The natural way to cleaner carpets The natural way to cleaner carpets

Dünyanın ve Türkiye'nin Lider
Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Yerinde Halı Yıkama

Profesyonel Yerinde Halı Yıkama – Evde veya İşyerinde Duvardan Duvara Halı Yıkama

Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma Chem-Dry gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi Chem-Dry korur. Chem-Yerinde Halı Yıkama HizmetimizDry yerinde halı yıkama hizmetinde daha derinlemesine, daha sağlıklı bir temizlik için en son teknoloji ekipmanlarını ve eşsiz karbonat formüllü olan doğal patentli solüsyonunu The Natural’i kullanır. Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı halı yıkama yöntemi, ekipmanları ve solüsyonları halı ve kilim enstitüsünden,  Laboratuvarlardan ve birçok kurum ve kuruluştan sertifika kazanmış, En büyük halı üretici fabrikalarından tavsiye mektupları almış, en iyi halı yıkama yöntemi olduğu kabul görmüştür.

Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry ile halılarınız 1-2 saat içerisinde kurur. 1-2 gün sonra değil. Aşırı miktarda su kullanan diğer sıradan buharlı veya şampuanlı halı yıkamacıların aksine Chem-Dry %80 daha az su kullanır. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry Sıcak Karbonatlamanın gücünü ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız patentli ana solüsyonumuz The Natural tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren küçük baloncuk çıkarır. Halının fiberlerine ipliklerine kadar nufüs eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca Chem-Dry ile halılarınız çok daha uzun süre temiz kalır. Halınızın kullanım ömrünü uzatırız.

Daha Sağlıklı Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry Patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama yönteminde en gelişmiş ekipmanları ve Doğal olan The Natural solüsyonunu kullandığından geriye yapışkan gibi kir ve lekeleri, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı bırakmaz. Daha az oranda su kullandığından halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez, buda halının altında bakteri, küf, mantar oluşumunu engeller. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.

profesyonel Yerinde Halı Yıkama

Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı daha sağlıklı ve daha derinlemesine temizlik sağlayan halı yıkama yöntemi beklentilerinizin üzerinde bir memnuniyet sağlayacaktır. Duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz olan Chem-Dry yerinde halı yıkama ve diğer tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir. Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenlerine güvenin. halınız için olabilecek en iyi temizliği yapacaklardır, gerekli eğitim ve sertifikalarını almışlardır.

duvardan duvara yerinde halı yıkama firması

Neden Chem-Dry Yerinde Halı Yıkama ?

  • Bakteri ve alerjenlerin %98 ini yok ederiz ki bu oranı Chem-Dry dışında hiçbir yerinde halı yıkama firması yakalayamaz.

  • Halıların Ömrünü uzatır, diğer halı yıkama firmalarının yaptığı gibi halının ömrünü kısaltmaz.

  • Chem-Dry’ın 40 yıldır sadece kendisinin yıkadığı halılar mevcuttur ve halen yepyeni gibi durmaktadır.

  • Halılar 2 saatten daha az bir sürede kurur, 1-2 gün sonra değil.

  • Tamamen zararsız yeşil sertifikalı çevre dostu solüsyonlar kullanırız.

  • Bizim yıkadığım halılar ardında yapışkan gibi kiri çeken sabun bırakmaz ve çok daha geç kirlenir.

  • Halılara fabrikada uygulanan kir tutmama özelliğini bozmaz.

  • Profesyonel sertifikalı teknisyenlerimiz halınızın türüne göre en doğru işlemi uygularlar.

  • Müşteri memnuniyeti garantisi veririz.

yerinde halı yıkama

Chem-Dry Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Dünya Birincisidir

Chem-Dry Halı Yıkama dünya genelinde 51 ülkede 4500 şubesi ile her gün ortalama 11.000 ev ve işyerine hizmet vermektedir. yılda ortalama 1 milyar metre kare halı yıkayarak dünya lideridir. Kullandığımız ekipmanlar, halının türüne göre uyguladığımız 100 den fazla faklı yeşil sertifikalı, tamamen zararsız solüsyonumuz ve profesyonel çalışanlarımız ile en üstün halı yıkama hizmetini sunarız.

Evler dışında ayrıca profesyonel duvardan duvara yerinde halı yıkama hizmetini verdiğimiz  işyerlerinden bazıları: ofisler, resmi daireler, belediyeler, oteller, camiler, tiyatrolar, bale salonları, jimnastik salonları, sinema salonları, havaalanları, kurslar, universiteler, mescidler, dershaneler, özel okullar ve daha birçok kurum ve kuruluş.

Daha Temiz & Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Chem-Dry Çözümleri