çıkarma da en etkili firmayız.

ÜCRETSİZ evcil hayvan idrar analizi için bizi bugün arayın.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri