Home/En Yakın Chem-Dry/Ağrı Halı Yıkama

Ağrı Halı Yıkama

Chem-Dry Ağrı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Ağrı Halı Yıkama, Ağrı ilimizde tüm mahallelere Chem-Dry’ın üstün halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetini sunmaktayız. Daha derinlemesine temiz, pırıl pırıl halılar ve koltuklar için müşterilerimiz bizleri tercih etmektedirler. Kullandığımız ekipmanlar ve makineler son teknoloji ürünü, solüsyonlar ise tamamen doğal ve yeşil sertifikaya sahiptir. ister gelip evinizde, ister alıp kendi tesislerimizde yıkama işlemini gerçekleştiririz.

Chem-Dry Ağrı İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Ağrı Halı Yıkama

Ağrı Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Ağrı El Dokuma Halı Yıkama

Ağrı El Dokuma Halı Yıkama

Ağrı şehrinde ikamet eden kişilerin halılarını güvenli bir şekilde teslim edebileceği Chem-Dry firması %100 doğal minerallerden oluşmuş olan ve sağlık bakanlığı onaylı ürünü ile halılarınızın ömrünü uzatarak size bu hizmeti verir. Solüsyon içerisinde doğanın nimetlerinden yararlanan ve yeşilliklerden oluşturduğu, kimyasal ürünlerin kullanılmadığı bir karışım ile halılarınızda yeni bir çığır açan Chem-Dry markası Ağrı el dokuma halı yıkama işlemi adına bölge içerisinde en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında gelir. Siz de halılarınızı emin ellere emanet etmek istiyorsanız Chem-Dry firmasını tercih edebilirsiniz.

Ağrı Yerinde Halı Yıkama

Ağrı Yerinde Halı Yıkama

Gelişen teknolojinin her anlamda kullanımı insanların bir çok konuda işlerinin rahatlamasını sağlarken, zaman açısından da kolaylık sağlıyor. Halı yıkama eskiden bayanlar kendi imkanları ile yıkayıp kurutmaya çalışırken, çok fazla zaman harcamaktaydı. Bu durum zamandan ve kendi halı yıkayınca çok fazla su tüketimi su kaynakları açısından önemli. Bu sebepler bir araya gelince zamanı kendinize ayırmak, çevre için su kaynakları kullanımı için Ağrı yerinde halı yıkama sizin için halılarınızı yıkıyor ve kurutuyor. Böyle zor bir işi yapmak zorunda kalmadığınız gibi zamanınız da size kalıyor.

Ağrı Koltuk Yıkama

Ağrı Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın ilk günkü haline dönmesini istiyorsanız temizleme konusunda uzman yardımı almanız gerekiyor. Uzman bir kadro ve patentli ürünleri ile chem-dry size bu hizmeti en iyi şartlarda veren firmamız. Ağrı koltuk yıkama ile ilgili chem-dry firmasına sonuna kadar güvenebilirsiniz. Kullanılan özel deterjan koltuğunuzun kumaşı ne olursa olsun zarar vermiyor. En diplere kadar nüfus ederek kirin dışarı atılmasını sağlıyor. Sonraki aşamada firma çalışanları itinalı bir çalışma yapıyor. Yapılan temizlikten sonra 3 saat gibi bir sürede kuruyan koltuklarınız ilk günkü yeniliğini almış duruma geliyor.

Ağrı İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Ağrı Özel Leke Çıkarma

Ağrı Özel Leke Çıkarma

Ağrı Pet Koku ve Leke Giderme

Ağrı Pet Koku ve Leke Giderme

Ağrı Granit Tezgah Temizleme

Ağrı Granit Tezgah Temizleme

Ağrı Deri Temizliği

Ağrı Deri Temizliği

Ağrı Taş ve Fayans Temizleme

Ağrı Taş ve Fayans Temizleme

Ağrı Araç Koltuk Yıkama

Ağrı Araç Koltuk Yıkama

Ağrı Stor Perde Yıkama

Ağrı Stor Perde Yıkama

Ağrı Yatak ve Mayt Temizliği

Ağrı Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ağrı Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ağrı Su Taşkını Restorasyonu

Ağrı Su Taşkını Restorasyonu

Ağrı Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetinden en iyi yararlanabilmek için Ağrı halı yıkama firmamıza başvuran insanlar için kaliteli bir hizmet gerçekleştiriliyor. Heybetli Ağrı dağının eteklerinde Eski ismi ile Karaköse, Karakilise olan tarihi millattan önceye dayanan ilimizde Halı yıkama hizmetinde verilen hizmet koşulları dünya markası olan Chem-Dry temizlik firması ile aynıdır. Profesyonel insanlarla hizmet veren Ağrı halı yıkama servisimiz temizlik ürünlerinde ve halı yıkama yöntemlerinde büyük bir titizlik gösteriyor.

