Home/En Yakın Chem-Dry/Amasya Halı Yıkama

Amasya Halı Yıkama

Chem-Dry Amasya Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Amasya halı yıkama hizmet vermekte olduğumuz şirketimiz ev ve iş yerlerinizde bulunan ve zamanla kirlenen halı ve koltuklarınızın temizliğini kullanmakta olduğumuz organik ve kaliteli ürünler ile temizleyerek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz kapsamında Amasya halı yıkama firmamız yerinde hizmet anlayışı ile halıların ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olmasını sağlayarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyor.

Chem-Dry Amasya İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Amasya Halı Yıkama

Amasya Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Amasya El Dokuma Halı Yıkama

Amasya El Dokuma Halı Yıkama

Halı temizliği artık dert olmaktan çıkıyor. Chem Dry yöntemiyle hem eskisinden daha hijyenik hem çok daha az su harcayarak el dokuması halılarınızı temizletebilirsiniz. The Natural adlı toksin madde içermeyen solüsyon sayesinde el dokuması halılarınız buharlı yıkama yönteminden çok daha iyi temizlenir. Amasya el dokuma halı yıkama hizmeti verilmektedir. Halılarınız Chem Dry ile hiç olmadığı kadar temiz olacak, üstelik sadece 2 saat gibi çok kısa bir sürede kuruyacak. Su tüketimi, buharlı temizleme yönteminin beşte biri kadardır. Hem zamandan hem sudan tasarruf edin.

Amasya Yerinde Halı Yıkama

Amasya Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halılar gerekse otellerde, gerekse iş yerlerinde gerekse konutlarda sıklıkla tercih edilir. Ancak yıkanmaları ayrı bir sorundur. Zira uzun süre kurumazlar. Oysa biz, diğer firmalar ve yöntemlerin aksine yüzde seksen daha az su kullanıyor, halılarınızı yerinde yıkarken patentli solüsyonumuzu kullanıyoruz. Böylelikle hem duvardan duvara halılarınız üzerinde en ufak bir leke dahi bırakmıyor hem de halılarınızın bir iki saat içerisinde kuruyup tekrardan kullanılabilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda bize özel ve sertifikalı sıcak karbonatlı halı yıkama hizmetini de Amasya yerinde halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Amasya Koltuk Yıkama

Amasya Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı yıkatmak için profesyonel bir firmadan destek alarak en iyi hizmete ulaşmış olursunuz. Böylece iyi bir firmanın koltuklarınızı tam olarak temizlemesiyle siz de firmaya olan güveninizin arttığına şahit olabilirsiniz. Amasya koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı oldukları yerde yıkama hizmetinden oldukça memnun kalacaksınız. Firmanın uzman teknisyenleri, orijinal ve son model yıkama ekipmanları, sağlığa ve koltuk dokusuna zarar vermeyen doğal yıkama solüsyonları ile koltuklarınıza hak ettiği değeri ve titizlikle bir temizlemeyi sunacaklar. Siz de hemen firma ile iletişime geçerek tertemiz ve zarar görmemiş ve kısa sürede kuruyacak koltuklara kavuşun.

Amasya İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Amasya Özel Leke Çıkarma

Amasya Özel Leke Çıkarma

Amasya Pet Koku ve Leke Giderme

Amasya Pet Koku ve Leke Giderme

Amasya Granit Tezgah Temizleme

Amasya Granit Tezgah Temizleme

Amasya Deri Temizliği

Amasya Deri Temizliği

Amasya Taş ve Fayans Temizleme

Amasya Taş ve Fayans Temizleme

Amasya Araç Koltuk Yıkama

Amasya Araç Koltuk Yıkama

Amasya Stor Perde Yıkama

Amasya Stor Perde Yıkama

Amasya Yatak ve Mayt Temizliği

Amasya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Amasya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Amasya Su Taşkını Restorasyonu

Amasya Su Taşkını Restorasyonu

Amasya Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerinde bulunan halılar belli bir süre sonra kirlenerek ilk günkü halinden uzaklaşıyorlar. Halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük önem arz ediyor. Halılar belli bir süre sonra kirlendiği gibi birçok gözle görülmeyen bakteri ve mikroorganizmaların da istilasına uğruyor. Halıların üzerinde dökülen su, gıda maddesi gibi birçok etken halıların tehlikeli bir duruma gelmesine neden oluyor.

