Home/En Yakın Chem-Dry/Hatay Halı Yıkama

Hatay Halı Yıkama

Chem-Dry Hatay Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Hatay halı yıkama firmamız, yeşil sertifika alarak müşterilerimiz tarafından haklı tercih nedeni olarak çalışmalarına devam ediyor. 50 ülkede halıların temizlik ve bakım işlemlerini yapan chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Hatay halı yıkama firmamız, halıların temizliklerinde doğal temizlik ürünleri kullanması ile birlikte doğa ve insan sağlığına büyük önem veriyor.

Chem-Dry Hatay İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Hatay Halı Yıkama

Hatay Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Hatay El Dokuma Halı Yıkama

Hatay El Dokuma Halı Yıkama

Halı yıkamak ev hanımları için ciddi bir sorundur. Çünkü halı yıkandıktan sonra tamamen temizlenmediğinden şikayet edilir. Halı yıkamanın bir soruna dönüşmemesi için ev halılarının halı yıkama işletmelerinde yıkanması gerekir. Son model teknolojinin ve kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılarak halıların tamamen temizlendiği işletmeler arasına Chem – Dry firması yer almaktadır. Hatay el dokuma halıları oldukça önemli ve el emeği verilerek üretilen halılardır. Halıların temizlenmesi ve zarar görmemesi için hatay el dokuma halı yıkama işlemi için Chem – Dry firmasından yararlanılmalıdır.

Hatay Yerinde Halı Yıkama

Hatay Yerinde Halı Yıkama

Halıların yıkanma işlemi iki farklı şekilde yapılıyor. Normal halılar halı atölyesinde yıkanıyor ve ambalajlanarak evlerinize teslim ediliyor. Diğer halı yıkama yöntemi ise yerinden kalkmayan sabit yer döşemeleri için kullanılıyor. Hatay yerinde halı yıkama işlemi sayesinde bir önceki kış mevsiminin tüm kirini üzerinden atıyorsunuz. Halıları yerinde yıkama yapacağımız için sizlerden saat alan firma çalışanları yıkama makinesi ile birlikte geliyorlar. Halının renklerine ve dokusuna uygun olan bir temizleme ürünü seçerek yıkama işlemini gerçekleştiriyorlar. Halılarınız hem güzel kokuyor hem de en iyi şekilde temizliği yapılmış oluyor.

Hatay Koltuk Yıkama

Hatay Koltuk Yıkama

Koltukların yıkanması zahmetli ve titiz davranılması gereken işlerden biridir. Fakat yapılması da gerekir. Çünkü bir evin dekoratif olarak temel öğelerinden biri olan koltuk sürekli yenisi alınamayacağı için şık bir görünüm kazanması ancak yıkanmasıyla mümkün oluyor. Bu yüzden koltukların yıkanmasında en çok tercih edilen firmalar arasında Chem – Dry firması bulunuyor. Uzun zamandır Hatay koltuk yıkama hizmeti de veren firma halı yıkamada gösterdiği başarıyı koltuk yıkamalarında da göstermiş bulunuyor. Yetiştirilmiş uzman bir ekibinin bulunuyor olması ve birçok avantajlı paketlerinin bulunuyor olması firmanın seçilmesini sağlayan faktörler arasında yer alıyor.

Hatay İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Hatay Özel Leke Çıkarma

Hatay Özel Leke Çıkarma

Hatay Pet Koku ve Leke Giderme

Hatay Pet Koku ve Leke Giderme

Hatay Granit Tezgah Temizleme

Hatay Granit Tezgah Temizleme

Hatay Deri Temizliği

Hatay Deri Temizliği

Hatay Taş ve Fayans Temizleme

Hatay Taş ve Fayans Temizleme

Hatay Araç Koltuk Yıkama

Hatay Araç Koltuk Yıkama

Hatay Stor Perde Yıkama

Hatay Stor Perde Yıkama

Hatay Yatak ve Mayt Temizliği

Hatay Yorgan ve Battaniye Yıkama

Hatay Yorgan ve Battaniye Yıkama

Hatay Su Taşkını Restorasyonu

Hatay Su Taşkını Restorasyonu

Hatay Halı Yıkama

Halı bakım ve temizlikleri oldukça önem taşıyan bir konudur. Halılar zamanlar dış etkenlere bağlı olarak kirleniyor. Bu da insan sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Aynı zamanda halılar bu durumları ile birlikte eski görünümlerinden uzaklaşarak daha çok soluklaşıyorlar. Özellikle evlerde küçük çocuk ve bebeklerin yaşadıkları düşünülürse halıların kirli olması onların sağlıklarını olumsuz yönde etkiliyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük bir öneme sahip.

Halılar sıvı ve katı maddelerin üzerine dökülmesi ile ya da zamanla tozlanması nedeni ile kirlenebiliyor. Her ne kadar halıların bakım ve temizlikleri elektrik süpürgesi ile yapılsa da bu görünürde olan kirleri temizlerken halıların iç kısımlarına yansıyan bakteri ve mikroorganizmaları temizlemek için yeterli olmuyor. Bu nedenle Hatay halı yıkama şirketimiz ile halıların en ince detayına kadar temizliklerini yaparak müşterilerimize temiz ve bakımlı halılar sunuyoruz.

Gelişen teknoloji her alanda insanlara kolaylık sağlamaktadır. İnsanlarda bu kolaylıkları kullanarak hem zamanda tasarruf ederken hem de hayatları kolaylaşmaktadır. Halı temizliği de bu kolaylıklar arasına girmektedir. Bir halıyı evde yıkamak ya da silerek temizlemek için oldukça uzun bir zaman ve uğraş gerekir. Bu uğraşı ve zamanı vermek yerine Hatay halı yıkama olarak halılarınızı bize verin. En iyi şekilde yıkayıp kurutarak size teslim edelim. Kendinizi yormadan zamanınızı harcamadan işiniz bitsin.
Halı yıkama işlemi esnasında diğer bir çok firma gibi basit ve kimyasal içerikli temizlik maddeleri asla kullanmıyoruz. Saf ve doğal solüsyonlar kullanarak halıları derinlemesine temizliyoruz. Bu şekilde yıkadığımız halılar daha uzun süre temiz kalıyor. İçlerinde biriken bakterilerden de derinlemesine temizlik sayesinde arınmış oluyor. Hatay halı yıkamacı olarak müşteri memnuniyeti ve sağlıklı koşullar yaratmak birinci prensibimizdir. Ayrıca isteyen müşterilere yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti de verilmektedir. Halı yıkama olarak yıkanan halılar özel olarak ambalajlanarak müşterilere teslim edilmektedir. Halıların temizlenip teslimatı kısa bir zaman dilimi içinde yapılmaktadır.

Yeşil Sertifikalı Halı Yıkamacı Şirketimizden Kaliteli Hizmeti Hatay’da

Hatay halı yıkama şirketimiz ile sunmuş olduğumuz hizmet A sınıfı kalitede hizmet olduğundan müşterilerimiz tarafından tercih ediliyoruz. 50 ülkede hizmet veren Chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veren Hatay halı yıkama şirketimiz yeşil sertifikaya sahip olarak kaliteli hizmet sunuyor. Chem dry firmasının bayisi olmak için birçok kriterin yerine getirilmesi gerekiyor. Hatay Antakya halı yıkama firmamız da bu kriterleri yerine getirilerek müşterilerin memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz.

Halıların bakım ve temizlikleri için Hatay halı yıkama şirketimiz ile irtibata geçen müşterilerimizin halıları en aynı gün içerisinde tarafımızca teslim alınarak yine aynı gün içerisinde temizlik ve bakım işlemlerine başlıyoruz. Temizlik ve bakım işlemlerimiz yıkama ve kurutma olarak iki aşamalı şekilde yerine getiriliyor. Temizlik ve bakım işlemlerimizin sonunda halı yüzeyleri için üretilen doğal halı kokuları ile halılarımız tarafından müşterilerimize teslim ediliyor.

Halı ve bakım işlemlerimiz teslim alınması ile birlikte 4 gün içerisinde müşterilerimize tarafımızdan teslim ediliyor. Aynı zamanda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde hizmetimiz ile ev ortamında halıların bakım ve temizlikleri yerine getirilerek 2 saat içerisinde temiz ve bakımlı bir şekilde teslimatlarını kaliteli bir hizmet ile sunuyoruz.

Bize Ulaşın