Home/En Yakın Chem-Dry/Afyon Halı Yıkama

Afyon Halı Yıkama

Chem-Dry Afyon Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Afyon Halı Yıkama, Afyonun evlerine çiçek açtırmak için kurulduk. Afyonkarahisar Halı Yıkama olarak dikkat ettiğimiz en önemli nokta sizin sağlığınız ve halılarınızın hijyenidir. Firmamızda son model teçhiz atlarımızla 4 mevsim hizmetinizdeyiz. İşinde dikkatli ve uzman elemanlarımız, firmamıza ait bakımlı ve temiz araçlarımızla kirli halılarınızı ister evinizden ister iş yerinizden alıp temizler. Biz size bir telefon kadar yakınız.

Chem-Dry Afyon İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Afyon Halı Yıkama

Afyon Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Afyon El Dokuma Halı Yıkama

Afyon El Dokuma Halı Yıkama

Chem Dry alışıldık halı temizleme yöntemlerinden çok farklıdır. Sadece üst yüzeyinde değil halının en derin noktasına varıncaya kadar detaylı temizlik sağlar. Alışıldık buhar yöntemi değil solüsyon yöntemi kullanılır. Buhar yönteminden çok daha az su harcanan solüsyon yöntemiyle halılarınız yeni alınmış gibi olacaktır. Afyon el dokuma halı yıkama için hizmetinizdeyiz. En hassas el dokuma halılarınız, kilimleriniz temizlenir. Halılara bu yöntem sayesinde en ufak bir zarar gelmez. Solüsyon kesinlikle toksik madde içermez. Ayrıca solüsyonun içeriğinde insan veya hayvan sağlığına zarar verecek hiçbir madde yoktur. Chem Dry tamamen çevre dostu bir yöntemdir.

Afyon Yerinde Halı Yıkama

Afyon Yerinde Halı Yıkama

Afyon merkez ve ilçelerinde hizmet veren Afyon yerinde halı yıkama firmamız, Dünyaca kabul görmüş en etkili temizleme yöntemi olan Chem-Dry teknolojisi ile ev ve iş yerlerinizdeki temizlik işlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek daha temiz, daha sağlıklı ve daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Kullandığı teknoloji ile halı, yolluk ve paspasların dokumasına zarar vermeden ipliklerin en derin noktasına kadar temizler. Zararlı kimyasallar kullanılmayan bu temizlik yöntemi aynı zamanda halınızda oluşan ve bundan sonra oluşması muhtemel bakterilerin de engellenmesinde yardımcı olur ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler sağlar.

Afyon Koltuk Yıkama

Afyon Koltuk Yıkama

Özellikle iş yerlerimizde bulunan koltuklar daha fazla kirlenmektedir. İş yeri olduğu için koltukları temizlemeye göndermek gibi bir şansında olmadığı bilinmektedir. Tam bu esnada Chem-Dry firmamız devreye girerek, işyeri dekorasyonu ve düzeni hiç bozulmadan yerinde hizmet vermektedir. Afyon koltuk yıkama hizmeti ile Afyon ve çevresinde bulunan tüm ev ve işyerlerine uzman ekipler tarafından hizmet verilmektedir. Profesyonel kişilerden oluşan ekiplerimiz koltuklarınızın yapısına, kumaş türüne ve renk yapısına göre, özel temizleme maddeleri ile hassas temizliğini yaparak koltuklarınızın ilk günkü gibi güzel görünmesine imkan sunmaktadır.

Afyon İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Afyon Özel Leke Çıkarma

Afyon Özel Leke Çıkarma

Afyon Pet Koku ve Leke Giderme

Afyon Pet Koku ve Leke Giderme

Afyon Granit Tezgah Temizleme

Afyon Granit Tezgah Temizleme

Afyon Deri Temizliği

Afyon Deri Temizliği

Afyon Taş ve Fayans Temizleme

Afyon Taş ve Fayans Temizleme

Afyon Araç Koltuk Yıkama

Afyon Araç Koltuk Yıkama

Afyon Stor Perde Yıkama

Afyon Stor Perde Yıkama

Afyon Yatak ve Mayt Temizliği

Afyon Yorgan ve Battaniye Yıkama

Afyon Yorgan ve Battaniye Yıkama

Afyon Su Taşkını Restorasyonu

Afyon Su Taşkını Restorasyonu

Afyon Halı Yıkama

Bir dünya devi olan Chem-Dry artık Afyonkarahisar halı yıkama alanında hizmet veriyor. Sağlıklı temizliğin adresi olan Chem-Dry’ın üstün temizliğine Başmakçı semti sakinleri de ulaşabilmektedir.

