Home/En Yakın Chem-Dry/Bartın Halı Yıkama

Bartın Halı Yıkama

Chem-Dry Bartın Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Bartın halı yıkama hizmetimiz, doğal temizlik solüsyonları ile yerine getirilerek insan sağlığa ve doğaya karşı sorumluluğumuz ile kaliteli hizmet veriyoruz. Firmamız chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Bartın halı yıkama hizmetidir. Halılarınızın sunmuş olduğumuz hizmet ile bakteri ve mikroorganizmalardan arındırılarak teslimatları sağlanıyor. Halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olması vermiş olduğumuz hizmet ile sağlanıyor.

Chem-Dry Bartın İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Bartın Halı Yıkama

Bartın Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Bartın El Dokuma Halı Yıkama

Bartın El Dokuma Halı Yıkama

Evin temizliğini halılar gösterir. Evde halı yıkamakta oldukça masraflı ve zordur. Halılarınızı evde yıkadığınızda yeteri kadar temizlenmez ve hijyenik olmaz. Chem- Dry halılarınızı en hijyenik koşullarda yıkar. Evinizden aldığı halıları söz verdiği teslim gününe kadar yıkar ve size teslim eder. Bartın el dokuma halı yıkama her çeşit halınızı yıkar. Kullandığı özel kimyasallar el dokuma halınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Kimyasal maddeler özenle seçilmediği sürece halının renginde ya da yapısında değişimlere ve bozulmalara sebep olabilir. Bartın halı bu konuda size güvence verir. Halılar makineler ile yıkanarak bakterilerden arındırılır.

Bartın Yerinde Halı Yıkama

Bartın Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkatmak istiyorsanız, halınızı yerinden kaldırıp yıkamaya gönderme şansınız yoksa biz gelelim halınızı evinizde yıkayalım. Yılların verdiği tecrübesi ile Chem-Dry kalitesi adı altında yıkamakta olduğumuz halılar uzun süre temiz kalır. Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon yöntemini kullandığımız yıkama işleminde doğal solüsyonlarla yıkama gerçekleştiriyoruz. Bartın yerinde halı yıkama hizmetimiz ile derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Kullandığımız doğal solüsyonlar halının derinliklerine işleyerek tüm kiri ve lekeyi üste çıkarıyor ve güçlü makinelerimizle tüm kirleri söküp atıyoruz. Temizliğin en kalıcı halini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor ve tüm yerinde halı yıkama, ihtiyacınızda bize ulaşın diyoruz.

Bartın Koltuk Yıkama

Bartın Koltuk Yıkama

Ev ve iş ortamında sağlıklı ve hijyenik koltuklarınızda güvenli şekilde oturmak ister misiniz? Farkında olmadığınız durumlarda koltuk içine işleyen bakteriler kapalı ortamda sizi bazı hastalıklara yakalanmanıza neden olabilir. Küf, mantar, kir ve pas lekelerinden koltuklarınızı kurtarmak ve eskisinden daha iyisi olsun istiyorsanız Bartın koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanmanız tavsiye edilir. Kullanılan arıtılmış su temizliği ile koltukların temizlenmesi ve bakterilere karşı önlem alınmış olunur. Kurutma esnasında aşırı sıcak uygulanmadan doğal yöntemler ile kuruma işlemleri gerçekleştirilir. Aşırı kuruma ve sıcaklık kullanılmadan koltukların kimyası bozulmadan temizliği yapılır.

Bartın İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Bartın Özel Leke Çıkarma

Bartın Özel Leke Çıkarma

Bartın Pet Koku ve Leke Giderme

Bartın Pet Koku ve Leke Giderme

Bartın Granit Tezgah Temizleme

Bartın Granit Tezgah Temizleme

Bartın Deri Temizliği

Bartın Deri Temizliği

Bartın Taş ve Fayans Temizleme

Bartın Taş ve Fayans Temizleme

Bartın Araç Koltuk Yıkama

Bartın Araç Koltuk Yıkama

Bartın Stor Perde Yıkama

Bartın Stor Perde Yıkama

Bartın Yatak ve Mayt Temizliği

Bartın Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bartın Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bartın Su Taşkını Restorasyonu

Bartın Su Taşkını Restorasyonu

Bartın Halı Yıkama

Bartın halı yıkama şirketimiz müşterilerimize ev ve ofislerinde bulunan ve zamanla kirlenen, leke tutan halılarını özenle yıkayarak temizliğini sağlıyor. Müşterilerimiz bartın halı yıkama firmamıza telefon ederek halılarının bakım ve temizlik için sipariş verdiklerinde ekiplerimiz tarafından aynı gün içerisinde halılar teslim alınarak temizlik atölyemizde temizlik işlemlerine başlıyoruz. Halıların temizlik ve bakım işlemleri iki aşamalı olarak yerine getiriliyor. Öncelikle halıların yıkanması ile başlayan temizlik ve bakım işlemleri kurutma ile son buluyor.

