Home/En Yakın Chem-Dry/Çorum Halı Yıkama

Çorum Halı Yıkama

Chem-Dry Çorum Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Çorum halı yıkama firması olarak hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize ev ve is yerlerinde kullanmış oldukları ve zamanla kirlenen leke tutmuş olan halı ve koltuklarını itina ile bakımını yapıp ve temizleyerek müşterilerine teslim eder. Çorum halı yıkama firmamız kullandığı doğal ürünler ile müşterilerimizin isteği üzerine evlerinde de hizmet veriyor. Hiçbir kimyasal ürün kullanmayan firmamız kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Chem-Dry Çorum İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Çorum Halı Yıkama

Çorum Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Çorum El Dokuma Halı Yıkama

Çorum El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması halıların yıkanması özen isteyen bir süreçtir. Halının yıpranmasına neden oluşturabilecek solüsyonların kullanılmaları ise halının deforme olmasına bile neden olabiliyor. Firmamız Chem-Dry ile ikamet ettiğiniz Çorum ilinde hizmetinizdeyiz. Çorum el dokuma halı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilir ve el dokuması halılarınızı uzman ekiplerimize güven içerisinde teslim edebilirsiniz. Yıkama tekniklerimiz hiçbir zararlı kimyasal içermez ve halılarınızı evinizden teslim alıp, yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra yine evinize teslim ederiz. Uygun fiyatlarımız ile el dokuması halılarınızı Chem-Dry firmasıyla halılarınız ilk günkü kadar temiz olarak size teslim edilecektir.

Çorum Yerinde Halı Yıkama

Çorum Yerinde Halı Yıkama

Halılarınızın çok kirlendiğini düşünüyorsanız sakın kendi başına halletmeye çalışmayın. Halının dibine inen kir ev şartlarında hiçbir koşulda yeteri kadar temizlenmez. Çorum yerinde halı yıkama için chem-dry firması halınızın büyüklüğü modeli ne olursa olsun geliyor ve en iyi temizliği sağlıyor. El halılarından makine halılarında kadar her model halı için özel bir formüle sahip deterjan ile kirlerin kısa süre içinde tamamının üste çıkması köpük teknolojisi ile sağlanır. Daha sonrasında işin uzmanları kuru temizleme yöntemi ile halınızı ilk günkü kadar parlak ve temiz hale getirir. Yerinde yıkamada lider firma Chem-Dry.

Çorum Koltuk Yıkama

Çorum Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamada, bütün koltuklar için kirlere karşı kaliteli antibakteriyel etkili yıkama şampuanları ile son teknoloji makineleri ve ekipmanları ile temizlik anlayışı ile beraber, kaliteli güvencesi ile hizmet vermektedir. Koltuklarda lekelere karşı her türlü kirden kolayca kurtulur, temiz ve hijyenik koltuklara rahatça kavuşursunuz. Çorum koltuk yıkama firmamızda yıkatılan bütün koltuk takımları, renk atma ve yırtılmaya karşı ya da yıpranmaya karşı firma tarafından güvence altında olmaktadır. Yıkama aşamalarında koltuklar ilk evvel emiş gücü yüksek olan makineler tozlarından arındırmak üzere vakumlanarak süpürülmektedir. Sizlerde kaliteli ve güvenli bir hizmet istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çorum İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Çorum Özel Leke Çıkarma

Çorum Özel Leke Çıkarma

Çorum Pet Koku ve Leke Giderme

Çorum Pet Koku ve Leke Giderme

Çorum Granit Tezgah Temizleme

Çorum Granit Tezgah Temizleme

Çorum Deri Temizliği

Çorum Deri Temizliği

Çorum Taş ve Fayans Temizleme

Çorum Taş ve Fayans Temizleme

Çorum Araç Koltuk Yıkama

Çorum Araç Koltuk Yıkama

Çorum Stor Perde Yıkama

Çorum Stor Perde Yıkama

Çorum Yatak ve Mayt Temizliği

Çorum Yorgan ve Battaniye Yıkama

Çorum Yorgan ve Battaniye Yıkama

Çorum Su Taşkını Restorasyonu

Çorum Su Taşkını Restorasyonu

Çorum Halı Yıkama

Bayanların gerek evinde gerek iş yerinde en önem verdikleri halı temizliğidir. Çünkü bir yerin temiz olduğunu halısının temizliğinden anlaşılır. Ayrıca en çabuk kirlenen halılar dikkat edilmez ve iyi temizlenmezse alerjik hastalıklara, astım ve bronşit gibi hastalıklara neden olabilir. Ayrıca kötü koku oluşumu meydana gelir. Bunu bilen firmamız Çorum Halı Yıkama olarak ChemDry bayiliğini alarak siz değerli müşterilerine sağlıklı temizlik imkanı sunuyoruz.

Evlerinizde ve işyerlerinizde kullanmış olduğunuz halılarınızı özenle temizliyoruz. Sürekli üzerinde gezindiğimiz, halılar en çok kir toplayan ve eşyalardandır. Bu nedenle belirli aralıklarla sürekli temizlenmeleri gereklidir. Günlük yapılan süpürme işlemleri sadece halının üst kısmında kalan toz taneciklerini almaktadır. Halıların dokuma içlerine kadar işleyen tozlar ve kirler ise süpürme işlemleri ile temizlenmemektedir. Chem Dry firmamız bu konuda sizlere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Çorum halı yıkama şubemiz, bu bölgede sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına başlamıştır. Çorum halı yıkamacı ihtiyacınıza anında cevap verecek şekilde donanıma sahiptir.
Evlerinizde kullandığınız halılarınız, ister fabrika dokuması isterse özel el dokuması olsun, Çorum halı yıkama servisimiz tarafından özenle temizlenmektedir. Birçok evde ve işyerlerinde kullanılan halıların duvardan duvara tüm zemini kaplayan büyük ebatlı halılar olduğu görülmektedir. Bu tür halılarınız için Çorum halı yıkamacı ekibimiz sizlere yerinde hizmet vermektedir. Halılarınızın dokuma özelliğini ve renk özelliklerini kaybetmemesi için, dokuma ve renk özelliklerine göre özel şampuanlarla detaylı ve en hijyenik temizlik yapılmaktadır.

ChemDry Halı Temizliği Çorum’da Profesyonelce yapılır

ChemDry halı yıkama konusunda bir dünya markasıdır. En önemli misyonu 100% doğal solüsyon ile halı temizliğini sağlamaktır. Neden dünya markasıdır? Çünkü dünyada toplam 4500 adet franchising bulunduran tek halı yıkama markasıdır. Bu özelliği nedeni ile Franchising ödülüne de layık görülmüştür. Bu nedenle de toplam 50 ülkede hizmet veriyor. Bu marka farkını Çorum Halı Yıkama olarak sizlere yaşatmak adına bayiliğini almış bulunuyoruz.

Halı Yıkama işleminde Sıcak Karbonatlama Sistemi Nedir? 

ChemDry tarafından kullanılan 100% doğal solüsyon Sıcak Karbonatlama Sistemi ile oluşturuluyor. Özünde karbonat hakim olup içeriğinde deterjan ve kimyasal herhangi bir madde kullanılmıyor. Çorum Halı Yıkama olarak aynı solüsyon ile halılarınızı yıkıyoruz. 100% doğal olduğundan dolayı son derece sağlıklıdır. Evlerinize sağlık ve hijyeni aynı anda getiriyoruz. ChemDry doğal ürünlerle halı yıkadığından dolayı hem doğaya hem insan sağlığına değer verdiğinden dolayı Yeşil Sertifika ödülüne layık görülmüştür.

Hizmetlerimiz Çorum Halkımıza Sunulur

En önemli hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda yerinde temizlik hizmeti veriyoruz. Bunun dışında aynı gün servis hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca ChemDry temizleme eğitimi almış olan eğitimli kadromuz ile hizmet veriyoruz. Yerinde temizlikte aynı gün 1-2 saat içinde halılarınızı temiz ve kuru olarak teslim ediyoruz. Çorum Halı Yıkama olarak kendi yerimizde halılarınızı yıkadığımızda 3-4 gün içinde halılarınızı tarafınıza teslim ediyoruz. Bu ilde hizmet verdiğimiz semtler sırası ile;

Alaca,

Bayat,

Boğazkale,

Dodurga,

İskilip,

Kargı,

Laçin,

Mecitözü,

Oğuzlar,

Ortaköy,

Osmancık,

Sungurlu,

Uğurludağ

gibi bir çok semtte ChemDry sağlıklı halı yıkama farkını evlerinize ve iş yerlerinize getiriyoruz. ChemDry ile aynı misyonu taşıyan firmamız bu sağlıklı hizmeti sizlere sunmaktan dolayı gurur duyar. Bizler için önemli olan müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı bu anlayışla hizmet ediyoruz. Karşılığını da bir çok semtte yer açarak fazlası almış oluyoruz.

Bize Ulaşın