Balçova Koltuk Yıkama Firmaları

Halı ve koltuk temizliğinde dünya markası haline gelen Chemdry firmasının Balçova koltuk yıkama servisi son derece detaylı temizleme hizmeti sunuyor. Koltuklarınızı dipten uca en iyi temizleme ürünleri ile temizleyen firma çalışanları kısa bir süre içerisinde hayalini kurduğunuz hijyeni gerçekleştiriyor. Hem iş yerlerinde hem de evlerde aynı özen ve titizlikle çalışılıyor.Balçova Koltuk Yıkama Firmaları

Koltuklarında Uygulanan Temizleme Adımları

Koltuk bir evin en çok dikkati çeken ve çok fazla kullanılan eşyalardır. Bir evin temizliği konusunda koltuklar büyük bir önem taşıyor. Özellikle de küçük çocuklu evlerde lekelenen koltukların silme işlemi ile temizlenmesi mümkün değil. Böyle bir temizlik aşamasında yapılması gereken yoğun leke çıkarıcı ürünlerin kullanılmasıdır. Ancak her leke çıkarıcı ürünü koltuklarda kullanmak mümkün değildir. Bu konuda son derece bilinçli olan Balçova koltuk yıkama servisi çalışanları en iyi solüsyonları kullanarak sizlere yüksek derecede bir hijyen sağlıyor. Hizmet alabilmek için firmayı aradığınız gün evinize ya da iş yerinize gelen çalışanlar aynı gün içerisinde koltuklarınızı yıkayarak temizleme işlemini gerçekleştiriyorlar.

Koltuklar İçin Farklı Uygulamalar

Her koltuk için aynı temizleme işlemini kullanmak mümkün olmadığından koltukların türüne göre bir işlem seçiliyor. Özellikle de lekeli koltuklar için önce lekelerin geçirilmesine özen gösteriliyor. Çıkması çok zor olan lekelerin dahi koltuğa zarar vermeden çıkarılmasına özen gösteren firma çalışanları koltukların renklerinin solmamasına da dikkat ediyorlar. Koltukların minder ve yastıklarının da temizleme işlemini gerçekleştiren çalışanlar makineli yıkama sistemi ile kısa süre içerisinde yıkama işlemini tamamlıyor. Yıkama esnasında kullanılan su yine makine tarafından çekildiği için koltukların kuruma süresi de uzun sürmüyor. 3 veya 4 saat içerisinde kuruyan koltuklar kısa bir süre içerisinde kullanılabilir hale geliyor. Hem daha pratik hem de daha hijyenik yıkama yöntemleri kullanılıyor.