Home/En Yakın Chem-Dry/Balıkesir Halı Yıkama

Balıkesir Halı Yıkama

Chem-Dry Balıkesir Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Balıkesir Halı Yıkama, dünyaca ünlü 50 ülkede hizmet veren Chem Dry firmasının bir bayisi olarak halı yıkama ve bakımı konusunda hizmet veren bir firmadır. Halılar, Balıkesir halı yıkama ile ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olarak kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile müşterilere güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Chem-Dry Balıkesir İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Balıkesir Halı Yıkama

Balıkesir Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Balıkesir El Dokuma Halı Yıkama

Balıkesir El Dokuma Halı Yıkama

Halıların uzun süreli temiz bir görünüme sahip olması ve yıpranmaması için ağır kimyasalların olmadığı temizlik solüsyonları ve profesyonel ekipmanlar ile el dokuması, naylon, sentetik halı temizliği gerçekleştirilir. Özel yıkama bölümleri ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile Balıkesir el dokuma halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Tüm işlemlerde evden alıp eve teslim edilen halılar için ekstra bir ücret talep edilmez. Sağlık konusunda tamamen insan ve hayvan sağlığına uygun temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin tamamı sertifikalı olup hepsi çevre dostu ürünlerdir ve doğaya zarar verecek ağır kimyasal içermezler.

Balıkesir Yerinde Halı Yıkama

Balıkesir Yerinde Halı Yıkama

Halınızı yerinden kaldırmanız zorsa ve yerinde yıkatmak zorundaysanız Balıkesir yerinde halı yıkama gelir ve halıyı yerinde yıkar. Özel olarak halılar için doğal solüsyonlar kullanarak yıkadığımız halılar derinlemesine temizlenir, aylarca süren temizlik kokusu ve parlaklık ile mutlu olursunuz. Chem-Dry kalitesi adı altında hizmet veriyoruz, Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini kullanıyoruz. Kullandığımız yöntem halının diplerinde yuvalanmış tüm kirleri yüzeye çıkartır ve yüzeyden vakumlu makine ile çıkarılıp alınır. Bizim için çıkmayan leke yoktur, leke çıkarıcı solüsyonlar ile tüm lekeleri çıkartır ve halınızı ilk günkü gibi yepyeni yaparız.

Balıkesir Koltuk Yıkama

Aydın Koltuk Yıkama

Kumaş, deri ya da pamuklu hangi tür olursa olsun koltuklarınız kumaş türüne uygun şampuanlar ve anti bakteriyel leke çıkarıcılar ile yapılır. Balıkesir koltuk yıkama olarak evinizde koltuklarınız son teknoloji makinalarımız ile hijyenik bir şekilde yıkanır. Koltuk yıkama işlemlerinizde organik, doğal anti bakteriyel, anti-alerjik ve anti statik özelliklere sahip olan temizlik maddeleri tercih edilir. Kaliteli temizlik malzemesi ile koltuklarınızın rengi solmaz ve eski parlaklığı geri döner. Evde koltuk yıkandığı zaman en büyük sorunlardan birisi özellikle kış aylarında koltukların kuruma durumudur. Deneyimli personelimiz tarafından vakumlu makinalar ile tamamen suyu çekilerek kurutulan koltuklarınız bir gün sonra kullanılabilir duruma gelir.

Balıkesir İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Balıkesir Özel Leke Çıkarma

Balıkesir Özel Leke Çıkarma

Balıkesir Pet Koku ve Leke Giderme

Balıkesir Pet Koku ve Leke Giderme

Balıkesir Granit Tezgah Temizleme

Balıkesir Granit Tezgah Temizleme

Balıkesir Deri Temizliği

Balıkesir Deri Temizliği

Balıkesir Taş ve Fayans Temizleme

Balıkesir Taş ve Fayans Temizleme

Balıkesir Araç Koltuk Yıkama

Balıkesir Araç Koltuk Yıkama

Balıkesir Stor Perde Yıkama

Balıkesir Stor Perde Yıkama

Balıkesir Yatak ve Mayt Temizliği

Balıkesir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Balıkesir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Balıkesir Su Taşkını Restorasyonu

