Home/En Yakın Chem-Dry/Elazığ Halı Yıkama

Elazığ Halı Yıkama

Chem-Dry Elazığ Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Elazığ halı yıkama firmamız, zamanla kirlenen ve etkisini kaybeden halılarının tüm bakım ve temizliklerini yüksek kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile yerine getiriyor. Chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Elâzığ halı yıkama firmamız ile halıların bakım ve temizlikleri doğal temizlik solüsyonları ile kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor.

Chem-Dry Elazığ İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Elazığ Halı Yıkama

Elazığ Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Elazığ El Dokuma Halı Yıkama

Elazığ El Dokuma Halı Yıkama

Herkesin evinde özel önem verdikleri bir eşyası vardır. El dokuma halıları herkes için özel önem verilen eşyalardandır ve bunları sık kullandığımız alanlarda ortamı daha şık göstermesi için kullanırız. Sık kullanılan alanlarda bulunan özellikle yerde serili bulunan halılarımız daha çabuk kirlenmektedir. Halılarımızı yıkatmak istediğimizde, Elazığ el dokuma halı yıkama işi yapan firmanın Chem-Dry halı yıkama firması olduğu bilinmektedir. Özel makinalar la ve özel ilaçlarla halılarınızı en hijyenik şekilde temizleyerek evlere servis hizmeti yapmaktadır. Evlere yapılan servis hizmetleri ücretsiz olarak ve en kısa sürede verilmektedir.

Elazığ Yerinde Halı Yıkama

Elazığ Yerinde Halı Yıkama

Tüm halı yıkama işlemlerinde kullandığımız sıcak karbonatlı ekstrasyon yöntemi sayesinde, halılarınızda daha derinlemesine ve hijyenik bir yıkıma hizmeti sunuyoruz. Yeşil sertifikalı olan The Natural solüsyonumuz patentlidir. Chem-Dry olarak kullandığımız doğal solüsyonumuz sayesinde profesyonel ekipmanlarımız ile birlikte kirleri ayrıntılı olarak dezenfekte ediyoruz. Sizde Elâzığ yerinde halı yıkama hizmet farkından faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Arzu ederseniz halılarınızı evinizde veya sizden teslim alarak yıkıyoruz. Eğer halılarınız alınıp yıkanacak ise aynı gün teslim alınıyor ve 4 gün içinde teslim ediliyor. Yıkama işlemleri evinizde yapıldığı taktirde ortalama 1-2 saat içerisinde yıkanıp kurutuluyor.

Elazığ Koltuk Yıkama

Elazığ Koltuk Yıkama

Koltuklar, evin veya iş yerinin en fazla kir ve bakteri barındıran eşyalarındandır. Sürekli kullanılan koltuklar uzun süre temizlenmezse koku yaratır ve sağlık açısından risk oluşturur. Eski koltuk yıkama sistemlerinden son derece farklı olan Chem Dry, solüsyon ve vakum yöntemi hizmetinizde. İş yeri veya eviniz fark etmez koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Elazığ koltuk yıkama bölgelerimizden olup bize ulaştıktan sonra uzman teknisyenler gelecektir. Önce The Natural karbonat taneli solüsyon uygulanır ve çok derin temizlik sağlanır. Sonraki işlem ise vakumdur. Vakum yapılarak dışarı çıkan kalıntılar alınır ve işlem bitirilir.

Elazığ İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Elazığ Özel Leke Çıkarma

Elazığ Özel Leke Çıkarma

Elazığ Pet Koku ve Leke Giderme

Elazığ Pet Koku ve Leke Giderme

Elazığ Granit Tezgah Temizleme

Elazığ Granit Tezgah Temizleme

Elazığ Deri Temizliği

Elazığ Deri Temizliği

Elazığ Taş ve Fayans Temizleme

Elazığ Taş ve Fayans Temizleme

Elazığ Araç Koltuk Yıkama

Elazığ Araç Koltuk Yıkama

Elazığ Stor Perde Yıkama

Elazığ Stor Perde Yıkama

Elazığ Yatak ve Mayt Temizliği

Elazığ Yorgan ve Battaniye Yıkama

Elazığ Yorgan ve Battaniye Yıkama

Elazığ Su Taşkını Restorasyonu

Elazığ Su Taşkını Restorasyonu

Elazığ Halı Yıkama

Chem-dry firması olarak Elazığ halı yıkama servis bölgemizde sizlere son derece sağlıklı hizmet vermek adına profesyonel ekibimizle beraber elimizden geleni yapmaya hazır durumdayız. Firmamız dünya geneline baktığınız zaman 50 ülkede günde yaklaşık 10.000’den daha fazla adrese hizmet veriyor. Elazığ halı yıkamalokasyonumuzda yalnızca müşteri memnuniyeti değil aynı zamanda kurumsal hizmette de insanlara sağlık açısından güven veriyoruz.

