Home/En Yakın Chem-Dry/Bitlis Halı Yıkama

Bitlis Halı Yıkama

Chem-Dry Bitlis Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Bitlis halı yıkama tesislerimizde müşterilerimize halı temizlik hizmet vermekteyiz. Zamanla kirlenen halılarınızı ve koltuklarınızı müşterilerimizin isteğine göre ev ve iş yerlerinde özenle temizleyip teslim etmekteyiz. Bitlis halı yıkama firmamızda siz müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız doğal ürünler sayesinde halı ve koltuklarınızı itina ile temizler ve teslim ederiz

Chem-Dry Bitlis İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Bitlis Halı Yıkama

Bitlis Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Bitlis El Dokuma Halı Yıkama

Bitlis El Dokuma Halı Yıkama

Kış mevsiminden sonra evlerde bahar temizliği çalışmaları başlar ve en önemli temizlik olarak evde kullanılan halıların yıkanarak temizlenmesidir. Önceleri komşular ortaklaşa evlerinin önünde hep beraber halılarını yıkarlardı. Şimdilerde hızlı şehirleşme ile insanların evlerinin önünde halı yıkama yerleri kalmadı. Bu ihtiyaç halı yıkama işyerlerinin açılmasına neden oldu ve ülke genelinde hızlı bir şekilde yayılma başladı. Bitlis el dokuma halı yıkama, Bitlis İlimizde ikamet eden insanların halılarını evlerinden alarak modern makinalar ile en güzel şekilde temizledikten sonra en kısa süre içerisinde evinize getirerek halılarınızı size teslim etmektedir.

Bitlis Yerinde Halı Yıkama

Bitlis Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halı, büyük boyutlarda halı, halıfleks yıkamalarında yerinde halı yıkama tercih edilir. Yerinde yıkama işleminde Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon sisteminden faydalanılır. Bu işlem halının en diplerine işleyerek orada bulunan tüm toz ve kirleri üst yüzeye çıkarır. Baloncuklar şeklinde yüzeye itilen tozlar ve kirler güçlü yıkama makineleri ile vakum şeklinde çekilir. Bitlis yerinde halı yıkama fabrikası adıyla bizler yerinde halı yıkama işlemlerinizi garantili olarak yıkıyoruz. Sizlere her türlü lekenin çıkmasını garanti ediyor ve üstün temizlik sunuyoruz. Hızlı yıkama ve hızlı kuruma sağlayarak sizi konforunuzdan mahrum bırakmıyoruz.

Bitlis Koltuk Yıkama

Bitlis Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk yıkamada öncü firmamız Türkiye’nin her şehrine hizmet vermektedir. Bitlis şehrinde profesyonel olarak halı ve koltuk yıkama işlemleri yapılır. Koltuk temizliği son derece önemli bir temizliktir. Koltuklar gün boyu tozlarla beraber bakteri ve mikropları üzerlerinde toplar. Bitlis koltuk yıkama olarak koltuklarınızı derinlemesine temizler size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunarız. Koltuklar ve halılar yüzeylerinde toz, kir biriktirdiği için düzenli olarak profesyonel bir şekilde yıkanmaya ihtiyaç duyar. Koltuklar gözle her ne kadar çok kirli görünmese de sağlık açısından yıkanması şarttır.

Bitlis İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Bitlis Özel Leke Çıkarma

Bitlis Özel Leke Çıkarma

Bitlis Pet Koku ve Leke Giderme

Bitlis Pet Koku ve Leke Giderme

Bitlis Granit Tezgah Temizleme

Bitlis Granit Tezgah Temizleme

Bitlis Deri Temizliği

Bitlis Deri Temizliği

Bitlis Taş ve Fayans Temizleme

Bitlis Taş ve Fayans Temizleme

Bitlis Araç Koltuk Yıkama

Bitlis Araç Koltuk Yıkama

Bitlis Stor Perde Yıkama

Bitlis Stor Perde Yıkama

Bitlis Yatak ve Mayt Temizliği

Bitlis Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bitlis Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bitlis Su Taşkını Restorasyonu

Bitlis Su Taşkını Restorasyonu

Bitlis Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerindeki halılar belli bir süre içerisinde kirlenmeye maruz kalarak eski görüntüsünden uzaklaşıyor. Halıların bakım ve temizlikleri bulundukları ortamın hijyenik kalması için oldukça önemli. Bu nedenle halı yıkama konusunda kaliteli hizmet almak önemli bir konu. Halıların bakım ve temizlikleri konusunda Bitlis sınırları içerisinde yer alan Bitlis halı yıkama hizmeti kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Halıların zamanla kirlenmesi nedeni ile insan sağlığına olumsuz etkileri söz konusudur.