Özellikle bu kirlenen halıların üzerinde bebek ya da çocuklar bulunuyorsa bu durum ciddiyetini daha da artırıyor. Halıların bakım ve temizlikleri bu nedenle belirli periyotlar ile yerine getirilmesi gerekiyor. Bu nedenle Amasya ili içerisinde sunuş olduğumuz Amasya halı yıkama hizmeti ile halıların ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin talepleri ile birlikte aynı gün içerisinde halıları alarak temiz ve bakımlı birer halı haline gelmesi için kaliteli düzeyde hizmet sunuyoruz. Halı temizleme tekniklerimiz özellikle astım hastaları ve alerjisi olan müşterilerimizin durumları göz önüne alınarak yapılıyor.

Bir evin hijyenik olarak sağlıklı koşullarda olması için düzenli temizliğin yanında belirli zaman aralığında evde kullanılan halıların yıkanması gerekir. Bu halıların yıkanması klasik yüzeysel olarak değil derinlemesine yıkanması gerekir. Biz Amasya halı yıkama olarak halılarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizleyerek size evinizde en hijyenik koşullar da rahat bir şekilde oturma imkanı sunuyoruz.
Halılar zamanla diplerinde bakteri oluşturmaya başlar. Bu bakteri oluşumunda kurtulmak için derinlemesine temizlik gerekir. Halıları özel solüsyon ile yıkayarak bakterilerin yüzeye çıkmasını sağlıyoruz. Daha sonra özel makinelerimiz ile temizliği bitirerek halıların kuruma işlemine geçiyoruz. Normal halı yıkama firmaları ve evde yıkanan halılara oranla daha az su kullanarak tasarruf sağladığımız gibi halılar da kısa bir zaman dilimi içerisinde kuruyor ve müşterilerimizin halılarının teslimatını da en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Halılarınızın saf ve doğal temizlik ürünleri ile en iyi şekilde yıkanması için Amasya halı yıkamacı olarak aramanızı bekliyoruz. Halılarınızı söylediğiniz adresten alarak itinalı bir biçimde temizliğini yapıp özel ambalaj ile geri getiriyoruz.

Amasya’da Vermiş Olduğumuz Hizmetler Halı temizleme ve koltuk Yıkama

Halıların bakım ve temizlikleri konusunda Amasya halı yıkama şirketi olarak halıların doğal temizlik solüsyonları ile bakım ve temizliklerini yapıyoruz. Halıların temizlenmesi için kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin içerisinde hiçbir şekilde kimyasal bir katkı maddesi söz konusu değildir. 50 ülkede hizmet veren Chem Dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Amasya halı yıkama hizmetimiz ile uluslararası alınan yeşil sertifikaya uygun bir şekilde hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iş yeri ya da ev ortamında halı temizleme hizmetimiz de söz konusudur. Koltuk yıkama Amasya ilimizde de aynı şekilde veririz.

Eğer ki halı temizleme işlemini müşterilerimizin ev ortamında yerine getirmemiz isteniyorsa halıların bakım ve temizlikleri 2 ya da 3 saat içerisinde biterek tarafımızdan halılar müşterilerimize teslim ediliyor. Vermiş olduğumuz Amasya halı yıkama hizmetimiz ile insan sağlığına ve doğaya karşı sorumluluk bilincimizi tüm çalışanlarımız bünyesinde farkındalık yaratarak veriyoruz. Amasya ili genelinde bizimle irtibata geçilmesi durumunda aynı gün içerisinde halılar teslim alınarak gerekli bakım ve temizlik işlemleri yerine getiriliyor. Amasya ili içerisinde hizmet vermiş olduğumuz semtler; Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova semtleridir.

Bize Ulaşın