Bartın halı yıkama firması olarak halıların teslim alınması ve temizlenerek geri teslim edilmesi sürecine dikkat ediyoruz. Halıları temizlik ve bakım işlemleri için müşterilerimizden teslim alırken halı teslim fişi veriyoruz. Halıların teslim alınması ile birlikte aynı gün içerisinde temizlik ve bakım işlemlerine başlanarak 4 iş gün içerisinde teslimatları sağlıyoruz. Bu süre halıların temizlik ve bakım durumlarına göre kısalıyor ya da uzuyor.

Bartın’da Halı Yıkamacı olarak Biz!

Evlerde, otellerde, camilerde, ofis ortamlarında kullanılan halılar en çok bakteri ve kir barındıran eşyalardandır. Özellikle iş yerlerinde bulunan halılara dışarıda kullanılan ayakkabılar ile basıldığı için ve bütün gün çalışanlar bu kir ve tozdan dolayı, rahatsızlık duymamaları mümkün değildir. Chem Dry Bartın halı yıkamacı firması olarak sektörde yılların tecrübesi, modern halı yıkama makinası ve temizlik malzemelerimiz, işinin uzmanı kadromuz ile halılarınızın temizlik işlemleri yerlerinden kaldırmadan çok kısa zamanda ve derinlemesine temizliyoruz. Bartın halı yıkamacı firmamız halı yıkama konusunda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutulduğu için son derce profesyonel hizmet sunuyoruz.

Bartın halı yıkama deneyimli personelimiz halıların kirlilik durumuna ve iplik özelliklerine göre kullandıkları leke çıkarma gücü üst seviyede olan temizlik malzemeleri ve dakikada 750 devir ile çalışan profesyonel makinalarımız ile derinlemesine bir temizlik olur. Halılara sinmiş olan sigara kokusu gibi kokulardan arınmış olur. Yıkama ve vakumlama aynı anda yapıldığından durulama ve kurulama işlemi de kısa zamanda tamamlanmış olur. Makinalarımızın emiş gücü yüzü yüksek olduğu için kış günlerinde dahi halılar iyice kurumuş olur.

Kaliteli Temizliğin Adresi Bartın’da Halı Yıkama temizleme yapıyor.

Bartın halı yıkama şirketimiz halıları doğal ve organik ürünler ile yıkayarak hiç bir kimyasal ürün kullanmadan müşterilerimize teslim ediyor. Teslim alınan halıları öncelikle toz makinesinden geçirerek tozlarından arındırıyoruz. Uzman çalışanlarımız halılardaki lekeleri tespit ederek halının cinsine ve rengine göre müdahale ediyor. Daha sonra halılara zarar vermeden halıdaki lekeleri çıkartıyoruz.

Bartın hali yıkama işletmemizde müşterilerimizin halılarını otomatik hali yıkama makinelerinde halının cinsine göre doğal halı şampuanı ile yıkamaktayız. Halı yıkamada son aşama parfümleme ve hav süpürmedir. Bartın halı yıkama hizmetimiz ile müşterilerimizin halılarının bakım ve temizlik aşamasının son bölümü halıların hav alma makinesinden geçirilmesidir. Ayrıca bu makine sayesinde görünmeyen lekeleri tespit ederek özel leke sökücü ürün ile lekeler çıkartılıyor ve halılar parfümlenerek müşterilerimize teslim ediliyor.

Natural halı yıkama şampuanları ve Doğal Temizlik ile Kimyasala Son

Bartın halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri dünyaca ünlü chem dry firmasının müşterilerine sunduğu doğal solüsyonlu temizlik ürünleridir. Bu ürünler ile doğa ve insan sağlığına büyük önem vererek kaliteli hizmetin adı haline geldik. Hizmetimiz tüm Bartın sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtler için geçerli olup zamanında teslim alma ve teslim etme ile halılar en kısa zamanda müşterilerimizin kullanımına sunuluyor.

Bize Ulaşın