Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama
Ürün Kodu: P145

Yıldız Halı Yıkama, Yıldız Semtinde ikamet eden bölge sakinlerimizin bizleri tercih etmelerinin haklı bir nedeni var. Güvenilir bir firma ile çalıştıklarından emindirler. Chem-Dry Yıldız halı yıkama firması olarak daha derinlemesine temiz, daha geç kirlenen halı ve koltuklar ve profesyonel bir hizmet sunarız. Sakinlerimiz doğru firma ile çalıştıklarını bilerek sonusuz güven içerisinde hissederler.

 

Chem-Dry Yıldız

0312 379 00 49

0555 190 09 18

Hizmet Bölgesi:

Tüm Ankara ve Çevre İller

Yıldız Halı Yıkama
Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Yıldız El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda profesyonel olan halı yıkama servisi halılarınızın derinlemesine temizlenmesine yardımcı oluyor. Halılarınızın el dokuması olması nedeniyle diğer halılardan farklı bir şekilde yıkanmasına özen gösteriyor. Yıldız el dokuma halı yıkama servisi ücretsiz olarak halılarınızı evlerinizden alıyor ve yine ücretsiz olarak evlerinize teslim ediyor. Yıkama esnasında halıların rengini soldurmayacak solüsyonlardan faydalanılıyor. Aynı zamanda halılarınızın dokularında yıpranma meydana gelmemesi için %100 doğal ürünlerin seçilmesine de özen gösteriliyor. Halı yıkamada profesyonel bir hizmet gerçekleştirilerek tüm kış güvenle kullanabileceğiniz şekilde bir temizleme yapılıyor.

Yıldız Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işinde belirttiğiniz adrese gelen uzman ekibimiz tarafından halı kirlilik durumunuz önce kontrol edilir ve halılarınızın kirlilik durumuna ve türüne göre uygun şampuan ve yıkama işleminde kullanılacak diğer malzemelerle birlikte randevulu verilen saatte adresinizde olunur. Yıldız yerinde halı yıkama tarafından kir, toz ve pislik zerrecikleri halının gözle görülmeyen noktalarına kadar indiği için halılarınız öncelikle profesyonel makinalarımız ile süpürülür. Daha sonra yıkama işlemi başlar. Halı yıkama işleminiz özel şampuanlar ile oldukça güçlü fırçalama sistemi olan makinalarımız ile yapılır. Halınızın renkleri daha parlak olacağı gibi tüm lekelerinden ve kirinden arındırılmış olacaktır.

Yıldız Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Chem Dry koltuk yıkama anlayışını kökünden değiştiriyor. Eski, etkisiz ve tam temizlik sağlamayan yöntemlerin yerine Chem Dry kesin çözüm sağlıyor. Yıldız koltuk yıkama yapılıyor. Chem Dry yoğun buhar ve çok miktarda su ile yıkama yapmıyor. Chem Dry, sıcak karbonat ekstraksiyon ile koltuk temizliğini sağlıyor. Bu solüsyonun az miktar su ile koltuklara özel makine ile teması sonucu bu yıkama gerçekleşiyor. İşlem koltuktaki bütün istenmeyen maddeleri mükemmel temizliyor. İşlem bu kadarla bitmiyor. Vakum yapılarak tüm yüzey arındırılıyor ve koltuklarınız yeni gibi size veriliyor. Koltuklardaki lekeleri son derece güçlü fakat zararlı solüsyonlarımızla yok ederiz.

Yıldız Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

Yıldız Halı Yıkama

Halıların bakım ve temizlikleri günümüz şartlarında önem taşıyan bir konudur. Bu nedenden dolayı yıldız halı yıkama firmamız halılarınızı itina ile temizler ve bakımını yapar. Günlük temizlikte elektrik süpürgesi ile süpürülen halılar derinlemesine temizlenmez bakteriler ve tozlar halıların dibine yerleşerek insanların sağlığını tehdit eder. Özellikle solunum yolu enfeksiyonu ve astım hastası olan kişilerin halı temizliğine daha da dikkat etmeleri gerekiyor. Evlerin vazgeçilmez bir parçası olan halılar gün geçtikçe kirlenir renkleri solar ve canlılığını kaybeder. Bunun için yıldız halı yıkama firmamızı arayarak sipariş verebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz halılarınızı aynı gün içinde evinizden gelip alıyor. Ayrıca halılar dört gün içinde teslim ediliyor. Müşterilerimizin isteği üzerine halıları yerinde yıkama hizmeti de veriyoruz. Yerinde yıkanan halılar uzman ekibimiz tarafından özenle yıkanır ve halılar üç saat içinde kuruyarak kullanıma hazır olur.

Yıldız’da bir İlk; Profesyonel Halı Yıkamacı

Yıldız halı yıkama fabrikamıza ait ücretsiz servis araçları tarafından evinizden alınan halılarınız fabrikamıza getirilerek, tecrübeli personellerimiz tarafından kontrol edilerek, halılardaki leke ve deformasyonlar belirlenir. Halıların gerekli ölçümleri yapılır ve kayıt altına alınarak tasnif yapılır. Kayıt altına alınan halılar ful otomatik olan toz alma makinelerinden geçirilerek tüm saç, tüy, toz gibi maddelerden ayrıştırma sağlanır. Böylece halılar bir sonraki aşama için hazır hale getirilir.

Halılar, çalkalama ve ön yıkama makinelerinde yıkanır. Yıkama esnasında, tamamen karbonat eksenli olarak özel üretim şampuan kullanılır. Yıldız halı yıkamacı ekiplerince yapılan ön yıkama sayesinde lekeler hafifler. Ardından bilgisayarlı makinelerde el değmeden yıkanmaya alınır. Yıkama işlemi biten halılar, yüksek devirli santrifüj makinesinde sıkılarak sulardan tamamen arındırılır. Havalandırma ve kurutma odalarımızda nem alma makinelerimizin çalıştığı steril ortamda belirli bir süre bekletilen halılar, tam kuruluk sağlayıncaya kadar gözetim altında tutulur. Kuruyan halılar tela hurçlar ile paketlenerek dağıtım işlemi yapılır ve sahiplerine teslim edilir. Halıların tamamen hijyenik olmasına ve kullanıma hazır geldiğinden emin olunarak teslimat gerçekleşir.

Verilen ve sunulan Halı veya koltuktaki temizlik ve Hizmetlerimiz Artık Yıldız’da

Halı yıkama fabrikamıza gelen halıların temizliğine hemen başlanır. Halıların yıldız halı yıkama firmamızda %100 doğal ürünler kullanılarak temizliği yapılıyor. Özel halı şampuanlar ile yıkanan halılar kirden ve bakteriden arındırılarak derinlemesine temizleniyor. Öncelikle halılar yıkama işleminden önce vakum makinesinden geçer ve tozlarından arındırılır. Ardından halıdaki gözle görülmeyen lekeler özel ışık teknolojisi ile üretilmiş makineden geçirilip tespit edilir ve lekeler özel losyonlar ile çıkartılır. Böylelikle halılar bu aşamalardan geçtikten sonra yıkama işlemine başlanır ve halılar özel üretilmiş olan halı yıkama makinelerinde halılara zarar vermeden yıkanır. Halıların yıkama işlemi bittikten sonra halılar özel odalarda kurutulur ve uzman ekiplerimiz tarafından tek tek kontrol edilir ve halılar paketlenerek alınan adrese teslim edilir. Özellikle halılarda dikkat edilmesi gereken husus halinin boyasını akıtıp akıtmadığıdır. Bunun için halılar tek tek ve ayrı ayrı yıkanması gerekiyor.

Doğal Çevreci Antibakteriyel Temizlik Ürünleri ile Kalıcı Temizlik

Her cins halının ayrı şampuanı ve yıkama tekniği vardır. Çevre dostu tamamen doğal ürünler kullanarak insan sağlığına önem veriyor ve ürünlerimizde hiç bir kimyasal ürüne yer vermiyoruz. Firmamız yıldız halı yıkama fabrikası olarak Chem-Dry şirketinin Türkiye bayisi olarak kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Daha Fazla
Daha Fazla Ankara