Balçova Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama konusu tüm ev hanımları için oldukça zor, yorucu ve önemli olan işlerden birisidir. Halı yıkama firmalarındaki çalışanlar halılarınızı istediğiniz zaman adresinizden gelip teslim alıyorlar ve özenle yıkadıktan sonra teslim ediyorlar. İzmir’de Balçova halı yıkama şirketi bu konuda müşterilerine en kaliteli ve doğru yöntemlerle hizmet veriyor.Balçova halı yıkama firmaları

Chem Dry Farkı İle Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry dünya genelinde günde 10.000’i aşkın eve hizmet veren ve her sene 1 milyar metrekareden daha çok halı yıkama hizmetini gerçekleştirebilen dünya çapında bir firmadır. Bunun en önemli nedenlerinden birisi, benzersiz olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu (SKE) yönteminin uygulanmasıdır. Bu yöntemin halılar üzerindeki temizleyici özelliği oldukça etkilidir. Güvenli, natural, yeşil sertifikalı ve %100 doğal solüsyonlar ile derinlemesine ve daha uzun zaman temizlik etkisini sürdürür. Chem-Dry Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm dünyada kendisini ispatlamış bir şirkettir. Bu yüzden firma Balçova halı yıkama hizmetleri konusunda da profesyonel kadrosuyla sizin için hazır durumdadır. Sizde Chem-Dry firmasının eşsiz farkıyla tanışarak halılarınızı rahatlıkla yıkatabilirsiniz.

Halı ve Koltukların Garantili Temizlik Süreci

Firma sizin için koltuk ve halılarınızı alıp temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra teslim ediyor hem de iş yerinde ya da evinizde bu hizmeti sunabiliyor. Eğer halınız alıp yıkanması gerekiyor ise firma tarafından teslim alınıyor. Halıların teslimat süreci 4 gündür. Firmanın makineli halı yıkama işlemi olduğu için halılarınız etkili olarak en hızlı şekilde temizleniyor ve yaklaşık 4 gün içerisinde adresinize teslim ediliyor. Eğer halılarınız bulunduğunuz yerde temizlenecek ise halılar 1-2 saat içerisinde, koltuklar ise yaklaşık 3-4 saat içerisinde kuruyor. Sizde Chem-Dry firmasının ayrıcalıklarından faydalanarak koltuklarınız ve halılarınız için evinizde gerekli olan tüm hijyen ve ferahlığı sağlayabilirsiniz.