Antibakteriyel Halı Yıkama Ve Koltuk Yıkama Nasıl Olmalı

Halılar insanların yaşam alanlarına renk katan hem dekoratif tamamlama ürünü hem de kullanılan önemli bir eşya olarak dikkat çekiyor. Halıların bu özelliklerinin yanı sıra hijyenik olması da büyük bir önem arz ediyor. Halıların zaman içerisinde

 dış etkenlere maruz kalması, üzerine dökülen besinler nedeni ile hijyenik özelliğini kaybettiği bu nedenden dolayı da bakteri konusunda insan sağlığını oldukça olumsuz etkileyecek boyutlara geldiği biliniyor. Özellikle halı ile çok sık temas eden çocukların bu bakterilere daha fazla maruz kaldıkları bilinen bir gerçek.

antibakteriyel halı yıkama nasıl yapılır

Bu nedenle ister iş yerinde ister evlerde kullanılan halıların belirli zaman dilimlerinde düzenli bir şekilde yıkanmaları ve bakımlarının yapılması gerekiyor. Firmamız dünyaca ünlü chem dry firmasının Türkiye kolu olarak hizmet vererek halıların bakım ve temizlikleri konusunda dünya standartlarında hizmet sunuyor. Halıların bakım ve temizlik standartları chem-dry standartları çerçevesinde ve kalitesinde ele alınarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz.

Halı ve Koltuk Yıkama Özellikleri

Firmamız halıların yanı sıra koltukların da bakım ve temizliklerini kaliteli bir şekilde yerine getirerek temiz ve bakımlı koltukları müşterilerimize sunuyoruz. Gerek halı yıkama gerek ise koltuk konusunda müşterilerimizin bizimle telefon ya da internet sitemiz üzerinden irtibata geçmeleri ve gerekli bilgileri vermeleri doğrultusunda alınan adres bilgilerine göre gidilerek koltuk ve halılar alınarak temizlik işlemlerine en kısa zamanda başlıyoruz.

 

Halı ve koltuk bakım ve temizlik işlemleri yaklaşık olarak 4-5 gün içerisinde biterek adrese teslim bir hizmet sunuyoruz. Halıların bakım ve temizlikleri için öncelikle halıların özellik ve çeşitlerine göre ayrımları yapılıyor. Çünkü birbirinden farklı özellikleri olan halıların bakım ve temizlikleri de birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Bu nedenle halılar türlerine göre ayrıldıktan sonra halıların öncelik olarak genel bakımları yapılıyor.

Antibakteriyel halı yıkama firması

Genel bakımları yapıldıktan sonra ise halıların tazyikli su ile yıkanması işlemine başlıyoruz. Bu işlemi yaparken kullanılan temizlik ürünlerimiz ise tamamen doğal ve içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmayan temizlik ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Firmamız Antibakteriyel halı yıkama konusunda Halıların temizlik işlemleri bittikten sonra kurulama işlemlerine başlayarak halıların teslimatı için bir aşamayı da bitirmiş oluyoruz.

Çevre ve İnsan Dostu Hizmet

Sunmuş olduğumuz hizmette hijyenik kurallara harfiyen uyarak hem doğa hem de insan sağlığını ön planda tutuyoruz. Firmamızın almış olduğu yeşil sertifika da bu özelliğimizin tescilli bir belgesi olarak dikkat çekiyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimiz arasında yerinde hizmet imkanlarımız da söz konusudur. Özellikle ev ve iş yerlerine gelerek buradaki halı ve koltukların bakımı ve temizlik işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek ürün teslimatı sağlıyoruz.

anti-bakteriyel halı temizliği

Yerinde Hizmet Süremiz

Müşteri talepleri doğrultusunda yerinde hizmet talep edildiği takdirde sunmuş olduğumuz hizmetlerde halıların bakım ve temizlikleri 2 saat, koltuk bakım ve temizlikleri ise 4-5 saat kadar sürüyor. Bu süre içerisinde yapılması gereken bakım ve temizlik işlemleri yapılarak halı ve koltuklar ilk günkü görüntüsünde teslimatları sağlanıyor.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.