The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Halı ve Koltuktan Özel Leke Çıkarma

halıdan özel leke çıkarma

Chem-Dry hertürlü halı ve koltuk döşemesi için özel leke çıkarma hizmetini en hassas profesyonelik ile uygular. Eğer çocuk veya evcil hayvan sahibi iseniz halı, kilim veya koltuk döşemeleriniz kirlenip lekelenmesi kaçınılmazdır. Evinizde çocuk veya evcil hayvan olmasa dahi leke ve kir hayatımızın bir parçasıdır. Halınızda veya koltuğunuzda çıkarması zor bir leke ile karşılaştığınızda artık merak etmenize gerek yok. Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenleri en zor lekeleri çıkaracak solüsyona sahipler.

Leke Çıkarma Uzmanları

Lekelerin çoğu Chem-Dry’ın Temel temizleme hizmeti ile giderilir. Ancak arada sırada boya, ruj, keçeli kalem ve benzeri, çıkması zor ve özel bir işlem gerektiren lekeler meydana gelebilir.

teknisyen halıda özel leke çıkarma işlemi

Profesyonel olarak eğitim alan teknisyenlerimiz en modern ekipman ve Özel Leke Çıkarıcı hizmetimizi kullanarak hemen hemen bütün lekeler ile başa çıkabilirler. Güvenli ve etkili leke çıkarıcı ürünlerimiz ile yenilikçi ekipman kullanarak Chem-Dry en zor lekeleri halı, kilim ve döşemelerden tamamen söker. Bu yüzden iddia ediyoruz; “Eğer biz üstesinden gelemiyorsak, kimse gelemez”.

 

Chem-Dry’ın profesyonel halı temizleyicileri ve döşeme temizleyicileri, aşağıdaki listede yer alan ve diğer temizleyici şirketlerin dokunmayacağı dahi en zorlu lekeleri bile çıkarır. Bu lekeler;

  • Yiyecek Lekeleri (çikolata, jöle, ketçap)
  • Kan
  • Evcil Hayvan Kazaları
  • Kir ve Çamur
  • Domates Suyu, Soda, Meyve Suyu
  • Çimen
  • Şarap
  • Kahve
  • Ve daha birçoğu!

Lekeler Oluşmadan Leke Koruyucu ile Lekeleri Önleyin

Lekelerin oluşmasını en başından engellemekte daha etkin ve önleyici bir çözüm için Chem-Dry’ın Leke Koruyucu Paketini değerlendirin. Halı, kilim ve döşemeler için test edilmiş ve onaylanmış bir çözüm sunarız.

Çok amaçlı koruyucu solüsyonumuz ipliklerin etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur ve leke oluşturacak tüm sıvıların işlemesine karşı koyar. Böylece leke oluşmadan engellenmiş olur.

Chem-Dry’ı hemen bugün arayın ve leke koruyucu paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olun. İzin verin size evinizin temiz ve güzel olması ile duyduğunuz gurur ve mutluluğu geri kazandıralım.

Lekeler gerçekten göze batacağı gibi endişe etmenize yol açabilir. Özellikle evlerinin temiz ve güzel olmalarından büyük gurur duyan ve haz alanlar için bu çok önemlidir. Lekelerin halı veya koltuk döşemelerinizde kalıcı bir iz oluşmasını engellemenin en etkili yolu çabuk davranmaktır. Leke ne kadar uzun süre kalırsa çıkarması bir o kadar zor olacaktır. Bundan böyle çıkarması zor bir leke ile karşılaştığınızda Chem-Dry’a bir şans tanıyın.

© 2016 Chem-Dry Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.