Halılar her ve de hem dekorasyon hem de yaşam alanımıza sıcaklık katmak için tercih edilen objelerdir. Halının temiz görünmesi kadar önemli bir nokta da gerçekten temiz olmasıdır. Üretici firmalar halıların daha uzun kullanım ömrüne sahip olması için altı ayda bir profesyonel yöntemlerle temizlenmesi gerektiğini belirtmektedir. Profesyonel temizleme ile halınızda oluşan kir, leke ve akarlardan kolayca kurtula bilirsiniz.

Afyon halı yıkama size halınızda istenen temizliğe ulaşmak konusunda yardımcı olacaktır. Profesyonel yöntemlerle halı yıkama da halının nasıl yıkanacağını belirleyen husus halının cinsidir klasik halılar şampuan ve özel solüsyonlar yardımı ile yıkanabilir. Halının türüne ve kir durumuna göre buharla yıkama yöntemine de başvurulabilir. Bu yöntem de halı yüksek sıcaklık ta su buharı ile temizlenir. Böylece değerli halılarınız da renklerin bir birine karışması ve solma gibi sorunlar yaşanmaz. Renk bırakma riski olan halılarda ise kuru temizleme yöntemi kullanılır bu yöntemde halı ya toz emici ve çözücüler uygulanır bir süre beklendikten sonra tozlar makine ile çekilir halılarınızın güvenle temizlenmesi için afyon halı yıkamacı en büyük yardımcınızdır.

Halı Temizliğinin Tecrübeli İsmi Chem-Dry

Afyonkarahisar halı yıkama sektörünün en güvenilir temizlik anlayışını gösteren firmamız sağlıklı evlerin adresi olmaktadır. Bayat ilçesinde yaşayanların da deneyimleme fırsatı yakaladığı eşsiz temizliğimizi dünya çapında 50 ülkeye sunuyoruz. Dünya çapında 10.000’den fazla eve halı, koltuk ve döşeme temizliği sunarken, Bolvadin ilçesine de götürdüğümüz doğaya dost bir teknoloji kullanıyoruz. Afyonkarahisar halı yıkama sektöründe bambaşka bir temizlik deneyimi yaşatıyoruz. Çay halkını da bu vazgeçemeyecekleri temizlik anlayışını deneyimlemeye davet ediyoruz.

Halı için Hijyen ve Temizlik Ürünleri

Çobanlar sakinlerinin de bildiği gibi halı temizliği çok önemlidir. Halı yapısı gereği alerjen ve bakterileri barındırmaya müsaittir. Doğru bir şekilde temizlenmezse başta astım hastaları olmak üzere alerjenlere duyarlı olanları oldukça rahatsız etmektedir. Dazkırı ilçesinde yaşayanların da bildiği gibi özellikle çocuklar halıların üzerinde yuvarlanır. halının üzerindeki bir objeyi ağızlarına alabilirler. Bu durum bakterilerin çocuklarda farklı hastalıklara yol açmasına neden olur. Dinar sakinlerinin deneyimlediği üzere kimyasal ürünlerle sağlanan hijyen geçici olmaktadır. Halı ve döşemedeki deterjan ve sabun artıkları, uzun vadede bakterilerin yaşaması için ortam hazırlarken, Emirdağ semtine de sunduğumuz hizmetten farklı olarak alerjenlerin yeniden ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu kimyasalların doğaya verdiği tahribat ise biz insanlar için olduğu kadar doğada yaşayan canlılar için de geri dönülmez olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Evciler semti için eşsiz temizlik hizmetimizi sunuyoruz.

Antibakteriyel halı temizliği Sürdürülebilir Hijyen

Evciler semtine de götürdüğümüz sürdürülebilir hijyen aslında geleneksel bir temizlik ürününe dayanmaktadır. Hocalar ilçesinde yaptığımız halı yıkama faaliyetlerinde de karbonattan gelen hijyeni kullanıyoruz. Alkali ve tüm toksinlerden uzak, yeşil sertifikalı The Natural adlı solüsyonumuzu Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon yöntemimizde kullanarak Afyonkarahisar halı yıkama alanında sunuyoruz. İhsaniye yaşadığınız şehirse bize ulaşabilirsiniz.

İscehisar sakinleri de bilir ki toprak ve su çok önemlidir. Toprak ve suyu en çok kirletenlerden biri de evsel temizlik ürünleridir. Kızılören ilçesinde de ulaşabileceğiniz hizmetimizde karbonatın kabarcıklarıyla derine sinmiş kir ve bakterileri yüzeye çıkararak temizliyoruz. Karbonatın gücüyle artık Sandıklı evlerinin halıları da daha uzun süre temiz ve hijyenik kalıyor. Yaşadığınız yer Sincanlı ise bir telefon uzağınızdayız. Sultandağı temizlik anlayışını bizimle değiştirecek. Servisimiz olan bir başka ilçe de Şuhut semtidir.

Afyonkarahisar’da hizmet verdiğimiz semtler: Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı, Şuhut

Bize Ulaşın