Home/En Yakın Chem-Dry

En Yakın Chem-Dry

Chem-Dry şubelerimiz birçok araç ve ekip ile hizmet vermekte ve geniş bir bölgeye hitap etmektedirler. Size en yakın Chem-Dry şubemizle iletişime geçebilir, sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Şube Sayfası

İstanbul Anadolu

Şube Sayfası

İzmir

Şube Sayfası

Ankara

Şube Sayfası

Bursa

Şube Sayfası

Manisa

Şube Sayfası

Chem-Dry şubelerine güvenebilirsiniz, tüm personellerimiz gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzman çalışanlardır. Sunduğumuz başlıca hizmetler: yerinde halı yıkama, halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, el dokuma halı yıkama, yatak yıkama ve yatak mayt temizliği, taş fayans sert zemin yıkama ve temizleme, sert zemin cilalama, Granit tezgah temizleme, araç (otomobil, otobüs, minibüs) koltuk yıkama, deri koltuk temizleme, özel leke çıkarma, Su taşkını restorasyonu, stor perde yıkama, evcil hayvan kedi köpek idrar koku ve leke çıkarma, yat ve gemi temizliğidir. tüm şubelerimiz birçok işyeri, şirket, kurum ve kuruluşla çalışmaktadır. Ev, ofis, otel, cami, mescid, yurt, konferans salonu, sinema salonu gibi işletmelere yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadırlar. Referanslarını, yaptıkları işleri sizinle seve seve paylaşacaklardır. Her Chem-Dry şubesi her hizmeti sunmayabilir.

Sıcak Karbonatlı Halı yıkama ve Koltuk Yıkama

Chem-Dry Şubelerimizde Chem-Dry’ın patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama ve koltuk yıkama sürecini uygularız. Bu sürecimizde içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan çevre dostu yeşil sertifikalı The Natural ana solüsyonumuzu kullanırız. Eşsiz olan Sıcak Karbonatlı temizleme sürecimizde halı, koltuk, yatak, taş, fayans zeminlerdeki bakterilerin %98’ini çıkardığımız laboratuvar test sonuçlarıyla onaylanmıştır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünü sektörden en gelişmiş makinelerdir. Tüm çalışan teknisyenlerimiz 52 ülkede 4500 şubemizde olduğu gibi gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzmanlaşmışlardır. Daha derinlemesine temiz, daha uzun süre temiz kalabilen halı ve koltuklar, daha sağlıklı ev ve işyerleri için size en yakın Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Franchise verilecek Bölgeler

Adana
adıyaman
Afyon
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydin
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
İçel
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kilis
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Şanlıurfa
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Bize Ulaşın