Halı yıkama, İnsan sağlığı açısından oldukça önemli bir temizlik gereksinimidir. Bulunulan ortamdaki toz, kir, insan derisinden düşen parçalar, saç telleri, yediklerimizden ve içtiğimiz şeylerden dökülen parçalar ve var ise beslediğimiz evcil hayvanların dökülen tüy ve derileri doğal olarak halıların üzerine düşmektedir. Durum böyle olunca da halıların temizliği, evlerin temizliğinin büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Elazığ Halı Yıkama, ev ve iş yerlerinizde bulunan halıları adresinizden teslim alarak kısa sürede temizleyerek adresinize teslim eder.

Kullandığı Chem-Dry teknolojisi ile halıların yüzeysel olarak değil en derinine nüfus eden bir temizlik sağlar. Böylelikle halıda biriken maddelerin sağlığınızı tehdit etmesinin önüne geçilmiş olur. Anti Bakteriyel bir temizlik ve hijyen sağlayan bu temizlik sistemi ile halılarınız yalnızca temizlenmiyor, bunun yanı sıra ilk aldığınız gün gibi yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Uzman personeli, son sistem yıkama ve kurutma teknolojileri ve Elazığ’ın her noktasına hizmet sağlayan Elazığ Halı Yıkamacı müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile yıllardır Elazığ ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Verdiğiniz paranın tam karşılığı için siz de Elazığ Halı Yıkama firmasını seçin.

Elazığ’da Halı Yıkama Hizmeti

Elazığ’da halı yıkama servis alanımızda siz müşterilerimiz için halılarınıza natural, güvenli, yeşil sertifikalı ve %100 doğal solüsyonlu olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini uyguluyoruz. Bu yöntemi uygulayarak halılarınızın en derin bölgelerine rahatça nüfuz edebiliyoruz. Böylece halılarınız için daha sağlıklı ve daha doğal bir temizlik sağlamış oluyoruz. Chem-dry şirketimizde Elazığ halı yıkama hizmetini oturduğunuz evinizde almak istiyorsanız, halılarınızın temizlik ve kuruma işlemleri yaklaşık 1-2 saat içerisinde tamamlanmış olur.

Eğer halılarınızı bize teslim ederseniz, size teslim edeceğimiz süre ortalama 4 gün olabileceği gibi bu süre bulunduğunuz adresinizdeki ilgili Chem-dry operatörünüze göre değişiklik gösterebilir. Bunun dışında Elazığ halı yıkama hizmeti verirken halılarınıza uyguladığımız The Natural, doğal bir yöntem olduğu için deterjan, sabun ya da zararlı olan bir kimyasal barındırmıyor. Bu durumda zehirli madde içermeyen solüsyonumuz sayesinde evinizde bulunan evcil hayvanlarınız, aileniz ve misafirleriniz güvenle oturabiliyor.

Chem-Dry Şirketinin Farkı ve Tarihi Elazığ ilimizde

Firmamız uzman halı yıkama yolları sayesinde daha fazla oranda su ve halınızın özelliğini yıpratan, kullanım ömrünü azaltan zehirli ve zarar verebilecek kimyasallar kullanan başka yıkama yöntemlerine karşın %80 kadar daha az su harcayarak daha güvenli ve sağlıklı bir halı yıkama hizmetini sizlere veriyor. Ayrıca yapışkan özelliği olan ve bundan dolayı kiri çekebilen sabun, deterjan gibi kimyasal ürünleri kullanmadığımızdan dolayı ardında tortu bırakmayan kiri çeken ve böylece halılarınızın 2-3 kat kadar daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor. Chem-dry firmamız 1977 yılından beri hizmet vermeye kesintisiz olarak devam ediyor. Ayrıca şirketimiz 40 yıllık deneyimi ve 51 ülkede 4,500’ü aşkın Franchise’si olan halı yıkama hizmetinde dünyada liderdir.

Diğer yıkama hizmet bölgelerimiz

Chem-dry firması olarak bu ilde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

AğınAlacakaya,  ArıcakBaskilKarakoçan, Keban,  KovancılarMaden,  PaluSivrice

Bize Ulaşın