Home/En Yakın Chem-Dry/Gaziantep Halı Yıkama

Gaziantep Halı Yıkama

Chem-Dry İstanbul Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Gaziantep Halı Yıkama Güneydoğu Anadolu bölgesinin incisi olarak nitelendirilen şehrimizin güzel insanlarına konforlu ve temiz bir yaşam imkanı sunmak için deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Gaziantep halı yıkama hizmet verdiği alanlarda hep en iyisini yapmayı hedeflemekte ve bunu kendisine bir çalışma etiği olarak benimseyerek titiz bir şekilde sizler için çalışmaktayız.

Chem-Dry Gaziantep İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Gaziantep Halı Yıkama

Gaziantep Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Gaziantep El Dokuma Halı Yıkama

Gaziantep El Dokuma Halı Yıkama

El dokuması halıların evlerde yoğun bir şekilde kullanıma maruz kalmaları söz konusudur. Evlerinizi güzelleştiren kıymetli el dokuması halıların temizliği konusunda Chem-Dry firmamıza tam olarak güvenebilirsiniz. El halılarının yıkamaları profesyonel ekipler tarafından yapılmazlarsa deformasyon oluşabilir ve halılar kullanılmaz hale gelirler. Bu yüzden profesyonel çalışanlarımız aracılığıyla Gaziantep el dokuma halı yıkama servisimizi kullanabilirsiniz. Her halı türünde farklı solüsyonlarımız bulunur ve bu solüsyonlar sayesinde halınızın ömrü uzar. Ayrıca bu yıkama tekniklerimiz ve solüsyonlarımız aracılığıyla halılarınız çok daha uzun bir süre boyunca tertemiz kalacaktır.

Gaziantep Yerinde Halı Yıkama

Gaziantep Yerinde Halı Yıkama

İster ev ister iş yeri olsun halıların temizliği iyi sağlanmalı. Aksi halde birçok sorun ortaya çıkıyor. Küçük çocuğu olan ailelerin en çok korktukları; halıdan mikrop kapılması. Böyle bir risk iyi bir halı yıkama yapılarak ortadan kalkıyor ve Chem Dry bunu sağlıyor. Gaziantep yerinde halı yıkama işlemi Chem Dry ekibi tarafından yapılıyor. Bu yöntem o kadar gelişmiş bir teknoloji kullanıyor ki hijyen sorunu bitiyor. Tamamen zararsız ve yeşil sertifikalı bir sıvı olan the Natural ile halılara uygulanan yıkama sonrası uzman elemanlarımızın halı üstüne çıkan kalıntıları vakumla aldığın göreceksiniz ve Chem Dry ile halılarınızın temizliğinden endişe etmenize gerek kalmayacak.

Gaziantep Koltuk Yıkama

Gaziantep Koltuk Yıkama

Yaşadığımız alanı daha temiz hale getirebilmek için temizlik şarttır. Ve koltuk yıkama da temizliğin bir şartıdır. Gaziantep koltuk yıkama özel makine ve aletlerle koltuk yıkama da yeni bir çığır açmışlardır. Koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınız yeni aldığınız gibi olacaktır. Bu sayede koltuklarınız hem mikroplardan arınacak hem de özel makine ve ilaçlar ile yeniden koltuklarınız ilk gün ki gibi temiz ve kullanılır bir hale gelecektir. Özellikle kullanmış olduğu ilaçlar ile de ve yaptıkları yeni karışımlarla da koltuklarınız mikroplardan arınacak ve temizlenecektir. Bu sayede evinize temizlik gelecektir.

Gaziantep İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Gaziantep Özel Leke Çıkarma

Gaziantep Özel Leke Çıkarma

Gaziantep Pet Koku ve Leke Giderme

Gaziantep Pet Koku ve Leke Giderme

Gaziantep Granit Tezgah Temizleme

Gaziantep Granit Tezgah Temizleme

Gaziantep Deri Temizliği

Gaziantep Deri Temizliği

Gaziantep Taş ve Fayans Temizleme

Gaziantep Taş ve Fayans Temizleme

Gaziantep Araç Koltuk Yıkama

Gaziantep Araç Koltuk Yıkama

Gaziantep Stor Perde Yıkama

Gaziantep Stor Perde Yıkama

Gaziantep Yatak ve Mayt Temizliği

Gaziantep Yorgan ve Battaniye Yıkama

Gaziantep Yorgan ve Battaniye Yıkama

Gaziantep Su Taşkını Restorasyonu

Gaziantep Su Taşkını Restorasyonu

Gaziantep Halı Yıkama

Chem-Dry olarak halı ve koltuk yıkama sektöründe işinin en iyisini yapan ve bu konuda öncü olan dünyanın en önemli firmasıyız. Her gün 10.000’lerce eve ve her yıl 1milyar mt2’den daha fazla halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Alanımızda öncü olmamızın en önemli sebeplerinden birisi de hiç kuşkusuz işimizde profesyonel olmamızdır. Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya sertifikasını almış olan eğitimli ve profesyonel olan ekibimizle birlikte hazır durumdayız. Chem-Dry şirketimize bağlı olan Gaziantep halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Her türlü Gaziantep halı yıkama hizmeti için en yakın operatörümüzle görüşüp fiyatlar için bilgi alabilirsiniz.

Halı evin en önemli eşyasıdır. Ev yerleştirmesinde halıların önemli bir yeri vardır. Mobilyalara uygun halılar seçilir ve yerlere serilir. Halı aynı zamanda en çok kirlenen eşyadır. Çünkü halılar yerde ayak altında olan bir ev eşyasıdır. Böyle olunca kirlenmesi de oldukça kolaydır. Bu yüzden halıların zaman zaman temizlenmesi gerekir. Zamanında temizlenmeyen halılar sağlığı da olumsuz etkiler. Temiz halılar her zaman daha güzel görünür. Hem sağlık hem de güzellik için halılar sık sık yıkanmalıdır. Halı yıkamada en büyük yardımcınız halı yıkama merkezleridir. Chem-Dry firmasında hizmet veren Gaziantep halı yıkama kurumları halılarınızı büyük bir titizlikle yıkıyor ve kurutuyor. Halı yıkama zahmeti sona eriyor.

Halı yıkama işlemlerinin gerçekleştirildiği halı yıkamacılarda her çeşit halı yıkama yapılıyor. Özel dokuma halılardan kaymaz halılara her türden halıyı halı yıkamacıya verebilirsiniz. Firmamız sağlık standartlarına uygun çalışıyor ve halı yıkama ilaçlarında kimyasal madde yer almıyor. Gaziantep halı yıkamacı firmamızda özel üretilen halı yıkama ilaçları ile halılarınızı yıkıyor ve güzelce temizliyor.

Gaziantep’te Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry firması olarak Gaziantep halı yıkama sürecimizde halılarınızı yıkarken Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini uyguluyoruz. Bu yöntem natural, patenli, yeşil sertifikalı ve %100 doğal temizleme solüsyonudur. Bu yolu kullandığımızda halılarınızın en derin yerlerine kadar inerek bakterileri oldukça büyük oranda yok edebiliyoruz. Chem-Dry’ın doğal temizleme solüsyonları sağlıklı, kaliteli ve güvenilirdir. Ayrıca Chem-Dry bu yolu kullanarak halılarınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor. Firmamız sabun, deterjan veya bu tür özellikte olan zararlı kimyasallara sahip olabilecek herhangi bir ürün kullanmaz. Chem-Dry firmamıza bağlı Gaziantep halı yıkama hizmetini bulunduğunuz adresinize çağırıp almak istiyorsanız, halılarınız evinizde yaklaşık 1-2 saat içerisinde yıkanıp kurutulmuş olur. Eğer halıları firmamıza teslim edip daha sonra almak isterseniz o zaman bu süre bulunduğunuz yerdeki Chem-Dry operatörünüze göre değişiklik gösterebileceği gibi genelde 4 gündür.

Antepli Hemşehrilerimiz sizde Chem-Dry Farkını Yaşayın

Firmamız 1977 yılından bugüne kadar geçen süreçte 51 ülkede 4,500 kadar şubesiyle halı yıkama sektöründe dünyada lider konumdadır. Kullandığımız profesyonel yöntemler, gelişmiş yıkama teknolojisi sayesinde halı, kilim ve koltuklarda kir ya da leke gibi kalıntılar bırakmıyoruz. 40 yıla yakın global tecrübemizle bulunduğumuz şubelerde siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermeye devam ediyoruz. Siz de Chem-Dry farkını yaşamalısınız. Eğer halı, koltuk veya kilimlerinizde maksimum hijyen istiyorsanız hemen size en yakın Chem-Dry şubesiyle temasa geçebilirsiniz.

Diğer koltuk ve halı temizleme Hizmet Bölgelerimiz

Bu ilde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

  • Araban hizmet alanımız.
  • İslahiye hizmet alanımız.
  • Kargamış hizmet alanımız.
  • Nizip hizmet alanımız.
  • Nurdağı hizmet alanımız.
  • Oğuzeli hizmet alanımız.
  • Şahinbey hizmet alanımız.
  • Şehitkamil hizmet alanımız.
  • Yavuzeli hizmet alanımız.
Bize Ulaşın