Click Fraud Protection
The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Koruma ve Sağlıklı Ev Paketleri

Chem-Dry’ın Koruyucu Paketi ile Sağlıklı Ev Paketi sayesinde halı ve döşemeli mobilyalarınız her türlü leke, sağlığa zararlı alerjen ve bakteriden korunur. Koruyucu Paketimiz, derinlemesine temizliğe ilaveten halılarınızın daha uzun süre temiz kalmaları için Chem-Dry Koruyucusunu uygular. Chem-Dry Koruyucusunun yanı sıra, Sağlıklı Ev Paketi aynı zamanda havada uçuşan bakterilerin %89’unu yok ettiği kanıtlanan dezenfektan ile kuvvetli bir koku giderici içerir”.

Paketlerimizi Karşılaştırın:

cleaning_package_chart-1

Koruyucu Paket ile Lekelere Şans Tanımayın

food_stain 97Halı ve döşemelerin evinizin en sık kullanılan parçalarıdır, bu yüzden üzerlerine bir şey dökülmesi kaçınılmazdır. Chem-Dry profesyonel teknisyeninizden halı ve döşemelerinize uygulanan Koruyucu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üretici tarafından uygulanan leke koruyucu zaman içerisinde aşınır ve etkisini kaybeder, böylece bu eşyalarınızın lekelenmesi daha kolaylaşır.

Chem-Dry Koruyucusu halı ve döşemelerinizin liflerinin etrafında kirlenme ve lekelenmeyi önleyici bir bariyer oluşturur ve size lekenin sinmesine fırsat bırakmadan temizleme imkanı sağlar. Chem-Dry Koruyucusu kullanarak halı ve mobilyalarınızın görünümlerini yıllar boyunca koruyabilirsiniz

Koruyucu Paket:

  • Üreticinin uyguladığı ve zaman içerisinde aşınan leke koruyucusunu restore eder
  • Döşemeli mobilya ve halı liflerinin etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur
  • Hemen hemen her türlü lekeye karşı koyarak, sinmesine fırsat vermeden size temizleme imkanı sağlar
  • Hemen hemen bütün mobilya malzemeleri ile uyumludur
  • Solüsyon boyalı ve yün halılar dahil olmak üzere bütün halı çeşitleri için üçlü koruyucu

Sonuç olarak, Chem-Dry’ın Koruyucu paketini seçerek lekeleri durdurabileceksiniz.

Sağlıklı Ev Paketi ile Alerjen ve Bakterileri Dezenfekte Edin Kokuları Giderin

97x120x2.1,P20girl,P20sneezing.jpg.pagespeed.ic.Ynchxz3IzK

Aile fertlerinizden biri astım ya da alerji sıkıntısı mı çekiyor? Evinizde buluna alerjenler ve hava kalitesi sizi endişelendiriyor mu? Halılarınızın üzerinde oynamayı seven çocuklarınız mı var? Mikrop ve bakteriler sizi korkutuyor mu? Halı, kilim ve döşemeli mobilyalar alışıldık alerjen ve mikropları hapsederek büyük bir hava filtresi görevi görürler. Ancak her hava filtresinde olduğu gibi bunların da en iyi performansı sağlamaları için düzenli olarak temizlenmelidirler. Chem-Dry’ın HCE temizlik yöntemi önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarı tarafından test edilip onaylanmıştır. Bu çalışmanın sonuçlarına göre Chem-Dry’ın HCE temizlik yöntemi halı ve döşemelerde yer alan alışıldık ev alerjenlerinin ortalama olarak %98.1’ini yok ettiği tespit edilmiştir. Buna ilaveten, Sağlıklı Ev Paketinin dezenfektan ile birlikte kullanılması sonucunda ise ev içerisinde havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu yok ederek hava kalitesini iyileştirdiği onaylanmıştır*.

Sağlılı Ev Paketi: Koku Giderici / Dezenfekte Edici:

  • Hastalık saçabilecek sağlığa zararlı bakterileri yok etmek için halı ve/veya döşemeli mobilyaları dezenfekte eder
  • Toz akarı, evcil hayvan kepeği, polen ve benzeri gibi sıkça rastlanan pek çok alerjenin varlığını önemli seviyede azaltır
  • Özel koku giderici halı ve mobilyanızın içine hapsolmuş kokuları yalnızca maskelemez – bunları tamamen yok eder
  • Yatak, yatak minderi ve diğer ev tekstil ürünleri dahil olmak üzere tüm mobilyalara uygulanabilir

Evinizdeki halı ve döşemeli mobilyalarınızın temizliği için bugün bir Chem-Dry temsilcisi ile görüşüp Temel, Koruyucu veya Sağlıklı Ev hizmetlerimiz için fiyat alın.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri