Home/En Yakın Chem-Dry/Artvin Halı Yıkama

Artvin Halı Yıkama

Chem-Dry Artvin Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Müşterilerimizin memnuniyetinizi kazanmak için Artvin halı yıkama olarak özenle çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin Chem-Dry ile tanışması sonucu pek çok bölgede özenle halı yıkama anlayışı da gelişmiş bulunuyor. Müşterilerimiz firmamıza her geçen gün memnuniyetini dile getirerek başvuruda bulunarak evlerin en güzel aksesuarlarından biri olan halılarınız bizlere teslim ediyor.

Chem-Dry Artvin İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Artvin Halı Yıkama

Artvin Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Artvin El Dokuma Halı Yıkama

Artvin El Dokuma Halı Yıkama

İşletme el dokuma halı yıkama sektöründe Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunmaktadır. işletmenin adı Chem-Dry’dır. İşletme kendini geliştirmek ve markalaşma yapabilmek adına uygun gördüğü girişimcilere franchise imkanı sunmaktadır. Artvin el dokuma halı yıkama denildiğinde akla gelen öncü isimlerdendir. Halılar iplik yapıları analiz edilerek uygun solüsyonlarla yıkanır. Kullanılan solüsyonlar halının kimyasına zarar vermez ve hiçbir renk değişimi ya da yüzeyinde değişikliğe neden olmaz. Halınızın uygun ürünlerle temizlenmiş olması kullanım ömrünü uzattığı gibi ilk günkü gibi canlı ve yeni durmasını sağlar. Eğer halılarınız döşeme ise taşıma ve sermede sıkıntı yaşanmaması adına yerinde yıkama yapılmaktadır.

Artvin Yerinde Halı Yıkama

Artvin Yerinde Halı Yıkama

Yerinde yıkama işlemlerine uygulanan, sıcak karbonatlı ekstraksiyon yöntemleri ile kaliteli, güler yüzlü profesyonel uzman teknisyenleri ile en doğru yıkama tekniklerini kullanarak, Artvin yerinde halı yıkama sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Kimyasal madde içermeyen tamamen naturel solüsyon kullanarak halıların diplerine kadar işleyip, kir ve lekeleri tamamen kir ve bakterilerden arındırıp derinlemesine temizlik sağlar. Eğitimli ve profesyonel ekip kadrosu ile beraber muazzam bir hizmet imkanı sağlamaktayız. Naturel solüsyonları bütün olarak karbonat içeriyor. Kimyasal deterjanlar kesinlikle bulunmuyor. Bu naturel ve kaliteli hizmeti sizlere vermenin mutluluğu ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Artvin Koltuk Yıkama

Artvin Koltuk Yıkama

Uzman bir şekilde hizmet veren Chem-Dry firmamız evinizin koltuklarını türüne göre en uygun şekilde yıkamaktadır. Hem sağlığınız için hem koltuklarınızın uzun ömrü için Artvin koltuk yıkama Chem-Dry firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu işlem çok fazla zaman almamaktadır. Kısa sürede yıkatıp kuruduktan sonra teslim alabilirsiniz. Bu yıkama kesinlikle koltuklarınıza zarar vermez ve en etkili lekeleri bile geçirir. Chem-Dry firmamız yıkama konusunda test edilmiş ve kendini kanıtlanmış bir firma olarak koltuklarınızı güvenilir ve kaliteli şekilde yıkama olanağı sunar. Sunduğu çeşitli paketler dahilinde yıkama işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.

Artvin İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Artvin Özel Leke Çıkarma

Artvin Özel Leke Çıkarma

Artvin Pet Koku ve Leke Giderme

Artvin Pet Koku ve Leke Giderme

Artvin Granit Tezgah Temizleme

Artvin Granit Tezgah Temizleme

Artvin Deri Temizliği

Artvin Deri Temizliği

Artvin Taş ve Fayans Temizleme

Artvin Taş ve Fayans Temizleme

Artvin Araç Koltuk Yıkama

Artvin Araç Koltuk Yıkama

Artvin Stor Perde Yıkama

Artvin Stor Perde Yıkama

Artvin Yatak ve Mayt Temizliği

Artvin Yorgan ve Battaniye Yıkama

Artvin Yorgan ve Battaniye Yıkama

Artvin Su Taşkını Restorasyonu

Artvin Su Taşkını Restorasyonu

Artvin Halı Yıkama

ChemDry halı yıkama konusunda dünya markası olduğundan dolayı biz de Artvin Halı Yıkama olarak bu markanın bayiliğini alarak sizlere hizmet sunuyoruz. Birçok semtte hizmet sunuyoruz. ChemDry dünyada 50 ülkede hizmet veren bir marka olduğundan dolayı bir dünya markası olmayı başarmıştır. Bunu da toplam 4500 adet franchising firması olmasına borçludur. Çok fazla franchising firması olmasından dolayı franchising ödülüne kayık görülmüştür.

