Çanakkale Halı Yıkama

Çanakkale Halı Yıkama

Chem-Dry Çanakkale Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Çanakkale Halı Yıkama Halı yıkama işinde uzman halılarınızın yıkaması konusunda sizlere kusursuz hizmet sunar. Çanakkale ve çevresinde oturanlar bundan böyle halı yıkama şirketi aramak zorunda kalmayacaklar. Chem-dry Çanakkale halı yıkama Firması halı temizliğinde en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Firma olarak en büyük amacımız müşterilerimizi memnun etmektir. Yıkama esnasında kullandığımız temizlik ürünleri doğal kimyasal içermeyen ürünlerdir.

Chem-Dry Çanakkale İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Çanakkale Halı Yıkama

Çanakkale Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Çanakkale El Dokuma Halı Yıkama

Çanakkale El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılarınız herhangi bir halı yıkama biçimiyle yıkanamaz. Bu nedenle uzman bir halı yıkama ekibi, halınızın türüne ve dokusuna göre bir yıkama biçimi belirleyecektir. Halı yıkama konusunda uzman firmanın teknisyenleri el dokuma halılarınızı uygun ekipmanlar ve özel solüsyonlar ile yıkayacaktır. Siz de Çanakkale el dokuma halı yıkama konusunda uzmanlaşmış firmaya güvenerek el dokuma halılarınızı firmaya teslim edebilir ve halılarınızın yapısını ve renklerinin bozulmadan kolaylıkla temizlendiğini görebilirsiniz. Firmanın profesyonel çalışanları, son teknoloji ürünü ekipmanları ve zararsız özel solüsyonları ile el dokuma halılarınız hak ettiği değeri ve hizmeti bulacaktır.

Çanakkale Yerinde Halı Yıkama

Çanakkale Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkamada yılların verdiği tecrübe ile öncü olma unvanını elinde tutan Chem-Dry farkı ile sizlerin halılarınızı hijyenik yapmak için uğraşıyoruz. Kullandığımız doğal solüsyonlar kimyasal içerik bulundurmaz ve güven içerisinde yaşayabileceğiniz bir ortam yaratır. Çanakkale yerinde halı yıkama döşeme halılarınız için en doğru adrestir. Az su kullanarak yaptığımız yıkamalarda üstün temizlik sunuyoruz. Kirleri ve tozları çıkarmakta üstün bir güce sahip olan deterjanlar sayesinde fazla su kullanmak zorunda kalmıyoruz. Böylece halılar daha çabuk kuruyor ve temiz oluyor. Lekeleri ve kirleri çıkarırken derinlemesine temizlik gücü ile en ulaşılmaz noktalara bile ulaşarak kirleri söküp atıyor.

Çanakkale Koltuk Yıkama

Çanakkale Koltuk Yıkama

Ev mobilyasının büyük bir kısmını oluşturan koltuk takımları ve çekyatlar kirlenmeye en müsait olan eşyalarımızdandır. Kirlenmesinin dışında üzerinde dökülen yiyecek ve içeceklerden dolayı lekelenmeleri de olası bir durumdur. Ancak koltuk temizliği koltuk ömrünün uzun olması için herhangi bir deterjan yada temizlik malzemesi ile ovularak yapılmaması gerekir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde uygun görülen tarihte koltuk yıkama konusunda deneyimli personelimiz ve yüksek vakumku makinalarımız ile adresinde koltuklarınız özel şampuanlarla yıkanır. Çanakkale koltuk yıkama olarak koltuklarınız soğuğa yakın ılık bir su ile yüksek leke çıkarıcı gücü olan ve kesinlikle natural olan şampuanlar ile yapılır.

Çanakkale İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Çanakkale Özel Leke Çıkarma

Çanakkale Özel Leke Çıkarma

Çanakkale Pet Koku ve Leke Giderme

Çanakkale Pet Koku ve Leke Giderme

Çanakkale Granit Tezgah Temizleme

Çanakkale Granit Tezgah Temizleme

Çanakkale Deri Temizliği

Çanakkale Deri Temizliği

Çanakkale Taş ve Fayans Temizleme

Çanakkale Taş ve Fayans Temizleme

Çanakkale Araç Koltuk Yıkama

Çanakkale Araç Koltuk Yıkama

Çanakkale Stor Perde Yıkama

Çanakkale Stor Perde Yıkama

Çanakkale Yatak ve Mayt Temizliği

Çanakkale Yorgan ve Battaniye Yıkama

Çanakkale Yorgan ve Battaniye Yıkama

Çanakkale Su Taşkını Restorasyonu

Çanakkale Su Taşkını Restorasyonu

Çanakkale halı yıkama

Halılarınız özelliklerine göre halı yıkama departmanlarımız da ayrılır. Dokuma veya yün halılarda yıkamanın farklı durumlarında halıya özel yıkama teknikleri uygulayan çanakkale halı yıkama hizmetimizde halılar bütün tozları alınarak halı yıkama bölümüne gönderilir ve halınızın çeşidine göre en temiz olacak şekilde temizlenir.

