Home/En Yakın Chem-Dry/Düzce Halı Yıkama

Düzce Halı Yıkama

Chem-Dry Düzce Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Halılarınızın güvenle yıkanması için firmamız olan Düzce halı yıkama merkezini tercih edebilirsiniz. Chem- Dry halı yıkama özelliklerini taşıyan firmamız güvenle kullanacağınız ve çok daha geç kirlenen halı yıkama özelliği ile müşterilerin dikkatini her zaman çekmeyi başarabilmiştir. Firmamız sizleri derinlemesine temizlik özellikleri ile tanıştırarak halı ve koltuk yıkama konusunda hassasiyetini gösterebilmektedir.

Chem-Dry Düzce İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Düzce Halı Yıkama

Düzce Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Düzce El Dokuma Halı Yıkama

Düzce El Dokuma Halı Yıkama

İster naylon, sentetik halılar, isterse ipek, el dokuması halıları çok kısa sürelerde evden teslim alarak eve teslim işlemi temiz bir şekilde gerçekleştirilir. Yıkama işlemleri uzman çalışanlar tarafından, profesyonel ekipman ve solüsyonlar ile gerçekleştirilir. Tüm yıkama işlemlerinde servis işlemi ücretsiz gerçekleştirilir. Düzce el dokuma halı yıkama işleminin tamamında kullanılan ürünler yüzde yüz çevre dostu ve tamamen insan sağlığı için uygun ürünlerdir. Kullanılan solüsyonlar halıları yıpratacak ve eskimesine neden olacak ağır kimyasallar barındırmaz. Aksine ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını ve daha temiz kalmasını sağlar.

Düzce Yerinde Halı Yıkama

Düzce Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi çoğu kişinin gözünü korkutur. Halıların adresten alınıp tekrar getirilmesi, fabrikada yapılan detaylı temizlik ve daha birçok işlem Chem Dry ile sona eriyor. Chem Dry karbonat tanecikli yıkama yöntemiyle hizmet veriyor. Solüsyonun içindeki karbonat tanecikleri halının dokularını yıpratmadan hassas şekilde temizliyor. Bu işlem sırasında yok denecek kadar az su harcanıyor. Chem Dry heryerde hizmetinizde. Düzce yerinde halı yıkama servisi için bizi mutlaka arayın. Ekibimiz halılarınızı, kilimlerinizi bizzat bulundukları yerde yıkayacak ve hemen teslim edecektir. Kuruma sorunu yaşanmayacak ve halılarınız eskisinden daha güzel görünecektir.

Düzce Koltuk Yıkama

Düzce Koltuk Yıkama

Koltuk takımlarını yıkatma düşüncesi ile herhangi bir firma ile anlaşmanız ve koltuklarınızı emanet etmeniz durumunda, kullanılmakta olan sabun, kimyasal temizlik ürünleri ve bunun sonrasında gelen temizlik sizleri memnun bırakmıyor. Ve kullanılmış olan bu temizlik yöntemi ile koltuk takımlarınızda meydana gelen hem yapışkan görünümler hem de kimyasal kalıntılar, hem sizin hem de evinizde yaşayan diğer tüm aile fertlerinin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Ama Düzce koltuk yıkama ile alacağınız hizmet, hem sağlıklı hem de tertemiz koltuk takımını size, kullanmış olduğu sağlıklı temizle yöntemleri ile sunuyor.

Düzce İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Düzce Özel Leke Çıkarma

Düzce Özel Leke Çıkarma

Düzce Pet Koku ve Leke Giderme

Düzce Pet Koku ve Leke Giderme

Düzce Granit Tezgah Temizleme

Düzce Granit Tezgah Temizleme

Düzce Deri Temizliği

Düzce Deri Temizliği

Düzce Taş ve Fayans Temizleme

Düzce Taş ve Fayans Temizleme

Düzce Araç Koltuk Yıkama

Düzce Araç Koltuk Yıkama

Düzce Stor Perde Yıkama

Düzce Stor Perde Yıkama

Düzce Yatak ve Mayt Temizliği

Düzce Yorgan ve Battaniye Yıkama

Düzce Yorgan ve Battaniye Yıkama

Düzce Su Taşkını Restorasyonu

Düzce Su Taşkını Restorasyonu

Düzce Halı Yıkama

İnsanların yaşam alanlarında en fazla kullandıkları eşya kilim ve halılar olarak bilinir. Özellikle değerli kilim ve halıların bakımı ve temizliği son derece hassas olan konuların başında gelir. Bu halıların yıkanması ve kurulanması tamamen bu alanda kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmalar tarafından yapılır. İşte bu taleplerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde firmamız tarafından sunulur. Elbette firmamızın geniş şube ağı ile birlikte birçok şehir merkezinde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Firmamız düzce halı yıkama hizmetlerimiz ve geniş ilçe şube ağlarımız ile Düzce ilinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Halı yıkama konusunda herkesin aynı sorunu yaşadığı bilinen bir durumdur. Ancak halı yıkama konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız Düzce halı yıkama firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Temizleme işlemi sırasında da bu işlem tamamlandıktan sonra mutlaka müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Yüksek standartlarda verdiğimiz hizmetlerde oldukça geniş bir alana hitap ediyoruz. Halı, kilim ve yolluk gibi temizlik işlerinde en iyi ürünleri kullanıyoruz ve ücretsiz bir servis imkanı sunuyoruz. Halı ve kilim yıkanması aşamasında eski usullerle değil tamamen teknolojiyi takip ederek hareket ediyoruz.
Halılarınızın yıkanması sırasında mutlaka toz alma işlemini yapıyoruz. Böylece yüzeysel değil tamamen daha derin bir temizlik gerçekleştirilmiş oluyor. Düzce halı yıkamacı hizmeti ile evinizde tüm yıl boyunca kullandığınız halıları yıkatabilir ve tüm kış mevsimi boyunca büyük bir huzur ile oturabilirsiniz. Hizmet kalitesine büyük bir önem verdiğimiz için halıları yıkarken şampuan ve yumuşatıcı seçimine büyük bir önem veriyoruz. Halıların temiz olmasına gösterdiğimiz özeni yumuşak olmasına da gösteriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin bu durumdan memnun kalması hizmet önceliğimizdir.

Üstelik Ayrıca Evde Halı Yıkama İmkanıda

Firmamızın müşterilere sunduğu en kaliteli hizmet alanlarından birisi de halı yıkama alanıdır. Özellikle düzce halı yıkama olanaklarımız ile siz sayın müşterilerimizin taleplerini anında karşılamaya devam ediyoruz. Evinizde yer alan halılarınızı evinizde kısa bir süre içerisinde temizleyerek teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz imkanlar ile evinizde halılarınızı yıkayıp en fazla 2 saat içerisinde tamamen kuru bir şekilde teslim ediyoruz.

En gelişmiş Fabrikada Yıkama İmkanı Düzce ilimizde

Firmamızın oluşturmuş olduğu son sistem halı yıkama fabrikalarında halılarınızı güvenli ve temiz bir şekilde yıkıyoruz. Özellikle halı yıkama talepleriniz sistem üzerine düşmesinin ardından düzce halı yıkama şubelerimiz aracılığı ile aynı gün halılarınız personel tarafından evinizden alınarak fabrikaya getirilir. Bu noktada yapılan işlemler sonrasında en fazla 4 iş günü içerisinde halılarınız özel solüsyonlar sıvıları ile yıkanarak teslim edilir.

Doğaya Uygun Ürünler İle Yıkama Olanakları

Firmamızın geliştirmiş olduğu prensipler ile birlikte kullanmış olduğu ürünler ile de halılarınız tamamen doğal ürünler ile yıkama işlemlerinden geçirilir. Bu kapsamda özel olarak hazırlanmış ve tamamen doğa ile uyumlu ve doğaya uygun olan özel solüsyonlar ile yıkama işlemleri yapılır. Bu işlemler sırasında kullanılan ürünler firmamız tarafından belirlenen ve geliştirilen ürünler olarak ön plana çıkar. Elbette bu ürünler birçok şubenin yanı sıra düzce halı yıkama fabrikasında da kullanılır.

Hızlı ve Temiz Yıkama ile Pırıl Pırıl halılar

Alanında uzman kadromuz tarafından belirlenen usul ve esaslara göre yıkama işlemleriniz hızlı ve güvenli bire şekilde yapılır. İşlemlerden sonra halılar ilk günkü gibi tamamen mikrop ve kirlerinden ayrılmış bir şekilde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Halılar yıkandıktan sonra pırıl pırıl olur.

Düzce’de Hizmet Verdiğimiz Yerler;

Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca

Bize Ulaşın