Home/En Yakın Chem-Dry/Burdur Halı Yıkama

Burdur Halı Yıkama

Chem-Dry Burdur Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Burdur halı yıkama firmamız, müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde bulunan halıların temizlik ve bakım hizmetini veren bir firmadır. Kullanmış olduğumuz doğal solüsyonlu temizlik ürünleri ile halılarınız her zamankinden daha temiz ve bakımlı hale geliyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda burdur halı yıkama hizmeti olarak yerinde hizmet anlayışı ile de çalışıyoruz.

Chem-Dry Burdur İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Burdur Halı Yıkama

Burdur Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Burdur El Dokuma Halı Yıkama

Burdur El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması halılarınız Burdur’da da bize emanet. Bizler halılarınızı yıkarken hiçbir zaman zararlı ve ağır kimyasallar ya da kuvvetli deterjanlar kullanmıyoruz. Bizler bu iş için doğal ve hafif, fakat hafif olduğu kadar etkili solüsyonlardan yararlanıyoruz ve halılarınızın temizliğin her aşamasında emin ellerde olması için bunu uzman teknisyenlerimiz nezaretinde yapıyoruz. Burdur el dokuma halı yıkama hizmetinde yalnızca el dokuması halılar için özel olarak üretilmiş olan patentli temizlik gereçleri kullanıyoruz. Kullandığımız bu tüm yöntemler sayesinde el dokuması halılarınızda Ne en ufak bir leke ne de kötü bir koku bırakıyoruz.

Burdur Yerinde Halı Yıkama

Burdur Yerinde Halı Yıkama

Evlerinizde kullanmış olduğunuz ve evin en çok kirlenen eşyası olan halılarınızı özenle temizlemekteyiz. Kullanmış olduğunuz halılarınızı evinizden alarak iş yerimizde temizleyip kuruttuktan sonra evinize teslim ettiğimiz gibi, duvardan duvara olan büyük ebatlı halılarınızı ve tüm halılarınızı isteğiniz doğrultusunda yerinde de detay temizleme hizmeti vermekteyiz. Chem-Dry halı temizleme firmamız, Burdur yerinde halı yıkama hizmetini şubemiz vasıtasıyla yürütmektedir. Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde karbonatlı özel karışım ilaçlarımızla derinlemesine temiz yapmaktayız. Yıkamış olduğumuz halılarınızın kuruması için gerekli olan zaman günler değil sadece iki saat gibi bir sürede kurumaları sağlanmaktadır.

Burdur Koltuk Yıkama

Burdur Koltuk Yıkama

Her kadının en büyük temizlik problemi olan koltuk yıkama işlemi profesyonel ellere teslim edildiğinde çok daha etkili sonuçlar elde edebiliyorlar. Koltuk temizleme sırasında basınçlı yıkama makineleri kullanılarak Chem- Dry temizleme yöntemleri sayesinde her koltuk en ufak kısmına kadar temizleniyor. Kaliteden ödün vermeyen Burdur koltuk yıkamaçalışanları evinize sizin belirlediğiniz saatlerde geliyorlar ve sizi yaz ve kış temizliklerinin en zor safhasından kurtarıyorlar. Çocuklarınızın tüm mevsim boyunca rahatça oturup, yatabileceği koltuklar insan sağlığına en ufak zarar vermeyecek şekilde solüsyonlarla temizleniyor ve sizlere teslim ediliyor.

Burdur İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Burdur Özel Leke Çıkarma