Halılarınız yapılan kontrol ve denetimlerden geçtikten sonra paketleme bölümüne alınarak steril kalması sağlanır halılar paketlenme bölümde titiz bir şekilde paketlendikten sonra müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Hızlı ve güvenilir servislerimizle müşterilerimizin adreslerinden alınan halılar yıkandıktan sonra aynı hız ve güven içinde müşterilerimize teslim edilir. Halı yıkama ve yıkanmış halıları veya kirli halıları taşıyan tüm ekiplerimiz işlerinde profesyoneldir.

Müşteri memnuniyetin ön planda tutarak Çanakkale halı yıkama hizmeti veriyoruz. Ve bu hizmeti profesyonel ekipler tarafından dikkatle, özenle, titiz bir şekilde yürütüyoruz. Vermiş olduğumuz bütün hizmetler için de, memnuniyet garantisi sağlıyoruz. Ayrıca halılarınızda bulunmakta olan tüm bakteri ve alerjenlerin %98 oranında yok olmasını ve tam anlamıyla derinlemesine bir temizlik yapılmasını sağlıyoruz. Bu şekilde ve bu konuda bir temizlik garantisini hiçbir halı yıkama firması garanti bir şekilde veremiyor. Ve bu temizlik oranının başka hiçbir firma bu şekilde yakalayamıyor. Ayrıca, halılarınızın var olan ömrünün daha da uzun olmasını sağlayarak, yine diğer firmaların yaptığı gibi aksine bu ömrü kısaltmıyoruz. Hizmet vermekte olduğumuz halı yıkama sektöründe, uzun yıllar boyunca sadece bizim yıkamakta olduğumuz halılar bulunuyor ve bu halılar da hala eskisi gibi yıpranmamış bir halde yepyeni duruyor.
Şehrinizin en eşsiz hizmetini vermekte olan Çanakkale halı yıkamacı ekibimiz ile yıkama işlemlerini gerçekleştirdiğimiz halılar, birkaç gün sonra değil, sadece birkaç saat içerisinde, çok hızlı bir şekilde kuruyor.

Çanakalle’de Yün, İpek dahil Halı Yıkama

Çanakkale halı yıkama şirketimiz sadece tek tip halıları yıkmakla yetinmeyerek yün halı gibi yıkanması zor olan halıların yıkanması hizmetini de gerçekleştiren çanakkale halı yıkama şirketimiz yün halılarda tekniklerini ve profesyonel elemanlarını kullanmaktadır. Yün halıların derin kısımlarında bulunan kir ve kalıntıları temizleyecek makineler kullanan şirketimiz halıların yapısına zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Yün halılara özel olmayan temizlik malzemeleri halılarda kısa süre içerisinde tekrardan kirlenmeye yol açacağından şirketimiz tamamen yün halılar için özel olan malzemeler kullanmaktadır.

Shaggy halı yıkama ve Makine halısı yıkama işlemleri

Son dönemlerde evlerde yaygın olarak kullanılan shaggy halı türü diğer halılardan farklı olduğu için temizleme işlemi de diğer halılara göre farklı yapan çanakkale halı yıkama olarak, İlk başta yumuşak uçlu fırçalarla halı özel halı şampuanları halıya uygulanır ve bir süre halının şampuana etki etmesi için beklenir. Bir sonraki işlem durulama işlemidir durulama işleminde halı dikkatli ve şampuan kalmayacak şekilde bol su ile yıkanır.

Durulama işlemi ardından sıkma işlemi uygulanır halının üzerindeki zararlı tozlar için toz alma makineleri kullanılarak kir ve tozlar güçlü vakumlama makineleri ile temizlenir. Bu makinelerin gücü evdeki makinelere göre oldukça yüksek olduğundan evde uygulanan temizliğe göre çok daha etkili olmaktadır. Firmamız çanakkale halı yıkama evinizin en önemli eşyalarından olan ve en çok kirlenen halılarınızı evde yapılan uygulamalar göre kat ve kat daha güçlü ve özel aletlerde temizlemektedir. Bu ilde hizmet verdiğimiz iller; Ayvacık,YeniceBayramiçBigaBozcaadaÇanEceabatEzineGeliboluGökçeadaLapseki.

Bize Ulaşın