Home/En Yakın Chem-Dry/Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Chem-Dry Antalya Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Antalya halı yıkama aracılığı ile Antalya merkezde bulunan bölge sakinleri için güvenilir bir firma olma özelliğimizi her daim korumaya devam ediyoruz. Chem-Dry Antalya halı ya da koltuk yıkama ile derinlemesine ve hijyenik temizlik için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Koltuk ve halılarınızın güvenilir ellerde olmasını istiyorsanız size yalnızca bir telefon kadar uzaklıkta olan firmamızı arayabilirsiniz.

Chem-Dry Antalya İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Antalya El Dokuma Halı Yıkama

Antalya El Dokuma Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe uzun yıllardan bu yana en yetkili firma olarak görev yapan firmamız, her türlü halı modelinin etkili şekilde temizliğini yapıyor. Temizliği oldukça büyük titizlik gerektiren el dokuma halıları ustalıkla yıkayan firmamız, halıların doğal dokusunu bozmadan temiz bir görüntüye kavuşturuyor. Uygun fiyat avantajıyla Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet götüren firmamız, Antalya bölgesinde de kapsamlı şekilde hizmet vermeyi başarıyor. Antalya el dokuma halı yıkama hizmetleri için dilediğiniz zaman yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Hiçbir zararlı kimyasal içermeyen temizleyicilerle halılarınızı çok kısa bir süre içerisinde yıkayan ekiplerimiz, el dokuma halılarınızın temiz ve canlı bir görüntüde olmasını sağlıyor.

Antalya Yerinde Halı Yıkama

Antalya Yerinde Halı Yıkama

Chem-Dry firmasının yapmış olduğu güvenli işler Antalya yerinde halı yıkama ile de devam etmektedir. Yerinde halı yıkama işlemi çabuk kuruyacak bir yöntem ile yapılmaktadır. Su yerine buhar ile derinlemesine bir temizlik sağlanmaktadır. Halı derinlemesine en dibine kadar temizlenmektedir. Üstelik halının kuruma işlemi sadece bir ya da iki saat sürmektedir. Üstelik yerinde halı yıkama yöntemi ile halılar daha uzun süre temizliğini korumaktadır. Bu da daha uzun süre hijyen anlamına gelmektedir. Yıkama esnasında kullanılan yöntem ve malzemeler hem çocuklar için hem de evcil hayvanlar için sağlıklı olmaktadır.

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Günlük kullanmış olduğunuz halı veya koltuklarınıza zamanla çocukları istenmeye şeyleri dökebilirler. Sizlerde bu lekelerin çıkarılması için büyük çabalar harcarsınız. Bundan sonra Chem-Dry firmamız sizin yerinize halı ve koltuklarınız üzerindeki derin lekeleri tamamen çıkarmak bizim işimizdir. Antalya koltuk yıkama vb. ürünlerinizin sorunsuzca temizlenmesi için Akdeniz bölgesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Temizlik için firmamız ile iletişim kurmanız ve talep bırakmanız yeterli olacaktır. Kendinize dert ettiğiniz ve çıkmaz diye düşündüğünüz lekeler, profesyonel ekiplerimizin hazırlayacağı özel karışımlar ile lekeler tamamen temizlenir. Temizlik esnasında ürününüzün yapısı asla zarar görmez.

Antalya İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Antalya Özel Leke Çıkarma

Antalya Özel Leke Çıkarma

Antalya Pet Koku ve Leke Giderme

Antalya Pet Koku ve Leke Giderme

Antalya Granit Tezgah Temizleme

Antalya Granit Tezgah Temizleme

Antalya Deri Temizliği

Antalya Deri Temizliği

Antalya Taş ve Fayans Temizleme

Antalya Taş ve Fayans Temizleme

Antalya Araç Koltuk Yıkama

Antalya Araç Koltuk Yıkama

Antalya Stor Perde Yıkama

Antalya Stor Perde Yıkama

Antalya Yatak ve Mayt Temizliği

Antalya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Antalya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Antalya Su Taşkını Restorasyonu

Antalya Su Taşkını Restorasyonu

Antalya Halı Yıkama

Temizlik konusunda en büyük pay her zaman için halılara aittir. Halı yıkama işinde büyük bir özen ve önemli ölçüde dikkat gösterilmesi insan sağlığı açısından da son derece önemlidir. Antalya halı yıkama firmamız her zaman kaliteli bir hizmet için uğraşıyor. Halılarınızı yıkatırken seçeceğiniz temizleme firması büyük önem taşıyor. Bu firma içerisinde sizlere en iyi hizmeti verecek olan Chem-Dry farkı ile hizmet veren Antalya halı yıkama firmamız her türlü hijyeni sağlayarak uzun bir kış dönemini daha ferah geçirmenizi sağlıyor. Halı yıkama hizmetinde hem kullanılan temizlik ürünleri ve yöntemler uluslararası alanda büyük temizlik firmaları ile aynı ölçüde uygulamalardır. Bu nedenle her zaman verdiğimiz hizmetin kalitesi yönünde müşterilerimize firma güvencesi veriyoruz.

Halıların hayatımızda yeri ve önemi büyüktür. En ucuzundan en pahalısına kadar tüm halı çeşitlerinin özenle ve ayrıştırıcı tekniklerle yıkanmaları gerekmektedir. Antalya halı yıkama fabrikası olarak tüm Antalya halkına hizmette sınır tanımayarak müşteri memnuniyetini ilk sırada kabul ederek, halılarınız servis ekibimiz tarafından fabrikamıza getirilir ve yüksek devirli vakum makinalarından geçirilir. Böylece halılar tüm tozlardan arındırılarak su ile birleşme öncesi hazırlık tamamlanır. Ardından halının iplik ve dokuma türüne göre, en uygun bitkisel şampuanlar ile köpürtülerek durulama işlemine geçilir.

Yıkanan halıların daha hızlı kurumalarını sağlamak amacıyla güneş ışığına maruz bırakmadan klimalı odalarda ya da kurutma makinalarında kurutma işlemine geçilir. Bu işlem ile halıların neme bağlı olarak oluşan koku sorunu giderilerek, halıların dalgalı kalmasının önüne geçilir. Daha sonra sıcak hava odalarında tam kuruma sağlanır ve en mükemmel temizlik sağlanır. Antalya halı yıkamacı ile firmamızda yıkatacağınız halılar için en güvenilir tercihin yapıldığı bilinmelidir. Yıkaması biten halılar, servis ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde kapınıza kadar getirilerek teslimat yapılır.

Halı Koltuk Temizlik Konusunda En İyi Hizmetler Antalya ilimizde sunulmaktadır.

Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde ya da bu konuda bilgi almak istediğinizde müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Sizlere tüm hizmet detayları hakkında bilgi veren müşteri hizmetleri personellerimiz hizmet almaya karar verdiğinizde adres bilgilerinizi alarak firma servisini yönlendiriyor. Antalya halı yıkama servisimiz evinize kadar gelerek halılarınızı teslim alıyor ve atölyelerimize getiriyor. Halılarınız yıkanıp kurutulduktan sonra yeniden tozlanmaması için halı poşetleri içerisinde muhafaza edilerek evlerinize teslim ediliyor. Bu işlemlerin yapılıp bitirilmesi ise yalnızca bir hafta gibi bir süre alıyor. Daha da kısa sürede yapılan halı yıkama işinde halılarınızı almaya gelmeden önce servis çalışanlarımız sizleri mutlaka arıyorlar.

Antalya’da Halılarınızı Yerinde veya kendi Tesislerimizde Yıkıyoruz

Halı temizleme konusunda birçok farklı şekilde hizmet alabilirsiniz. Yerinden kalkmayan ya da sabit şekilde kullanılan halılar için mutlaka yerinde yıkama hizmeti uygulanıyor. Halı temizliğinde yerinde yıkama hizmeti bayanlar için en pratik yöntemlerden biridir. Antalya halı yıkama firmamız bu konuda da büyük bir hizmet gerçekleştiriyor.

Yerinde yıkama hizmetinde de aynı şekilde doğal ve insan sağlığına zarar vermeyecek ölçüde deterjan kullanılmasına özen gösteriliyor. Antalya’da hizmet verdiğimiz semtler olarak AksekiAksuAlanyaDemre (Kale)Döşemealtı, ElmalıFinikeGazipaşaGündoğmuşİbradıKemerKaşKepezKonyaaltıKorkuteliKumlucaManavgatMuratpaşaSerik ilçeleri sayılabilir. Hizmet ağı son derece geniş olan bir firmayız. Bu nedenle de herkese aynı oranda hizmet götürmeye özen gösteriyoruz.

Bize Ulaşın