Home/En Yakın Chem-Dry/Bilecik Halı Yıkama

Bilecik Halı Yıkama

Chem-Dry Bilecik Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Bilecik halı yıkama firmamız ile iş yerleri, ofisler ve evlerinizdeki zamanla kirlenen halılarının bakım ve temizlikleri kullandığımız doğal temizlik solüsyonları ile yerine getiriliyor. Kullanmış olduğumuz doğal temizlik ürünleri ile Bilecik halı yıkama hizmetimiz insan sağlığına ve doğaya karşı sorumluluğumuzu ortaya koyuyoruz. Yeşil sertifikaya sahip olan firmamız chem dry firmasının bayisi olarak hizmet veriyor

Chem-Dry Bilecik İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Bilecik Halı Yıkama

Bilecik Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Bilecik El Dokuma Halı Yıkama

Bilecik El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması olan halıların bakterilerin ve alerjiye neden olabilecek bakterilerin havada uçuşmasını engelleyen ve bu etmenleri içerisinde barındıran bir özelliği vardır. El dokuması olan halılar bu özelliklerini ancak iyi bir temizlik ve yıkama yapıldığı takdirde koruyabilmeleri mümkündür. Halıların yıkanması konusunda Chem-Dry firması devreye girerek Bilecik el dokuma halı yıkama alanında bu şehirde yaşayan kişilere kaliteli ve özgün bir hizmet sunar. Yıkama işleminden sonra halıların canlılığı geri getirilerek içerisinde barındırdığı alerjiye neden olan ve sağlıksız bakterilerin atılmasına yardımcı olunur. Siz de el dokuması halılarınız için Chem-Dry firmasını arayabilirsiniz.

Bilecik Yerinde Halı Yıkama

Bilecik Yerinde Halı Yıkama

Halı üretim süreci çok eski yıllara dayanan gerçekten çok emek isteyen ve takdire şayan bir konudur. Daha çok uzak doğu ülkelerinde olmak üzere ülkemizde Isparta’da üretilen halıların işçilik emeği göz önüne alındığında tüm bunların farkında olan uzman temizlik kadromuz ile Bilecik yerinde halı yıkama tüm vatandaşların hizmetindedir. Kurulduğu günden bu yana en özel makinalarda ve karbonatlı yıkama malzemeleriyle müşterilerine gönülden hizmet vermekte olan bir kuruluş olup sağlık açısından %100 hijyen sağlayarak da alanında zirve noktasındayız. Sizlerde aileniz ve çocuklarınızın rahatlığı adına halılarınızı avantajlı bir şekilde teslim edebilirsiniz

Bilecik Koltuk Yıkama

Bilecik Koltuk Yıkama

Evlerinizde rahatlığın sembolü olarak kullandığınız koltuklar zaman içerisinde büyük oranda kirlenmeye maruz kalıyorlar. Birçok ev hanımı koltuk yıkamalarında kendi yıkama makinelerini tercih ediyor olsalar bile, bu makineler derinlemesine bir temizlik sağlamaz ve koltuklarınız dışarıdan bakılınca temiz gibi görünseler de içlerinde hala bakteriler barındırırlar. Bilecik koltuk yıkama servisimizin kullandığı koltuk yıkama cihazlarının püskürttüğü basınçlı suyu aynı anda geri çekme özelliğinden dolayı koltuklarınız da derinlemesine bir temizlikten geçmiş olurlar. Solüsyonlarımız ve koltuk döşemesini yıpratmayan servis tekniklerimizle Bilecik ilindeki memnun müşterilerimiz arasına siz de katılın.

Bilecik İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Bilecik Özel Leke Çıkarma

Bilecik Özel Leke Çıkarma

Bilecik Pet Koku ve Leke Giderme

Bilecik Pet Koku ve Leke Giderme

Bilecik Granit Tezgah Temizleme

Bilecik Granit Tezgah Temizleme

Bilecik Deri Temizliği

Bilecik Deri Temizliği

Bilecik Taş ve Fayans Temizleme

Bilecik Taş ve Fayans Temizleme

Bilecik Araç Koltuk Yıkama

Bilecik Araç Koltuk Yıkama

Bilecik Stor Perde Yıkama

Bilecik Stor Perde Yıkama

Bilecik Yatak ve Mayt Temizliği

Bilecik Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bilecik Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bilecik Su Taşkını Restorasyonu

Bilecik Su Taşkını Restorasyonu

Bilecik Halı Yıkama

Halı yıkama konusu çeşitli hastalıklardan uzak kalmak adına hassas ve önemli bir konudur. Bilecik Halı Yıkama olarak bunun farkında olduğumuzdan dolayı ChemDry kalitesi ile halılarınızı temizliyoruz. Ev ve iş yerlerinize sağlık getiriyoruz. Doğal solüsyon ile halılar temizlendiğinden dolayı hem iki katı temizlik sağlanıyor hem de derinlemesine temizlik sayesinde uzun süre halılarınız kirlenmiyor. Halılarınızı derinlemesine temizlediğimizden dolayı hastalıklardan uzak kalmış oluyorsunuz. Zira iyi temizlenmeyen halılar astım, bronşit, alerjik hastalıklara neden olabilmektedir. Hem evlerinize hem işyerlerinize sağlıklı temizliği sunuyoruz. Doğal temizlik sayesinde çalışanlarımız, siz değerli müşterilerimiz ve doğa zarar görmeden istenilen temizlik hizmeti gerçekleşmiş oluyor.

Ev yada iş yerlerinde en çabuk kirlenen tüm üzerinde gezilen halılardır. Özellikle kalabalık ortamların bulunduğu cami, ofis, otel gibi alanlarda bulunan halılar daha çok kirlendiği gibi büyük alanları kapladıkları için yerlerinden kaldırmak mümkün değildir. Mümkün olsa da oldukça eziyetli bir durumdur. Chem Dry halı yıkama firması olarak bizi aradığınızda iki taraf içinde uygun olarak belirlenen zamanda halı yıkama işinde deneyimli personelimiz tarafından adrese gelinerek halılarınız yıkanır.
Bilecik halı yıkamacı olarak modern makinelerimiz, parlaklık, yumuşaklık ve yüksek temizleme gücü ile leke çıkarmada oldukça etkili olan halı şampuanlarımız ile halılarınız olduğu yerde yıkanır.

Vakumlama ve yıkama aynı zamanda yapıldığı için halının altına kesinlikle su geçmez, böylece de daha sonraları halılarınızda kötü koku oluşması gerçekleşmez. Makinalarımızın özelliği olan yıkama başlığı halının derinlere kadar gömüldüğü için tam detaylı temizler ve keçeleşen kirlerden arındırarak kabarması sağlanır. Halı eski görünümüne tekrar kavuşur. Durulama esnasında tekrar vakumlama işlemi ile aynı anda kurulanması da sağlanır. Bilecik halı yıkama firmamızın uzman personeli son kez vakumla yaparak halılarınızı kullanıma hazır duruma getirir.

ChemDry Halı Temizliği ile Bilecik’te üstün bir hizmet sunuyor

Dünya lideri olan ChemDry 100% doğal solüsyon ile halıları yıkıyor. Neden dünya lideri dediğimizde de dünyada 50 ülkede hizmet veriyor olması akla geliyor. Bunu da 4500 adet franchising firması olmasına borçludur. Müşteri memnuniyeti sayesinde bu kadar büyümeyi başarmıştır. Bizde Bilecik Halı Yıkama olarak bu temizlik anlayışını destekliyoruz. Bu nedenle bu markanın bayiliğini aldık. ChemDry kullandığı 100% doğal solüsyon sayesinde iki katı temizlik imkanı sunuyor. Bu solüsyon tamamen karbonat içeriyor. Asla deterjan ve kimyasala yer vermiyor. Bu nedenle doğal temizlik deniyor. ChemDry doğaya ve insana zarar vermediğinden dolayı Yeşil Sertifika ödülü almıştır. Bilecik Halı Yıkama olarak aynı misyonu taşıyoruz.

Hizmet Çeşitliliğimiz ve Profesyonel Halı Koltuk Yıkamamız

Hizmet çeşitliliğimiz tamamen müşterilerimizin taleplerine göre belirleniyor. Yerinde temizlik servisimiz var. Ayrıca aynı gün temizlik hizmeti veriyoruz. Yerinde temizlik hizmeti ile düzeniniz bozulmadan yerinde halılarınız yıkanıp 1-2 saat içinde kuru olarak tarafınıza teslim ediliyor. Kendi yerimizde halılarınızın yıkanmasını istiyorsanız 3-4 gün içinde halılarınızı tarafınıza teslim ediyoruz. Bilecik Halı Yıkama olarak bir çok hizmet çeşitliliği tarafınıza sunuluyor. Bu nedenle bizi tercih etmeniz sağlıklı hizmet almanız için sizin yararınıza olacaktır. Bu geniş hizmet yelpazemiz sayesinde bir çok semtte hizmet veriyoruz.

Bu ilde hizmet verdiğimiz semtler sırası ile;

Bozöyük,

Gölpazarı,

İnhisar,

Osmaneli,

Pazaryeri,

Söğüt,

Yenipazar,

semtlerinde ChemDry farkı ile sizlere halı temizliği sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizin memnuniyetiniz bizim bu kadar büyümemize neden oluyor. Biz çoğaldıkça sizler sağlık halı temizliğine kavuşmuş oluyorsunuz.

Bize Ulaşın