Home/En Yakın Chem-Dry/İçel Halı Yıkama

İçel Halı Yıkama

Chem-Dry İçel Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

İçel Halı Yıkama (Mersin Halı Yıkama) Yurdumuzun güzel şehri olan İçel (Mersin) ilimize hizmet verdiğimiz için mutluluk duymaktayız ve sizin gibi kıymetli müşterilerimizi huzurlu görmek bizi de huzurlu yapmaktadır. Sizin her türlü yardımınıza koşmak bizim vazifemizdir. İçel (mersin) halı yıkama sizin mutluluğunuzu, konforunuzu, huzurunuzu ve sağlığınızı hiçbir çıkar belirtmeden gözetmekte olduğunu bilmeniz bizim için çok önemlidir. Unutmayalım ki temiz bir yuva sağlıklı bir yuvadır.

Chem-Dry İçel İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

İçel Halı Yıkama

İçel Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

İçel El Dokuma Halı Yıkama

İçel El Dokuma Halı Yıkama

Halı yıkama yönteminde yapılmış olunan bakış açısının daha profesyonel oluşudur. Bu anlayışı ile beraber değerli müşterilerine, kaliteli bir hizmet sunabilmek için sağlık ve hijyenin önemini benimseyerek hizmet sunuyor. Halılar son model makinelerde yıkanıp kurutulur. Halılarınızda herhangi bir deforme, renk karışımı ve kırılma yapmamaktadır. İçel el dokuma halı yıkama ile kapıdan kapıya hızlı servisi ile halılarınızı kısa bir zaman içinde kusursuz bir biçimde teslim alıp, el dokuma halılarınızı uzman olan profesyonel ekip kadrosuyla beraber iplik yapısını değerlendirerek, doğru solüsyonları kullanarak kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyor.

İçel Yerinde Halı Yıkama

İçel Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işi uzmanlık isteyen zor bir iştir. Uzun yıkama süreleri ve nakliye problemleri çoğu kişinin gözünü halı yıkama konusunda korkutur. Chem Dry o kadar fazla kolaylık sunuyor ki hatta halı yıkama zevkli bir hale bile geliyor. Çünkü Chem Dry halıları yerinizden almaz aksine yerinizde yıkar. Chem Dry çok yüksek miktarlarda su tüketmez aksine en az suyu tüketerek halıyı temizler. İçel yerinde halı yıkama yapılan şehirlerden olup bizi aramanızdan sonra çok kısa içinde size ulaşıyoruz. Uzman çalışanlarımız halılarınızı itinayla ve en hijyenik şekilde gözlerinizin önünde yıkayıp temizliyor.

İçel Koltuk Yıkama

İçel Koltuk Yıkama

Koltukları silmekle temizlendiğini düşünmek tamamen yanlış bir düşüncedir. Koltukları silmekle ancak yüzeysel olarak temizlik sağlanır. Ancak koltuk kumaşlarının diplerine işlemiş olan tozlar zamanla yapışır ve tabaka olarak bakteri üretmeye başlar. Süpürürken ince aparatlarla koltuk aralarını almak bu bakterilerin temizlenmesini sağlamaz. Yüksek çekim gücüne sahip olan makineler bir derece bu bakterileri çekse bile dipte yapışmış olanları çekemez. Bunun için Chem-Dry İçel koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızı yıkamadan önce özel solüsyonları ile bu bakterileri kumaştan çözer ve vakum gücü yüksek cihazlar ile çekerek derinlemesine temizlik sağlar.

İçel (Mersin) İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

İçel Özel Leke Çıkarma

İçel Özel Leke Çıkarma

İçel Pet Koku ve Leke Giderme

İçel Pet Koku ve Leke Giderme

İçel Granit Tezgah Temizleme

İçel Granit Tezgah Temizleme

İçel Deri Temizliği

İçel Deri Temizliği

İçel Taş ve Fayans Temizleme

İçel Taş ve Fayans Temizleme

İçel Araç Koltuk Yıkama

İçel Araç Koltuk Yıkama

İçel Stor Perde Yıkama

İçel Stor Perde Yıkama

İçel Yatak ve Mayt Temizliği

İçel Yorgan ve Battaniye Yıkama

İçel Yorgan ve Battaniye Yıkama

İçel Su Taşkını Restorasyonu

İçel Su Taşkını Restorasyonu

İçel (Mersin) Halı Yıkama

Evlerimizde, iş yerlerimizde kısacası hayatımızın en büyük zamanını geçirdiğimiz alanların temiz olması ve mikropların yaşamasına imkan vermeyecek nitelikte olması gerekir. Zemin kaplamasında çoğunlukla dekoratif amaçlarla kullandığımız halıların da hijyenik olması bizim ve sevdiklerimizin sağlığı açısından çok önemli bir noktadır. İşte tam da bu nokta da sizlerin en büyük destekçisi olmak için yıllardır hizmet vermekteyiz.