Burdur Özel Leke Çıkarma

Burdur Pet Koku ve Leke Giderme

Burdur Pet Koku ve Leke Giderme

Burdur Granit Tezgah Temizleme

Burdur Granit Tezgah Temizleme

Burdur Deri Temizliği

Burdur Deri Temizliği

Burdur Taş ve Fayans Temizleme

Burdur Taş ve Fayans Temizleme

Burdur Araç Koltuk Yıkama

Burdur Araç Koltuk Yıkama

Burdur Stor Perde Yıkama

Burdur Stor Perde Yıkama

Burdur Yatak ve Mayt Temizliği

Burdur Yorgan ve Battaniye Yıkama

Burdur Yorgan ve Battaniye Yıkama

Burdur Su Taşkını Restorasyonu

Burdur Su Taşkını Restorasyonu

Burdur Halı Yıkama

Ayağımızı yerden kesen halılarımız ve kilimlerimiz büyüklüğü ile değil kullanan kişi sayısıyla orantılı olarak kirlenmekte ve deforme olmaktadır. Burdur Halı Yıkamaolarak doğal ve hijyenik temizlik malzemelerimizle, işinde uzman, enerjik ve genç kadromuzla 4 mevsim hizmetinizdeyiz. Ağlasun ve diğer ilçelerde çocuklarımızın üzerinde oyun oynadığı, ders çalıştığı, kardeşleriyle yatıp yuvarlandığı kısacası evde en çok temas ettikleri yer olan halılarımız çok çabuk kirlenmektedir. Bu nedenle Altınyayla ve diğer ilçelerde doğru temizleyiciler ve doğru yöntemlerle sık sık temizlenmelidir. Fakat bu temizlik Bucak ve diğer ilçelerde evde, oto yıkamalarda veya merdiven altlarında yapılarak olamaz. Çünkü Çavdır ve diğer ilçelerde bu şekilde lekeler çıkmaz, yeteri kadar durulanma olmaz ve en önemlisi tam anlamıyla kurumaz.

Burdur halı yıkama hususunda firmalar açısından farklı yerel tarz da firma çeşitleri bulunuyor. Bu işi yapan firmaların iş kapsamında bulunan halı çeşitleri özellikle çok çabuk bir şekil de kirleniyor. Oysaki her gün elektrik süpürgesi ile süpürme işlemi de ayrıca yapılıyor. Silme veya silmenin verdiği yorgunluk durumu gibi çeşitli fonksiyon çeşitleri de bir arada yer alıyor. Halı çeşitleri evler de en sık kirlenme durumu olan eşyalardır. Bu neden ile de yıl da en az iki kez olması kaydı ile profesyonel halı yıkama firma çeşitleri tarafından yıkanması gerekiyor.

Ancak bu şekil de hijyen tam olarak sağlanabiliyor. Burdur halı yıkamacı firmaları birçok açıdan farklılık gösteriyor. Halı yıkama hakkında doğru bilinmekte olan yanlışlar da bulunuyor. Bu yanlışlardan biri de çok sık halı yıkama sonucu halılar da parlaklık ve canlılığı yitirme olabilir. Bu ise kesinlikle yanlış bir uygulamadır. Halı da hijyen ve parlaklık için yıl da en az iki defa olması koşulu ile halı yıkama firmalarınca titizlikle yıkanması gerekiyor.

Tüm Burdur’da Halı Yıkama ve Temizleme Hizmeti Sunarız

Çeltikçi ve diğer ilçelerde bu da halı ve kilimlerimizin nemli kalmasına neden olur. Gölhisar ve diğer ilçelerde nem ise mikroorganizmaların en çok çoğalıp ürediği ve en sevdiği şeydir. İşte bütün bu nedenlerden ötürü halı temizliği ve hijyeni denildiğinde ilk akla Burdur Halı Yıkama gelmelidir. Biz, Karamanlı ve diğer ilçelerde işimizde uzman ekiplerimizle 7/ 24 hizmetinizdeyiz. Kemer ve diğer ilçelerde telefon ile aradığınızda randevu alarak evinizden kirli halı ve kilimlerinizi alıyoruz ve yine sizden randevu alarak temiz halı ve kilimlerinizi size teslim ediyoruz. Tefenni ve diğer ilçelerde halılarınız ister temiz ister kirli olsun araçlarımızda ve tesislerimizde özenle ve itina ile taşınır ve temizlenir.

Burdur Halı Yıkama olarak son teknoloji ve modern yazılımlı halı yıkama makinelerimizle halı ve kilimleriniz yıkanır. Yağmurlu ve soğuk havalarda sıcak kurutma ile güneşli ve sıcak havalarda gölgede açık hava kurutması ile halı ve kilimleriniz kurutulur. İster evinizde ister iş yerinizde ve isterseniz yazlığınızdaki halı ve kilimlerinizin yanında; her türlü koltuk, yorgan ve yataklarınız itina ile temizlenir. Yeşilova ve diğer ilçelerde yorgan ve yataklarınız tesisimizde halılardan ayrı bir bölümde temizlenmektedir. Seyyar temizleme makinesi ve gezici ekibimizle koltuklarınız, evinizde yerinden hiç oynatmadan temizlenir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Burdur Halı Yıkama her türlü öneri ve şikayete açıktır. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde firmamız daha da büyüyecek ve güçlenecektir. Şikayetlerinizi bize, övgülerinizi değerli dostlarınızla paylaşınız. Her daim telefon ile veya şubelerimize gelerek hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın