Home/En Yakın Chem-Dry/Edirne Halı Yıkama

Edirne Halı Yıkama

Chem-Dry Edirne Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Edirne halı yıkama firmamız, zamanla kirlenen ve bakteri ile mikroorganizmaların yuvası haline gelen halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve bakımlı bir hale getirerek hijyenik kullanma olanağı sunuyor. Chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Edirne halı yıkama firmamız, doğal temizlik solüsyonları ile insan sağlı ve çevre dostu olma özelliğine büyük önem veriyor.

Chem-Dry Edirne İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Edirne Halı Yıkama

Edirne Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Edirne El Dokuma Halı Yıkama

Edirne El Dokuma Halı Yıkama

Her kadın evindeki halılarının temiz ve bakımlı görünmesini ister ve bu nedenle halılarını zaman zaman yıkatırlar. Özellikle el dokuma halı yıkamada halıların kaliteli ve güvenilir bir şekilde yıkanması için Chem – Dry firması oldukça sık tercih edilen bir firma olarak Türkiye’nin her yerinde kalitesiyle ün salıyor. Her geçen gün yayılan Chem – Dry firması Edirne el dokuma halı yıkama ile oradaki müşterilerinde gönlünü kazanmış durumda bulunuyor. Kalite standartlarının altına düşmeyen bir firma olması nedeniyle Edirne kadınları halılarını güvenle bu firmaya bırakıyor.

Edirne Yerinde Halı Yıkama

Edirne Yerinde Halı Yıkama

Chem Dry ile halı yıkama işlemi artık çok kolay. Solüsyon ve vakum işlemlerinden oluşan Chem Dry uygulandıktan sonra halılarınız istediğiniz temizliğe ulaşacak. The Natural ismi verilen sıvı ile halıların içine kadar işleyecek derin temizlik sonrası çıkan kirlerin hemen vakumla alınmasıyla en iyi sonuç elde edilir. Bu işlem halıya zarar vermediği gibi yüksek hijyen sağlar. Edirne yerinde halı yıkama hizmeti almak için bizi arayınız. Bu yöntemde halılar uzman ekibimiz tarafından yerinde yıkanmakta ve nakliye sorunu olmamaktadır. Solüsyon ve vakum sonrası kurumaya bırakılan halılar, işlemler sırasında %80 az su kullanıldığından dolayı çabucak kururlar.

Edirne Koltuk Yıkama

Edirne Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama teknolojisinde Chem Dry bir numara. Çok farklı olan sıcak karbonatlı solüsyon yöntemini mutlaka denemelisiniz. Diğer yöntemlerle halılarınız tamamen temizlenmediği gibi bakterilerin çok azı yok olur. Chem Dry bakterileri ortadan kaldırır ve koltuğunuzda olabilecek en iyi temizliği sağlar. Edirne koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz illerden olup işlem adresinizde yapılır. Profesyonel teknisyen ekibimiz bizi aramanızı ardından adresinize ulaşacak ve işlemi tamamlayıp aynı gün içinde bitirecektir. Harcayacağımız suyun çok az olacağını da garanti ediyoruz. Su az kullanıldığından koltuklar uzun süre yaş kalmaz ve kısa sürede kurur.

Edirne İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Edirne Özel Leke Çıkarma

Edirne Özel Leke Çıkarma

Edirne Pet Koku ve Leke Giderme

Edirne Pet Koku ve Leke Giderme

Edirne Granit Tezgah Temizleme

Edirne Granit Tezgah Temizleme

Edirne Deri Temizliği

Edirne Deri Temizliği

Edirne Taş ve Fayans Temizleme

Edirne Taş ve Fayans Temizleme

Edirne Araç Koltuk Yıkama

Edirne Araç Koltuk Yıkama

Edirne Stor Perde Yıkama

Edirne Stor Perde Yıkama

Edirne Yatak ve Mayt Temizliği

Edirne Yorgan ve Battaniye Yıkama

Edirne Yorgan ve Battaniye Yıkama

Edirne Su Taşkını Restorasyonu

Edirne Su Taşkını Restorasyonu

Edirne Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerinizde bulunan halılarınız belli bir süre sonra kirlenerek eski halinden uzaklaşmaya başlar. Özellikle kirlenen halılar belli bir süre sonra bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelir. Bu durum insan sağlığına özellikle evlerde küçük bebekler ve çocuklar varsa onların sağlığı açısından oldukça tehlikeli bir durum olarak ortaya çıkıyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizlikleri belli bir zaman dilimi içerisinde sık sık temizlenmelidir.

Halıların temizliklerinin önemli olması nedeni ile Edirne halı yıkama şirketimiz halıların tüm bakım ve temizlikleri konusunda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Halılar, belli bir süre kullanıldıktan sonra eski görünümlerinden uzaklaşıyor. Bu nedenle Edirne halı yıkama hizmeti olarak kullanılan doğal ürünler ile halılarınız hem temizleniyor hem de eski görünümlerine kavuşuyor.

Chem- Dry halı yıkama markası olarak her zaman yüksek kalitede hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Alanında son derece deneyimli olan elemanlarımızın hizmet verdiği Edirne halı yıkama firmamızda aradığınız tüm hizmetleri bulabilirsiniz. Firma çalışanlarımız dilediğiniz gün gelip halılarınızı evinizden alıyor ve temizlenmesi için atölyelerimize getiriyorlar. Burada en iyi halı şampuanlarını kullanarak yıkama işlemini yapıyoruz. Halı temizlemede olsun kilim ya da yolluk temizlemede olsun kullanılan ürün kalitesi her zaman en büyük önem verdiğimiz konulardan biridir.

Müşteri memnuniyetine verilen önem neticesinde halılarınızın yıkanması işlemi sırasında en ufak bir sorun meydana gelmemesine özen gösteriyoruz. Edirne halı yıkamacı olarak halıların değerinden bir şey kaybetmeden yıkanıp temizlenmesi ve kurutulması işlemini dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Eski usulleri bırakarak tamamen teknoloji odaklı çalıştığımız için halılarınız yüzeysel değil derinlemesine temizleniyor. Halı saçaklarından dip kısımlarına kadar tüm halı her şekli ile temizleniyor. Makineli yıkama esnasında en ufak toz tanelerinin dahi çekilmesine büyük bir önem veriyoruz. Halı temizleme işleminde son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Edirne’de Halı Yıkamacı olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamı tüm Edirne ili için geçerlidir. Müşterileriniz Edirne halı yıkama hizmeti almak için bizler ile irtibata geçtiklerinde aynı gün içerisinde halılar tarafımızdan teslim alınarak halıların gerekli bakım ve temizlikleri yapılıyor. Yaklaşık 4 iş günü içerisinde halıları müşterilerimize temiz ve eski görünümü ile yeniden teslim ediyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet kapsamında Edirne’de halı yıkamacı hizmetinde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri tamamen doğal temizlik solüsyonlarından oluşmuş kaliteli temizlik ürünlerinden meydana geliyor.

Firmamız dünya genelinde 50 ülkede hizmet veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet vererek kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ilke olarak benimsiyor. Halılarınız için kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinde kimyasal içeriğe yer vermeyerek tamamen doğal temizlik ürünleri ile hizmeti veriyoruz. Almış olduğumuz yeşil sertifika ile insan sağlığına ve doğaya karşı duyarlılığımız belgelenmiş durumdadır.

Edirne’de Temizleme Hizmeti Sunduğumuz Bölgeler

Edirne ili içerisinde Edirne halı yıkama hizmeti olarak tüm bölgelerde hizmet sunuyoruz. Edirne genelinde bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimizin talepleri en kısa zamanda gerçekleştirilerek kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev ve iş yerlerinde yerinde yıkama hizmeti de veriyoruz. Edirne genelinde hizmet verdiğimiz semtler; enez, havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü semtleridir. Bu semtlerde bulunan tüm müşterilerimiz bizimle irtibata geçerek halı yıkama hizmetinden faydalanabilirler.

Bize Ulaşın