Her zaman yenilikleri takip eden firmamız eskiyen yöntemlerle temizlik hizmeti vermiyor. Tamamen yenilenmiş sistemlerle ve makineli olarak temizlik hizmeti veriliyor. Firma içerisinde çalışan tüm personeller temizlik konusunda son derece bilinçli ve her konuya vakıf olan insanlar içerisinden seçiliyor. Hizmet çerçevesinde halılarınız en iyi şekilde yıkanıyor. Derinlemesine bir temizlik sağlanarak uzun bir süre kirlenmeden kullanabiliyorsunuz.

Halı yıkama işinde her zaman insanların zorlandığı bilinen bir durumdur. Böyle zamanlarda hizmet yönünden sizlere en iyisini sunan Ağrı halı yıkama firmamız memnun kalacağınız bir şekilde halılarınızı yıkıyor. Firma çalışanlarımız hizmet konusunda sizlere en iyi olanakları sunuyor. Halı yıkama sezonu açıldığında tüm halılarınızı yıkatabileceğiniz gibi kış aylarında da acil durumlarda halılarınızı yıkayarak daha temiz bir ortamda oturmanızı sağlıyoruz.

Chem-Dry firması olarak her zaman hizmet kalitesinin yüksek olmasına özen gösteriyoruz. Halı temizliğinde solüsyon seçimi de firma olarak üzerinde durduğumuz bir konudur. Temizleme ürünlerinde hem tüm bakterilerden arındıracak ölçüde hem de insan sağlığına zarar vermeyecek türden bir ürün seçmeye özen gösteriyoruz. Ağrı halı yıkamacı hizmetleri konusunda halıların renklerinin solma yapmamasına ve dokunun zarar görmemesine büyük önem veriyoruz. Halılarınız yıkandıktan birkaç saat içerisinde kurutuluyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Bu nedenle kış ortasında kirlenen ve acil olarak yıkanması gereken durumlarda da müşterilerimize hızlı bir yıkama hizmeti veriyoruz. Halıları kuruduktan sonra tekrar toz ile temas etmemesi için mutlaka halı poşetlerine konularak sizlere teslim ediyoruz.

Ağrı’da Halı Yıkamada En İyi Yöntemler

Halı yıkamak için kullanılan eski yöntemler tamamen terk edildi. Eski usul halı yıkama yöntemlerinde kirli suyun içerisinde duran halılar temizlenmiyor. Aksine mikrobun halının içerisine daha da yerleşmesine neden oluyor. Bu nedenle de halı temizliğinde makineli yıkama yöntemi son derece önemlidir. Eski yöntemlerle yıkanan halılarda deterjan tam olarak halıdan çıkarılamadığı için sağlığınız daha da tehdit altına giriyor. Fakat makineli yıkama şeklinde halı içerisindeki mikrop ve kirler deterjanla birlikte çekilerek halının tamamen temizlenmesi sağlanıyor. Ağrı halı yıkama firmamız son derece detaylı hizmet vererek halılarınızın en derin kısımlarına kadar temizlenmesi sağlanıyor.

Halı ve Kilim Temizliğinde Uzman Personeller Ağrı Halkının Hizmetinde

Halılar ve kilimler el dokuması olabilir ya da çok kıymetli olabilir. Bu nedenle de bu tarz halı ve kilim temizliklerinde büyük bir özen gösteriyoruz. Uzman olan personeller eski kilimlerin eskiyen dokularının daha da zarar görmemesi için hassas bir temizleme yöntemi kullanarak zarar görmesine engel oluyor.

Kaliteli hizmet kapsamında gerçekleştirilen bu işlemler neticesine halılarınızda ve kilimlerinizde renk solması meydana gelmiyor. Ağrı halı yıkama merkezimiz verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem verdiği için her halı için farklı bir uygulama gerçekleştirebiliyor. Halılarınızda ki tüm lekeler yok edilerek daha parlak bir hale getiriliyor. Ağrı’da hizmet verdiğimiz semtler olarak; DiyadinDoğubeyazıtEleşkirtHamurPatnosTaşlıçayTutak ilçeleri sayılabilir.

Bize Ulaşın