Home/En Yakın Chem-Dry/Iğdır Halı Yıkama

Iğdır Halı Yıkama

Chem-Dry Iğdır Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Iğdır Halı Yıkama yılların deneyimi ve son teknoloji kullanılarak yapılan temizlik işlemleri ile Iğdır Halı Yıkama, yerinde temizlik seçeneği ile de artık hizmetinizde. Profesyonel ev temizliği konusunda iddialı olan firmamız yalnızca halı ve kilimlerin yanı sıra kanepe ve koltuklarınızı ve aynı zamanda perde temizliğinizi de yerinde ve kısa zamanda yapıyor. Ürünleriniz tıpkı ilk günkü gibi temiz ve gösterişli olurken sizlere ise kısa zamanda tamamlanan bu temizliğin keyfini sürmek kalıyor.

Chem-Dry Iğdır İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Iğdır Halı Yıkama

Iğdır Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Iğdır El Dokuma Halı Yıkama

Iğdır El Dokuma Halı Yıkama

Evimize el dokuma halı alacağımız zaman, evimizin eşyalarına ve yaşam sitilimize uygun olması için uzun zaman araştırmalar yaparız. El dokuma halılarımızı temizleteceğimiz zamanda aynı şekilde detaylı bir araştırma içine gireriz. Iğdır el dokuma halı yıkama, profesyonel ekibe sahip olan Chem-Dry halı yıkama firması sektöründe iddialı durumdadır. Evinizden teslim almış olduğu el dokuma halılarınızı, halınızın renk ve dokuma özelliğine göre özel cihazlarla ve özel ilaçlar ile hiçbir özelliğinin kaybolmasına fırsat vermeden temizler. Temizleme ve kurutma uygulamalarında halınızın renkleri ve diğer özelliklerinde herhangi bir değişiklik meydana gelmez.

Iğdır Yerinde Halı Yıkama

Iğdır Yerinde Halı Yıkama

Önemli meblağlar ödeyip el dokuması halı aldınız ve uzun süre kullanmak istiyorsunuz. Ama belli zaman aralıklarıyla yıkatmak zorundasınız. Buharlı ve öteki yöntemler el dokuması halınız için ideal yıkama yöntemleri değildir. Chem Dry teknolojisi ile el dokuma halılarınız yıkandığında uzun süre kullanabilirsiniz. Çünkü Chem Dry halıya zarar vermez ve en kuvvetli temizliği sağlar. Iğdır yerinde halı yıkama hizmetini adresinizde veriyoruz. Nakliye problemi olmuyor ve makine dokuma veya el dokuma halınız en iyi şekilde temizlenip kurutuluyor. Tüm işlemler çok kısa sürüyor, minimum su harcanıyor ve her açıdan tasarruf sağlanıyor.

Iğdır Koltuk Yıkama

Iğdır Koltuk Yıkama

Sahip olduğunuz koltuk takımları, alerjen içeriklerden arınıyor. Kirlenmiş olan ve temizlik gereksinimiz duyulan koltuk takımlarınız, Iğdır koltuk yıkama ile birlikte geçeceği işlemlerden sonra, derinlemesine yapılan temizlik ile içinizi rahatlatıyor. Koltuk takımlarınızda yer alan kumaşlara işlenmiş bir halde barınmakta olan tüm kir, toz ve kalıntılar, firmanın vermiş olduğu eşsiz temizlik hizmeti sayesinde tamamen yok oluyor. Güvenilir ve sağlıklı maddeler içeren, aynı zamanda belgelenmiş bir şekilde çevreye dost olan bu ürünler ile tertemiz ve sağlık içeren takımlarınız size ve sizinle birlikte yaşamakta olan herkese rahat bir nefes aldırıyor.

Iğdır İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Iğdır Özel Leke Çıkarma

Iğdır Özel Leke Çıkarma

Iğdır Pet Koku ve Leke Giderme

Iğdır Pet Koku ve Leke Giderme

Iğdır Granit Tezgah Temizleme

Iğdır Granit Tezgah Temizleme

Iğdır Deri Temizliği

Iğdır Deri Temizliği

Iğdır Taş ve Fayans Temizleme

Iğdır Taş ve Fayans Temizleme

Iğdır Araç Koltuk Yıkama

Iğdır Araç Koltuk Yıkama

Iğdır Stor Perde Yıkama

Iğdır Stor Perde Yıkama

Iğdır Yatak ve Mayt Temizliği

Iğdır Yorgan ve Battaniye Yıkama

Iğdır Yorgan ve Battaniye Yıkama

Iğdır Su Taşkını Restorasyonu

Iğdır Su Taşkını Restorasyonu

Iğdır Halı Yıkama

Halılar bulundukları ortamın hem güzel görünmesini sağlayan hem de koruyucu bir etki özelliği gösteren önemli eşyalardan birisidir. Halılar zamanla kirlenmelere bağlı olarak eski görünümlerinden uzaklaşabiliyorlar. Halıların üzerine dökülen sıvı ya da katı nesneler ya da gözle görülemeyecek kadar ufak olan tozlar nedeni ile zamanla kirlenerek bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline geliyor.

