Home/En Yakın Chem-Dry/Isparta Halı Yıkama

Isparta Halı Yıkama

Chem-Dry Isparta Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Isparta halı yıkama firmamız ev ve ofislerde kullandığınız halı ve koltuklarınızı organik ve doğal ürünlerimiz ile özenle yıkayarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Müşterilerimizin isteği üzerine Isparta halı yıkama firması olarak koltuklarınızı yerinde yıkama ve kurutma yaparak hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize hizmet vererek müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsiyoruz.

Chem-Dry Isparta İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Isparta Halı Yıkama

Isparta Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Isparta El Dokuma Halı Yıkama

Isparta El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar üzerinde Chem-Dry halı şirketinin kullandığı 80’in üzerinde farklı losyon çeşidi bulunur. Her halının kumaşına ve cinsine göre farklı losyon çeşitlerini halılara zarar vermeden kullanan firmanın bütün ürünleri yeşil sertifikaya sahip olan ürünlerdir. Yün olan el dokuması halılar için yününü bozmayacak olan The Natural for Wool losyonu kullanılır. Isparta el dokuma halı yıkama hizmetinden faydalanabilmek için şehirde yer alan Chem-Dry şubesinin adresine giderek ya da telefonla arayarak halılarınızı teslim edebilirsiniz. El dokuması halılarınız saf su ile yıkanarak zarar görmesi engellenir.

Isparta Yerinde Halı Yıkama

Isparta Yerinde Halı Yıkama

Chem Dry sıcak karbonatlı solüsyon yöntemi el dokuma halılarınız için çok uygundur. El dokuma halılar, makinede dokunmuş halılara göre daha fazla kir ve bakteri tutar. Bu yüzden yıkama işleminin en iyi şekilde yapılması gerekir. Isparta yerinde halı yıkama yaptığımız illerden biri olup halınız bulunduğu yerde yıkanır. Çalışanlarınız işinde uzmandır. En kısa sürede adresinize ulaşıp solüsyon yöntemiyle yıkamayı yapar ve ardından üste çıkan kalıntıları vakumla çekerler. Böylece el dokuma halılar, eskisinden de daha güzel ve parlak gözükür. El dokuma halılarınıza yıkama sırasında zarar gelmeyeceğini de biz garanti ediyoruz.

Isparta Koltuk Yıkama

Iğdır Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmaları içinde belirli bir kaliteyi uzman ekipleri ile beraber kendine ilke edinmiş olan beklentilerinizi ise en üst düzeyde olacak bir şekilde karşılayacak Isparta koltuk yıkama sizlere profesyonel anlamda kaliteli bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyor. Temizlik makinaları, koltuk döşemelerine zarar verecek olan, görüntüsünü bozacak hiç bir alet ve kimyasal kullanmaz. Çok fazla zaman geçirdiğiniz koltuklarınızı güven ve kaliteli uzman ekiplerimize teslim ediniz. Ekiplerimizde, bakterileri ve kirleri yok ederek derinlemesine mükemmel sağlıklı bir temizleme ile beraber sizlere kaliteli, güvenli bir hizmet vermekten mutluluk duysun.

Isparta için Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Isparta Özel Leke Çıkarma

Isparta Özel Leke Çıkarma

Isparta Pet Koku ve Leke Giderme

Isparta Pet Koku ve Leke Giderme

Isparta Granit Tezgah Temizleme

Isparta Granit Tezgah Temizleme

Isparta Deri Temizliği

Isparta Deri Temizliği

Isparta Taş ve Fayans Temizleme

Isparta Taş ve Fayans Temizleme

Isparta Araç Koltuk Yıkama

Isparta Araç Koltuk Yıkama

Isparta Stor Perde Yıkama

Isparta Stor Perde Yıkama

Isparta Yatak ve Mayt Temizliği

Isparta Yorgan ve Battaniye Yıkama

Isparta Yorgan ve Battaniye Yıkama

Isparta Su Taşkını Restorasyonu

Isparta Su Taşkını Restorasyonu

Isparta Halı Yıkama

Dünyada 51 ülkede hizmet veren Chem-Dry Halı ve Koltuk Yıkama firması gül kokan şehir Isparta’ya geliyor. Yaptığı işte profesyonellik içeren, son ve benzersiz teknolojisi ile Isparta halı yıkama sektöründe lider olma inancıyla, emin adımlarla sizlerin hizmetinizdeyiz.