Balıkesir Su Taşkını Restorasyonu

Balıkesir Halı Yıkama

Uluslararası hizmet kalitesi ile ön plana çıkan firmamız halı yıkama, koltuk yıkama ve deri yıkama başta olmak üzere birçok alanda yıkama hizmetini sunmaya devam ediyor. Dünya genelince birçok noktada hizmet veren firmamız Türkiye Cumhuriyeti içerisinde yer alan Balıkesir şehir merkezi ve birçok ilçesinde bu hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Ev dekorlarının en önemli parçalarından biri olan halıların temizliği hijyen açısından oldukça önemlidir. Halılar, ev ortamında oluşan tozları toplayarak, insan sağlığını etkileyebilmektedir. Zaman içerisinde oluşan toz ver kirler, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Çok fazla kirlenmiş olan halılar, özellikle astım hastaları ve toza karşı alerjisi olan insanların rahatsızlıklarını arttırmaktadır. Bu tarz sorunların önlenmesi için, halıların kaliteli ve profesyonel bir ortamda temizlenmesi gerekmektedir.

Profesyonel bir hizmet anlayışı sunan Balıkesir halı yıkamacı imkanlarından faydalanarak, en temiz hizmeti alabilmek mümkün. Profesyonel bir ekip ile halı yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Halı yıkama işlemlerinde profesyonel makineler kullanılarak, halıların en temiz ortamda, hijyenik bir şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde kullanılan şampuanlar anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Halı yıkama işlemleri, halının cinsine ve leke türüne uygun bir şekilde işlem yapılmaktadır. Kir ve tozlardan tamamen arındırılarak, hiçbir sabun ve şampuan lekesi bırakılmadan en profesyonel yıkama sistemini kullanan Balıkesir halı yıkama firmamız en kaliteli hizmeti vermektedir. Chem Dry olarak hizmet veren halı yıkama firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Profesyonel Halı Yıkama İşlemleri ve uygulamaları Balıkesir’de

Firmamız tarafından sunulan halı yıkama işlemleri ister yerinde isterse de ileri teknoloji ürünleri ile donatılmış olan halı yıkama fabrikalarımızda gerçekleştiriyoruz. Özellikle balıkesir halı yıkama noktalarında yer alan çeşitli seçenekler ile aileler halı yıkama taleplerini oluşturmasının ardından işlemler hızlı bir şekilde başlar. Aileler evlerinde kirlenen veya pislenen halılarını firmamıza telefon açarak bildirmesine müteakip balıkesir halı yıkama noktaları ile adres paylaşımı yapılır ve şubeler aracılığı ile talepler anında değerlendirmeye alınır. Sunulan hizmet kalitesi ile bu alanda yapılan her türlü işlem profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerimizin talepleri en ileri derecede kalite ile karşılanır.

İster Kendi Tesislerimizde ister Halının olduğu yerde Yerinde Yıkama Olanakları

Firmamızın balıkesir halı yıkama şubeleri ile yerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınız evinizden çıkmadan yerinde yapılan bu hizmet ile yıkanan halı en fazla 2 saat içerisinde tamamen kurumuş olur. Kullanılan teknoloji sayesinde çok az miktarda su ve temizlik maddesi kullanılmasından dolayı kuruma süresi çok azami düzeyde kalır.

Sağlıklı ve Doğal halı koltuk Yıkama İşlemleri

Sunulan hizmet kalitesi başta olmak üzere balıkesir halı yıkama taleplerinin karşılanması sırasında kullanılan yöntemler özeldir. Özellikle halı yıkama işlemlerinde kimyasal maddeler yerine tamamen doğa ile uyumlu olan solüsyonlar kullanılır. Bu sayede halının kalitesinde veya renginde herhangi bir bozulma meydana gelmez. Yapılan iş ve işlemler sonrasında halı üzerinde olan kirler ve içerisinde yer alan bakteriler tamamen bu doğal solüsyonlar aracılı ile çıkartılır. Koltuk yıkarken aynı titizlikle hareket ederiz.

Müşteri Memnuniyeti ve Geniş Şube Ağı İle Temizleme Hizmeti

Yapılan kaliteli işlemler ile ön plana çıkan firmamız Balıkesir ili merkezinde ve diğer ilçelerinde bulunan şubeler ile hizmete devam ediyor. Firmamızın Balıkesir ilinde hizmet sunduğu noktalar AyvalıkBandırmaBalya, Burhaniye, Bigadiç, Edremit, Dursunbey, Gömeç, Erdek, Havran, Gönen, Kepsut, İvrindi, Marmara,Manyas, Sındırgı, Savaştepe Ve Susurluk noktalarında hizmete devam ediyor.

Bize Ulaşın