Halılar çok çabuk kirlenen ve hastalık yayan ev eşyalarıdır. En çok alerjik hastalıklar ilk sırada yer almaktadır. Alerjik hastalıklar da beraberinde astım, bronşit gibi hastalıkları getiriyor. Bunun dışında ağır kokular meydana geliyor. Bu da hoş bir durum değildir. ChemDry doğal solüsyonu sayesinde derinlemesine iki katı temizlik sağlanıyor. Böylece uzun süre halılarınız kirlenmiyor. İyi temizlenmiş halılar uzun süre kirlenmediği gibi hastalık oluşumunuda sağlamış olur. Bu nedenle çok önemlidir. Bizde iyi eğitimalmış kadromuzla bu güzel temizliği sizlere sunuyoruz. İki katı temizliği sizlere garanti ediyoruz.

Artvin’de Halı Yıkamacı

Bir evde kullanılan halıların düzenli aralıklar ile temizlenmesi sağlık açısından önem taşır. Halılar silinerek temizlenmez. Çünkü silerek halının dibine nüfuz eden kirleri temizlemek çok zordur. Bu sebep ile halıları temizlemek için bir yıl içinde en az iki kez halı yıkamaya vererek yıkatmak gerekir. Artvin halı yıkama olarak halılarınızı derinlemesine temizleyerek size sağlıklı bir ortam sağlıyoruz.
Halılarınızı yıkarken özel solüsyon kullanarak dipte oluşan kirlerin yüzeye çıkmasını sağlayarak derinlemesine bir temizlik sağlıyoruz. Sizin evde yıkayarak harcayacağınız su miktarının çok azını kullanıyoruz. Bu şekilde çevre için su tasarrufu sağlarken size de halı yıkamayı en ekonomik fiyata sunmuş oluyoruz. Artvin halı yıkamacı olarak sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Halılarınızın sağlıklı bir şekilde temizlenip ailenizle en hijyenik şekilde halılarınızı kullanmak için bizi arayın. Halılarınızı kapınızdan makbuz karşılığı alarak yıkayıp geri teslim edelim. Halı temizliği ile harcayacağınız zaman size kalsın. Ayrıca kabarık bir su faturası derdiniz de olmadan siz sadece evinize gelen temizlenmiş halıları kullanacağınız yere serin.

ChemDry Artvin’de üstün derinlemesine halı yıkıyor

100% doğal solüsyon ile halı temizliği sağlayan tek markadır. Bu nedenle Artvin Halı Yıkama olarak bu markanın bayiliğini almış bulunuyoruz. 100% doğal solüsyon ile halılarınızı temizliyoruz. Eğitimli ve donanımlı kadromuz ile mükemmel hizmet imkanı sağlıyoruz. Doğal solüsyon tamamen karbonat içeriyor. Kimyasal ya da deterjan bulunmuyor. Bu doğal ve sağlıklı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Karbonat sayesinde derinlerdeki kir kabarır ve yüzeye çıkar. Böylece az su ile kısa sürede kuru temizlik sağlanır. Karbonatın ev hanımlarının gözünde ayrı bir yeri ve önemi bulunuyor. Bunu bilen Chem Dry temizlik ürünlerinde karbonata ağırlıklı yer vermiştir.

Artvin halı temizliği ve koltuk temizliğinde Hizmetlerimiz

Artvin Halı Yıkama olarak sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bunlar sırası ile;

-Aynı gün servis hizmeti

-Yerinde temizlik hizmeti

-100% doğal solüsyon ile temizlik imkanı

-Yerinde temizlikte 1-2 gün gibi kısa sürede halılarınızı teslim ediyoruz,

-Kendi yerimizde halılarınızı temizlediğimizde 3-4 gün içinde halılarınızı teslim ediyoruz.

-ChemDry eğitimi almış eğitimli kadromuz ile hizmet sunuyoruz.

Artvin Halı Yıkama olarak bu ilde hizmet verdiğimiz semtler;

– Ardanuç,

– Arhavi,

– Borçka,

– Hopa,

– Murgul,

– Şavşat,

– Yusufeli,

gibi semtlerde hizmet veriyoruz. Sizlere ChemDry halı yıkama markasının farkını yaşatıyoruz. Sizlerin memnuniyeti sayesinde bu kadar semtte çoğalıp yer alabildik. Ayrıca koltuk yıkama Artvin ilimizde aynı profesyonellikle gerçekleştirilir.

Bize Ulaşın