Özellikle kirlenen halıların bulunduğu yerde bebek ve çocukların varlığı onların sağlıkları açısından büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda astım hastaları için de halıların bakımlı ve temiz olması kaçınılmazdır. Bu nedenle Bitlis halı yıkama hizmeti olarak halıların bakım ve temizlikleri en ince ayrıntısına kadar yapılarak hijyenik bir şekilde müşterilerimize teslimatlarını yapıyoruz. Koltuk ve halıların bakım ve temizlikleri için sipariş usulüne göre hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek en kısa zamanda geri dönüş yapılarak gerekli çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Profesyonel Uzman bir Halı Yıkamacı Bitlis’te

Gözle görülmeyen canlılar halıların en dibinde birikmektedir. Bakteriler ve mikroplar zamanla halılarınızda birikerek, her geçen gün artmaya devam eder. Buda hem astım hastası olanlar için hem de alerjisi olanlar için tehdittir. Özellikle de bebeğiniz veya çocuğunuz varsa halılarınızı mutlaka temiz tutmalısınız. Aksi takdirde ileride sağlık sorunları meydana gelebilir. Ayrıca, halıların temiz olması göz nezlesi olmamak adına da önemlidir.

Bitlis halı yıkama firması olarak, halılarınızda meydana gelen her lekeyi ve kiri ortadan kaldırmaktayız. Kullandığımız malzemelerin mikrop ve bakteri öldürücü etkileri vardır. Böylelikle halıların en dibinde barınan bakteriler dahi gider. Chem-Dry olarak sizlerde farkımızı görmek için irtibat kurabilirsiniz. Kahve, çay ve kola lekesi halılarınızın üzerine dökülse dahi en zor lekeler bile arındırılır. Bitlis halı yıkamacı firmamız sayesinde zorlu olan lekelere de veda edebilirsiniz. İşini bilen ve profesyonel çalışanlar ile hizmetlerimizi eksiksiz sürdürmeye devam ediyoruz. Halılarınız kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak kirlerden arındırılır. Sizlerde hem kendinizin hem de ailenizin sağlığını düşünüyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti firmamız için önemlidir.

Bitlis’te Halı Temizliğinde Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Halı temizliğinde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Firmamız, 50 ülkede halıların bakım ve temizlik hizmetini veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet sunuyor. Müşterilerimiz Bitlis halı yıkama hizmeti almak için firmamızı aradıklarında müşterilerimize ait temizlenmesi gereken halılar aynı gün içerisinde alınarak gerekli temizlik işlemleri başlanıyor. Halılar yaklaşık olarak 4 ya da 5 gün içerisinde her zamankinden daha temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerimize teslim ediliyor.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Bitlis halı yıkama hizmeti yerinde hizmet ile de yerine getiriliyor. Yani müşterilerimiz halılarının bakım ve temizliklerini kendi evlerinde yapılmasını istiyorsa konusunda uzman ekiplerimizce halılar yerinde temizlik hizmeti ile temizlenerek müşterilerimize teslim ediliyor. Bitlis halı yıkama hizmeti olarak halıların bakım ve temizliklerinde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri tamamen kimyasal temizlik ürünlerinden arındırılmış ve % 100 doğal temizlik solüsyonları ile yerine getiriliyor. Yeşil sertifika ile vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile hem doğa hem de insan sağlığına önem veriyoruz. Bitlis ili genelinde hizmet vermiş olduğumuz semtler; Adilcevaz, ahlat, Güroymak, hizan, Mutki ve Tatvan semtleridir.

Bize Ulaşın