İçel (Mersin) halı yıkama lokasyonunda bulunan şubemizle sizlere uluslararası standartlarda hizmet vermekten çok mutluyuz. Dünya genelinde 50 ülkede bulunan şubelerimizle 10 bin’e yakın ev ve iş yerine yüksek kalite standartlarından ödün vermeden en yüksek derecede müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, kurumsal hizmet anlayışıyla insan sağlığının her şeyin üstünde tutulduğu bir hizmet sunmaktayız.

İçel halı yıkamacı arayanlar için güvenilir he kaliteli hizmet sunan Chem-Dry, özellikle yerinde temizlik hizmeti ile kullanıcıların tercihi oluyor. Gözünüzün önünde halı ve koltuklarınızın temizlenmesi, kullanılan malzemenin kalitesi, uzman ve güler yüzlü ekibi ile sizlere kaliteli hizmet sunan Chem-Dry ailesi bünyesinde temizlik hizmetleri oldukça çeşitli.
Hayvan sever müşterilerimizin en büyük sıkıntısı, sevimli dostlarının tuvalet eğitimi süresinde halı ve ya koltuklarının başına gelenler. Üstelik ne kadar silinirse silinsin derine işleyen ve çıkmak bilmeyen kokular.

Değerli müşterilerimizi bu sıkıntıdan kurtarmak için geliştirdiğimiz temizlik kolumuz bu konuda %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan bir hizmet sunuyor. İçel halı yıkama hizmetimizde sevimli hayvan dostları tarafından halıları pisletilmiş ve kokuları derine işlemiş olan müşterilerimizin halılarını özel kimyasal çözeltili ürünler ve özel kokulu ürünler kullanarak temizliyoruz. Bu temizliğin ardından halıların derinine işlemiş olan hayvan kokusu tamamen yok oluyor. Ayrıca inatçı lekelerin inat edemeden kolayca temizlendiği ve ardından hiçbir iz kalmadığı müşterilerimiz tarafından onaylanıyor. Hayvan sahibi müşterilerimizin %100 memnuniyeti Chem-Dry ailesi olarak en büyük referansımızdır.

Mersin’de Halı Yıkamacı olarak Dünya Standartlarında Bir Hizmet Anlayışıyla Hareket Ediyoruz

Başarılı olmamızın ve beklediğinizin üstünde bir kalitede hizmet sunmamızın nedeni, halı yıkama konusunda son derece profesyonel yöntemlerle, halı ve koltuklarınızın yapısına uygun dezenfektanlarla hızlı ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmamızdır. İçel (Mersin) halı yıkama konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için, kurumsal hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, insan sağlığı odaklı olarak çalışmaktan hiç bir zaman vazgeçmedik. Dünya genelinde kullanılan en son teknoloji yöntemlerle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Mersin’de Halı Yıkama Konusunda Kullandığımız Yöntemler Nelerdir

En son teknoloji yöntemlerden olan sıcak karbonatlı ekstraksiyon yöntemini kullanarak, çevreye ve yaşam alanlarınıza uygun en uygun solüsyonları kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz sıcak karbonatlı ekstraksiyon yönteminin patentini almış bulunmaktayız. İçel (Mersin) halı yıkama konusunda hizmet veren firmalar arasında bu yöntemi kullanan tek firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kullandığımız bu yöntem sayesinde sıcak suyun etkisi ile milyonlarca parçacık etkisi göstererek, halı kilim ve koltuklarda en derine nüfuz ederek, en derinde bulunan mikropları ve kirleri dezenfekte etmekteyiz. Ortaya çıkan sonuç ise; derinlemesine temizlenmiş ve mikroplardan tamamen arınmış sağlıklı halılar. Kumaşlara zarar vermeden 1 – 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde kuruyarak zamandan da tasarruf etmenize de imkan verir.

Mersin halı yıkama lokasyonunda hizmet verdiğimiz firmamız, müşterilerimizin arzu etmesi halinde yerinde uygulama yapılabildiği gibi, adresinizden teslim alarak temizlik uygulamasının yapılması da mümkündür.

Bize Ulaşın