Home/En Yakın Chem-Dry/Erzurum Halı Yıkama

Erzurum Halı Yıkama

Chem-Dry Erzurum Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Erzurum halı yıkama şirketimiz, 50 ülkede temizlik konusunda kaliteli hizmet veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet vererek halıların bakım temizliğinde kaliteden ödün vermiyor. Firmamız Erzurum halı ve koltuk yıkama hizmeti olarak temizlik ürünlerinde kimyasal ürünlere yer vermeyerek tamamen doğal ürünler ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı ilke ediniyoruz.

Chem-Dry Erzurum İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Erzurum Halı Yıkama

Erzurum Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Erzurum El Dokuma Halı Yıkama

Erzurum El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma, Isparta halısı, ipek vb. tüm halıları hiçbir servis ücreti olmadan özel yıkama aletleri ile yıkatmak mümkün. Ayrıca ipek, el dokuması halıların yanı sıra naylon, akrilik türü halılarında yıkama işlemi tamamen profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Erzurum el dokuma halı yıkama gerek kullanılan solüsyonlar da, gerekse deterjanlarda çevreci olması ve insan sağlığına uygun olması önemli bir kriterdir. Halılarda kullanılan temizlik ürünlerinden sonra teslim edilen ürünler tamamen anti bakteriyeldir ve temizlik garantilidir. Özel solüsyonlar halının kirlenmesi ve yıpranmasını engeller ve halının daha uzun süreler temiz olarak kalmasını sağlar.

Erzurum Yerinde Halı Yıkama

Erzurum Yerinde Halı Yıkama

Halı temizliği özellikle bebek sahibi olan aileler için büyük önem taşıyor. Bebeklerin emekleme sürecinde yere düşen oyuncaklar gibi birçok şeyi alıp ağızlarına götürmeleri ile birçok bakteri vücutlarına girmiş oluyor. Bu sebeple de birçok hastalık başlıyor. Halılarının temizliğinden emin olmak isteyen anneler Erzurum yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde gözleri önünde yıkanan halılarının nasıl temizlendiğini görüyor ve gönül rahatlığı ile bebeklerinin halı üstünde oynamasını izliyor. Uzman ekibi ile ve patentli ürünleri ile halı ve koltuk yıkama hizmetinde öncü olan Chem-DRY sizlere tertemiz ortamlar sunmak için elinden gelenin fazlasını yapıyor.

Erzurum Koltuk Yıkama

Erzurum Koltuk Yıkama

Kullanmakta olduğu çevre dostu kategorisinde yer alan temizlik ürünleri ile sizin için her şeyi düşünüyor. Hem sizin, hem çocuklarınızın ve hem de ailenizde yaşamakta olan diğer tüm fertler için sağlıklı olan temizlik malzemeleri aracılığı ile hizmet veriyor ve Erzurum koltuk yıkama ile birlikte, temizlenmesi için göndermiş olduğunuz koltuk takımları çok kısa bir süre içerisinde tertemiz bir halde evinizdeki yerini tekrardan alıyor. Tüm döşemeli olan takımlarınızda, hem güvenilir hem de çok kısa içerisinde kuruyan, aynı zamanda da çabuk kirlenmeyen bir hale geliyor.

Erzurum İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Erzurum Özel Leke Çıkarma

Erzurum Özel Leke Çıkarma

Erzurum Pet Koku ve Leke Giderme

Erzurum Pet Koku ve Leke Giderme

Erzurum Granit Tezgah Temizleme

Erzurum Granit Tezgah Temizleme

Erzurum Deri Temizliği

Erzurum Deri Temizliği

Erzurum Taş ve Fayans Temizleme

Erzurum Taş ve Fayans Temizleme

Erzurum Araç Koltuk Yıkama

Erzurum Araç Koltuk Yıkama

Erzurum Stor Perde Yıkama

Erzurum Stor Perde Yıkama

Erzurum Yatak ve Mayt Temizliği

Erzurum Yorgan ve Battaniye Yıkama

Erzurum Yorgan ve Battaniye Yıkama

Erzurum Su Taşkını Restorasyonu

Erzurum Su Taşkını Restorasyonu

Erzurum Halı Yıkama

Halı yıkama işini çevreye ve insanlara zarar vermeden, en sağlıklı yıkama yöntemleriyle gerçekleştiren, dünyanın birçok yerinde Franchise’si bulunan Chem-Dry bünyesinde, Erzurum halı yıkama olarak hizmet veriyoruz. En son teknoloji ürünler ve eğitimli kadromuzla halılarınızı isterseniz yerinde, isterseniz de kendi yıkama bölgelerimize götürerek yıkayıp teslim ediyoruz. Erzurum halı yıkama evlerinizde daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratmanıza yardımcı oluyor, gelip halılarınızı yıkıyor ve 1-2 saat içerisinde halınız ve evinizin havası tertemiz oluyor. Profesyonel sertifikaya sahip personelimizle, müşteri memnuniyeti garantisi vererek, halılarınızı tertemiz yapıyoruz.

Bulunulan mekanların en dikkat çekici aksesuarları arasında yer alan halılar, belirli zaman aralıklarında temizlenmediği zaman ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Üzerine dökülen toz, kir, deri parçacıkları ve diğer maddeler halıların derinlerine çökerek temizlenmesi zor bir hal alır. Ev ortamında yapılan temizlik, yüzeysel manada halıların temizliğine yardımcı olsa da, kir ve lekelerin daha da derine çökmesine olanak saplar. Durum böyle olunca, yüzeysel anlamda temiz görünse de halılar ciddi manada sağlığı tehdit eden bir hal alır. Erzurum Halı Yıkama firması, sonuçları kanıtlanmış derinlemesine temizlik yöntemi Chem-Dry ile halılarınızda biriken bu maddeleri derinlemesine temizler.
Daha sağlıklı ve daha temiz görünen halılar, her zamankinden daha hijyenik bir hal alırken gönül rahatlığı ile kullanım imkanı sunar. Belirli periyotlar halinde yapılması planlanan bu temizlik yöntemi ile Erzurum Halı Yıkamacı firmamızı tercih ederek daha sağlıklı ve daha temiz bir hayatın ilk adımını atabilirsiniz. Erzurum’un her noktasından adresinizden aldığımız halılarınızı en kısa sürede temizleyerek yeniden adresinize teslim ediyor ve verdiğiniz ücretin tam karşılığını alacağınızı garanti ediyoruz.

Chem-Dry Halı Yıkama hizmeti ile Erzurum’da 

1977 yılında kurulan Chem-Dry’ın misyonu, insanların daha sağlıklı evlerde yaşamalarına yardımcı olmaktır. Çünkü mutluluk için önce sağlık gerekiyor. Chem-Dry, yıkama yöntemleri olarak en temiz ve en sağlıklı yöntemi kullanır. Siz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için en temiz ve en sağlıklı ortamı hazırlamak için zararsız ve çok etkili ürünlerle evlerinize geliyoruz. Chem-Dry en yüksek teknoloji ürünleri kullanır, Erzurum halı yıkama bu teknolojilerden faydalanır. Halı yıkarken patentli Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon tekniğini kullanırız.

Bu teknikte, sayısı milyonları bulan çok ufak baloncuklar halının en derinine kadar inerek daha derinlemesine ve uzun süreli bir dezenfektasyon sağlar. Asla çevreye ve size zarar verecek kimyasallardan olan; sabun, deterjan ve diğer kimyasallar kullanılmaz. Erzurum halı yıkama geleneksel ve geçerliliğini yitirmiş, halı yıkama yöntemlerinde kullanılan su miktarının çok daha azıyla halılarınızı yıkar.

Erzurum Halkımız için Doğal Antibakteriyel bir halı yıkama işlemi

Böylelikle doğal kaynak kullanımını da azaltmış olur. %80 oranında daha az su kullanıyoruz ve diğer halı yıkama yöntemlerine oranla 3 katına kadar daha uzun süreli bir temizlik sağlıyoruz. Kullandığımız malzemeler, sabun ve deterjan gibi kiri halıya yapıştırmaz, halıdan çok daha güçlü bir şekilde çeker ve bu da halının daha uzun süre steril kalmasını sağlar.

Çevre dostu yöntemlerle, bakterileri evinizden uzaklaştırıyoruz, halılarınızın üzerinde kalan kurumuş lekeler yok oluyor. 40 yıla yakın bir süredir edindiğimiz tecrübeyle geliştirdiğimiz yöntemlerimizde, halılarınızda bulunan kiri tutmama fonksiyonu herhangi bir şekilde bozulmaz, zarar görmez. Ayrıca aynı gün içerisinde yıkayıp teslim ediyoruz. Bu ilde hizmet verdiğimiz semtler; Aşkale, Aziziye (Ilıca) Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Palandöken Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Yakutiye

Bize Ulaşın