Bu da insan sağlığını ciddi oranda olumsuz yönde etkiliyor. Özellikle bağışıklık sistemleri henüz yeteri oranda gelişmemiş bebek ve çocukların sağlıklarını olumsuz yönde etkiliyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizliklerinin düzenli bir şekilde yapılması sağlık açısından ve halıların ömrü açısından oldukça önemlidir. Iğdır halı yıkama şirketimiz ev ve iş yerlerindeki halıların bakım ve temizliklerini kaliteli bir şekilde yaparak halıların eski görünümlerine kavuşmasını ve müşterilerimizin de sağlıklarını olumsuz yönde etkilememesini sağlıyor.

Halı yıkama ucuza mal edilmesi gereken bir işlem olmamalıdır. Ucuz işçilikten yana olan kişinin elindeki halıyı da kaybetmesi, hiç uzak bir ihtimal değildir. Halı yıkama konusunda özel şampuanlar kullanılmalı, bulaşık deterjanı, sabun tozu gibi kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır. Halıların yıkanma işi ev ortamında yapılmayarak, işi uzmanlara bırakmayı tercih ederek Iğdır halı yıkama fabrikası olan firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz.
Günümüzde bir çok merdiven altı denilebilecek, halı yıkama fabrikaları bulunur. Steril olmayan koşullarda yıkama sağlayarak halıların daha çok bakteri ile dolmasına sebep olurlar. Gündelik yaşamın bir parçası olan, tamamen sağlığa hitap eden halıların yıkamaları ciddiye alınarak, işini tam profesyonel ekiplerce yapan Iğdır halı yıkamacı ekiplerine teslim etmek en güzel seçenek olacaktır. Tamamen bitkisel olan temizlik ürünleri kullanılarak, bakteri düşmanı makinalar ile tam hijyen sağlamak ve halılardan mikrop değil, sağlık yaymak firmamızın hep hedefi olmuştur. Tüm halılar müşteriye göre numaralandırılarak ve her müşterinin ayrı ayrı olmak üzere halı yıkaması sağlanarak, temizlik konusunda tavizsiz ve dip-yüzey temizliği ile tamamen kontrollü temizlik sağlamaktayız.

Sunmuş Olduğumuz Kaliteli Hizmetler Iğdır İlizmide

Iğdır halı yıkama şirketimiz, dünyaca ünlü chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet sunuyor. Chem dry firması 50 ülkede halı ve koltuk bakım ve temizliklerini yerine getirerek sağlıklı ve temiz halıların kullanımını müşterilerine sunuyor. Iğdır halı yıkama şirketimiz de chem dry firmasının kriterlerini yerine getirerek almış olduğu yeşil sertifika ile temiz ve bakımlı halı hizmeti sunuyor.

Müşterilerimizin Iğdır halı yıkama şirketimiz ile irtibata geçmesi ile birlikte aynı gün içerisinde halılar tarafımızdan alınarak yine aynı gün içerisinde halıların bakım ve temizlik işlemlerine başlıyoruz. Halıların bakım ve temizlik işlemleri yıkama ve kurutma olarak iki aşamalı olarak yapılıyor.

Halıların bakım ve temizlik işlemlerine hemen başlanarak yaklaşık 4 iş günü içerisinde müşterilerimize teslimatını sağlıyoruz. Müşterilerimize aynı zamanda sunmuş olduğumuz yerinde hizmet ile halılar temizleme tesislerimize gelmeden ev ortamında temizlik ve bakım işlemleri yapılarak 2 saat içerisinde müşterilerimize teslimatları yapılıyor.

Iğdır’da Doğal Temizlik Ürünleri ile Doğal Halılar

Iğdır halı yıkama şirketimiz sunmuş olduğu temizlik işlemlerinde hiçbir şekilde kimyasal temizlik ürünlerine yer vermiyor. Tamamen doğal temizlik ürünleri ile yapılan temizlik işlemlerimiz ile doğa ve insan sağlığını ön planda tutuyoruz. Kaliteli hizmetimiz nedeni ile de müşterilerimizin tercihi oluyoruz.

Bize Ulaşın