Gözünüz gibi baktığınız el dokuma halılarınızı, günün yorgunluğunu attığınız koltuklarınızı ya da güneşli günlere açtığınız stor perdelerinizi hassas ve bir o kadar da derinlemesine temizliyoruz. Kullanmış olduğumuz çevre dostu solüsyonlar temizlenen malzemelerinizin uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Isparta halı yıkama alanında profesyonellik içeren, Halı ve Kilim Enstitüsü tarafından onaylanmış Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) teknolojisiyle içeriğinde bulunan milyonlarca ufak mikroskobik baloncuk halıların en derinlerine nüfuz eder. Bunun sayesinde daha derin temizliğe, daha kısa kuruma süresine ve daha sağlıklı bir eve kavuşmuş olursunuz.

Isparta halı yıkama işlemi için Halı Yıkama da güvenilir adres bulmak da hayli zor oluyor. Halı yıkama hususunda son teknoloji içeren Halı yıkama makineleri kapsamında Halı Yıkama işlemi de gerçekleşmesi gerekiyor. Ücretsiz servis hizmeti önem arz ediyor. 4 mevsim boyunca birinci sınıf bir Halı Yıkama hizmeti de verilmesi gerekiyor. Halı yıkama işlemi boyunca halılar da yumuşatma sağlanmış olan sıcak su kullanımı gerekiyor.

Bu sebepten ötürü de firmaların uygulamalar da daha etkili sonuçlar alması zorunluluğu ortaya çıkıyor. Isparta halı yıkamacı işini yapan kişiler de bu şekil de uygulama yapılır ise de istenilen sonuca ulaşmak mümkün oluyor. Bu da hijyen durumuna fayda sağlamayacaktır. Aksine bu şekil de daha da zararlı olması söz konusu olacaktır. Halı Yıkama Firma çeşitleri de halı da daha doğru temizlememesi gibi bir düşünce de kişiye göre çok daha titiz bir temizleme durumu ile de bu şekil de çözümlenecektir. Kişiler bu şekil de yapılacak olan işlemler de daha ziyadesi ile titizlik hususunda dikkat ediyor.

Isparta’da Halı Dışında Ayrıca Havanızın Kalitesini Arttırın! 

Chem-Dry ile Isparta halı yıkama sektöründe yeniliklerle buluşacak. Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) teknolojimiz, bağımsız laboratuvarda test edilerek evinizdeki alerjenlerin %98’ini, halılardaki bakterilerin %82,3’ünü, havada uçuşan bakterilerin ise %89’unu yok ederek hem gözle görülür bir temizlik hem de gözle görülmeyen çapta bir temizlik yapar. Halılarınızla birlikte havanızı da temizler. Yaşadığınız alanda havanızın kalitesi arttıkça sizlerin yaşam kaliteniz de artacaktır.

Minik Dostları Unutmadık!

Evinizde kedi, köpek beslemek istiyor ama idrar lekelerinden, idrar kokusundan ve oluşabilecek bakterilerden çekiniyor musunuz? Chem-Dry ile çekinmenize gerek yok! Isparta halı yıkama alanında çığır açacak teknolojimiz, evcil hayvanın idrar kokularını %99,9 oranında, halılarda meydana gelen bakterileri ise %99,2 oranında yok eder. Sizlerin minik dostlarınız ile temiz bir alanda yaşamanız için bizler, dünya genelinde günde 10000’den fazla evde olduğu gibi sizin de yanınızdayız.

Üstün Halı Yıkama temizliğinde Geniş Hizmet Alanı Isparta ilimizde

Halı ve koltuklarınızda sağlamış olduğumuz hizmetlerle diğer alanlarda da yanınızdayız. Evinizde bulunan fayans ve taşların temizliğini, derz dolgu temizliğini %98,6 oranında; granit tezgâhlarını yenileme işlemlerimizde kullandığımız dezenfektan ile %98,4 oranında sizi bakterilerden koruyarak gerçekleştirmekteyiz.

Halılarınızın temizliğini elbette önemsiyoruz ama sağlığınızı çok daha fazla önemsiyoruz. Bir evde her metrekareye ortalama 30000’den fazla bakteri düşmektedir. Doğru bir temizleme yöntemi olmadığı sürece bakterilerin sayısı gün aşırı artmaktadır. Bu bakterilerin en çok barındığı yerler halı ve koltuklardır. Bu eşyaların temizliği mühim derecede önem arz etmektedir.

Chem-Dry sizlere, sadece bir halı yıkama hizmeti değil; kaliteli hava, temiz koltuklar, uzunca süre temiz kalan halılar sunar. Tüm bunlara ulaşabilmeniz adına Isparta’da yer alan firmamız; AksuAtabeyEğirdirGelendostGönenKeçiborluSenirkentSütçülerŞarkikaraağaçUluborluYalvaçYenişarbadesemtlerine hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın