Home/En Yakın Chem-Dry/Aydın Halı Yıkama

Aydın Halı Yıkama

Chem-Dry Aydın Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Aydın Halı Yıkama Halı ve Kilim gibi ürünlerin yanı sıra Koltuk, Kanepe, Battaniye ve Perde gibi ürünlerin de temizlik hizmeti sunan Aydın Halı Yıkama, gerek adresinizden aldığı ürünleri temizlik gerekse de yerinde temizlik hizmetleri sunmaktadır. Son teknoloji ekipman ve ürünler kullanılan temizlik işlemleri ile hem daha temiz hem de daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenin yanı sıra daha yeni görünümlü eşyalara da kavuşmak artık mümkün.

Chem-Dry Aydın İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Aydın Halı Yıkama

Aydın Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Aydın El Dokuma Halı Yıkama

Aydın El Dokuma Halı Yıkama

Halılarınızın özenle yıkanmasını isterken özellikle el dokuma halılarınızın daha da titiz bir çalışma ile temizlenmesini isteyebilirsiniz. Bunun için alanında profesyonel hizmet veren bir firma bularak halılarınızın hiç bir zarar görmeden olduğu gibi korunarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Aydın el dokuma halı yıkama firması sizin için yerinde bir tercih olacaktır. El dokuma halılarınızın hak ettiği önemi verebilecek olan firma ile hijyenik ve zarar görmemiş tertemiz el dokuma halılarınız olacaktır. Sert kimyasallar, deterjanlar yahut sert sabunlar kullanmadan, el dokuma halınızın yapısına uygun solüsyonlar ile yapılan bu temizleme işleminden siz de oldukça memnun kalacaksınız.

Aydın Yerinde Halı Yıkama

Aydın Yerinde Halı Yıkama

Halınız yerinden kaldırılamıyorsa ve olduğu yerde yıkanması gerekiyorsa bize ulaştığınızda hemen gelir yıkarız. Chem-Dry güvencesinde derinlemesine temizlik garantisi veriyoruz. Yıkama işleminde Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon sistemini kullanıyoruz. Organik solüsyonlar kullanarak halınızı özenle yıkıyoruz. Solüsyonlar halının diplerine kadar ulaşarak oradaki tüm leke ve kirleri yüzeye atıyor, özel vakumlayan makinelerimizle bütün kiri ve lekeyi söküp alıyoruz. Aydın yerinde halı yıkama olarak sizlere mükemmel temizlik hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Çok az su kullanarak uzun süre kalıcı temizlik garantisi veriyoruz, su az kullanıldığı için kuruma işlemi de çok çabuk oluyor ve böylece konforunuzdan hiçbir şey eksilmeden temizliğe kavuşuyorsunuz.

Aydın Koltuk Yıkama

Aydın Koltuk Yıkama

Evlerde en çok kirlenen eşyalardan birisidir koltuklar, kullanıldıkça kirler ve lekeler birikir ve gözle görülür hale gelir. Koltuk yıkamak ise riskli bir iştir, çünkü koltuklar ıslandığı zaman zarar görürler. Hem kumaşı hem de iskeleti zarar görür. Ancak biz aydın koltuk yıkama bu zarar konusunu en aza indirgemek için elimizden geleni yapıyoruz. Patentli naturel temizlik ürünlerimiz ile yaptığımız yıkama işleminde en az seviyede su kullanıyoruz, suyun az kullanılması ise koltukların korunmasına olanak sağlıyor. Lekeler ve kirler kolayca koltuklardan sökülüp alınır ve tekrar kusma ve küf yapmadan uzun süre kullanmanıza olanak sağlar.

Aydın İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aydın Özel Leke Çıkarma

Aydın Özel Leke Çıkarma

Aydın Pet Koku ve Leke Giderme

Aydın Pet Koku ve Leke Giderme

Aydın Granit Tezgah Temizleme

Aydın Granit Tezgah Temizleme

Aydın Deri Temizliği

Aydın Deri Temizliği

Aydın Taş ve Fayans Temizleme

Aydın Taş ve Fayans Temizleme

Aydın Araç Koltuk Yıkama

Aydın Araç Koltuk Yıkama

Aydın Stor Perde Yıkama

Aydın Stor Perde Yıkama

Aydın Yatak ve Mayt Temizliği

Aydın Yorgan ve Battaniye Yıkama

Aydın Yorgan ve Battaniye Yıkama

Aydın Su Taşkını Restorasyonu

Aydın Su Taşkını Restorasyonu

Aydın Halı Yıkama

Halılar gündelik yaşamda evde, işyerinde, ofiste veya diğer ortamlarda vazgeçilmez parçalarından biridir. Dolayısıyla gün boyunca toza, kire ve çeşitli lekelere maruz kalan halılar için temizlik şarttır. Kirli ve lekeli bir halı hem sağlık açısından oldukça zararlı olurken hem de görüntü ve kullanış açısından zararlıdır. Genellikle halıyı düzenli aralıklarla silmek veya her yıl yıkamak yeterli hijyeni sağlamaz. Halı içerisindeki kirlerin tamamıyla çıkmadan sadece halı tabanına yapışmasını ve görünmemesini sağlayan bu yöntemler yerine teknolojik ekipmanlar ve ileri düzey temizleyiciler ile birlikte halıların temizlenmesi çok daha etkin bir çözümdür. Aydın halı yıkama lokasyonunda ihtiyaca göre en iyi hizmeti Chem-Dry halı yıkama hizmetiyle alabilirsiniz.

Halı Yıkama bünyesinde verilmiş olan kaliteli hizmet ile insanların sağlıklı ve hijyenik olarak yaşamlarını devam ettirebilmesi için halılarını bakteri ve kirlerden arındırmak için düzenli olarak halılarını yıkatılmasında aydın halı yıkama uzman ekibi ile yardımcı olmaktadır. Temiz ve hijyenik halı temiz ve sağlıklı olan bir ev ile başlamaktadır. Sıcak Karbonatlama sistemi ile milyonlarca bulunan küçük mikroskobik baloncuk ile beraber halıların derinlerine inerek, fiberlerine nüfuz etmektedir. Netice olarak daha da derin temizlik ile daha kısa sürede kuruma uygulanmaktadır. Benzersiz solüsyonumuz olan The Natural sabun, zararlı kimyasallardan içermemektedir. Aynı zamanda toksit bulunmayan solüsyonumuz sayesinde aileniz ve evcil olan hayvanlarınız için oldukça güvenli olmaktadır. Geliştirmiş olduğu Chem-Dry üstün teknolojisi ile kullanmış olduğu solüsyonlar ve profesyonel eğitimli teknisyenleri için enstitü, kurum, kuruluşlarından ödül ve sertifika, tavsiye mektupları almıştır. Bir takım halılarda bulunan lekeleri çıkarmak oldukça güç oluyor. Aydın halı yıkamacı uzman ekipleri sayesinde özel leke çıkaran losyonlar ile lekeleri çıkartarak yıkama işlemine başlamaktadır. Halıları özel olarak cins ve lekelerine uygun bir biçimde işlemine başlamaktadır.

Halı Yıkama Aydın ilimizde sunarken Hizmetimizin Detayları

Chem-Dry halı yıkama hizmetinin derinlemesine bir temizlik ile yapılmasını ayrıcalığını hızlı şekilde kuruyan halıları ve daha sağlıklı bir ortamla yaşayabilirsiniz. Aydın halı yıkama hizmetinde Chem-Dry halılarınızı yerinde halı yıkama (evinizde, işyerinizde ve ofisinizde) ya da adresinizden teslim alarak kendi tesislerinde özenle yıkayarak size en kısa sürede teslim eder. Son teknolojik bir yöntem olan Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon (HCE) yöntemi ile de çevre dostu ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için güvenli bir solüsyon kullanarak daha derinlemesine ve daha uzun süren bir temizlik sağlıyoruz ki bu ülkemizde yeni yeni kullanılıyor.

Aydın halı yıkama lokasyonundaki özel hizmetimizde bazı temizlik ürünlerinin makine ya da el dokuma halılarınızda kalıntı bırakması sorununu yaşamazsınız. Özel temizleyici ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz geriye hiçbir leke, kir veya kalıntı bırakmadan ve halınıza zarar vermeden halılarınızı temizlemektedir.

Sıcak Karbonat ile Halı Yıkama Yöntemi

Chem-Dry halı yıkama işlemlerinde geleneksel halı yıkama tekniklerine oranla %80 daha az su ve özel solüsyonlar kullanarak temizlik yapmaktadır. Böylece halılarınız bakteri ve alerjenlerden arınarak evinizde kullanmaya hazır hale gelir. Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon (SKE) yöntemiyle Aydın halı yıkamalokasyonunda tüm hizmetlerimizi genişleterek ilerletiyoruz. Ailenizin sağlığı ve çevre sağlığı açısından hiç bir zararı olmayan çevre dostu ürünlerimiz ve temizlik yöntemlerimiz bulunmaktadır. Aydın başta olmak üzere bu ilde hizmet verdiğimiz diğer lokasyonlar ise; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim (Yenihisar), Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ‘dır.

Bize Ulaşın