Home/En Yakın Chem-Dry/İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

İzmir Halı Yıkama, güvenebileceğiniz bir halı ve koltuk yıkama firması aradığınızda Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Gerek kullandığımız ekipmanlar olsun, gerek solüsyonlar olsun, gerek teknisyenlerimiz olsun profesyonel bir hizmet aldığınızı bilirsiniz. Sizde tıpkı dünya çapında günde ortalama 10.000 kişinin tercihi ettiği firma olan Chem-Dry’ı İzmir halkı olarak en üstün hizmeti almak için bizlere ulaşın. En üstün İzmir halı yıkama firması olarak müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Chem-Dry İzmir İletişim

İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

İzmir El Dokuma Halı Yıkama

İzmir El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar evin yaşam tarzına kadar her şeyi değiştirebilecek özellikte halılardır. El dokuma halı alırken genellikle kadınlar çok düşünür ve evlerine en uyumlu olan halıyı alırlar. Bu halıların birçok özelliği bulunuyor fakat bu halıların işlevini sürekli gerçekleştirebilmesi için el dokuma halı yıkama konusunda Chem–Dry gibi bir firmadan hizmet almak çok faydalı oluyor. Chem – Dry firmasının Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İzmir el dokuma halı yıkama bölgesinde de uzman ekipler tarafından kaliteli ve titiz işlemlerle halılar ilk alındığı gibi oluyor. El halısı yıkama işleminde tamamen yeşil sertifikalı doğal ürünlerimizi kullanırız. Hassas fakat daha derinlemesine temizleriz.

İzmir Yerinde Halı Yıkama

İzmir Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetleri vatandaşlar için her zaman büyük kolaylık anlamına gelir. Bu sayede zahmetsiz ve maddi olarak daha uygun seçeneklerle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Firmamız halı yıkama sektörünün en tecrübeli şirketlerinden birisi olarak uzun yıllardan bu yana sizlere hizmet veriyor. Yerinde yıkama sistemiyle çalışarak ayağınıza kadar gelip, halılarınızı güvenle yıkıyoruz. İzmir yerinde halı yıkama hizmetlerini güvenle veren şirketimiz, tüm halı türlerini yıkama konusunda uzmandır. Kullandığınız temizleyiciler hiçbir şekilde halılarınıza zarar veren kimyasalları içermez. Son teknoloji makinelerimizle halılarınıza profesyonel müdahaleler yaparak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

Nefes alınabilen ve hijyen ortamın tek adresi olan Chem-Dry, evinizi, iş yerinizi hijyenik ortamlara kavuşturarak birçok alanda kolaylık sağlıyor. Geniş kapsamlı hizmet ağı ile el dokuması, duvardan duvara, yerinde halı yıkama hizmetleri, koltuk ve yatak yıkama, granit tezgâh temizliği, evcil hayvan idrar kokusu çıkarma, koruma ve sağlıklı ev paketleri, özel leke çıkarımı, fayans ve sert zeminlerin temizliği, deri temizleme ve restorasyonu, köpeklerin halıda bıraktığı kalıcı sıkıntıları çözüme kavuşturmak gibi oldukça geniş yelpazeli hizmet sistemine sahiptir. İzmir ve başka birçok bölgede ve birçok semtte hizmet ağı bulunmaktadır. İzmir koltuk yıkama işlemleri son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilir.

İzmir İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

İzmir Özel Leke Çıkarma

İzmir Özel Leke Çıkarma

İzmir Pet Koku ve Leke Giderme

İzmir Pet Koku ve Leke Giderme

İzmir Granit Tezgah Temizleme

İzmir Granit Tezgah Temizleme

İzmir Deri Temizliği

İzmir Deri Temizliği

İzmir Taş ve Fayans Temizleme

İzmir Taş ve Fayans Temizleme

İzmir Araç Koltuk Yıkama

İzmir Araç Koltuk Yıkama

İzmir Stor Perde Yıkama

İzmir Stor Perde Yıkama

İzmir Yatak ve Mayt Temizliği

İzmir Yorgan ve Battaniye Yıkama

İzmir Yorgan ve Battaniye Yıkama

İzmir Su Taşkını Restorasyonu

İzmir Su Taşkını Restorasyonu

İzmir Halı Yıkama

Biz yıllardır halı yıkama konusundaki en güvenilir ve en iddalı şirket Chem-Dry olarak yüzlerce insana hizmet vermekteyiz. Bölgelerimizden biri İzmir halı yıkama hususunda çok hassas ve bilgili. Halı yıkamanın önemi çok büyük. Çünkü içinde mikropları ve bakterileri barındırmakta. Düzgün temizlenmemesi bir çok sağlık sorunu yaratabiliyor. İzmir halı yıkamacı sayısı açısından çok zengin bir yer dolayısıyla seçim yapmak zor.
Bizler Chem-Dry firması olarak FDA onaylı hiç bir şekilde fosfat ve deterjan içermeyen, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenilir ve kesinlikle toksik olmayan bir ürünle ‘The Natural ile halılarınızı yıkamaktayız. Bu sebeple İzmir halı yıkama piyasasında haklı olarak farklı bir yerdeyiz. Ayrıca fazla su kullanmadan yıkadığımız halılarınızın taban kumaşı ıslanmaz, dolayısıyla mantar ve küf oluşumu engellenir. 1977den bu yana hizmet vermekte olan firmamız İzmir halı yıkamacı firmalarına öncü olmakla beraber hepsinin uygun sağlık koşullarını nasıl sağlayacağı konusunda da örnek teşkil etmektedir. 52 ülkede ve Türkiye’de bir çok şehirde faaliyet gösteren firmamızın İzmir bölgesinde sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Daha temiz ve daha sağlıklı bir ev hep birlikte mümkün.

İzmir Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Hizmetlerimiz

Halı ve koltukların temiz görünmemesi evdeki temizlik bütünlüğünü bozuyor. Bu sorundan kurtulmak ise firmamız tarafından sağlanan hizmet sayesinde artık oldukça kolay. İzmir’de yer alan ev ya da ofislerden halı ve koltuklar firmamız tarafından alınarak temizleniyor. Firmamızın sağladığı izmir halı yıkama temizleme hizmeti sayesinde, güvenilir bir firmayla çalışma fırsatı yakalanıyor. Halı ve koltuk temizliği sektöründe 25 yıllık tecrübesi bulunan şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanda çok sayıda birincilik ödülü kazanmıştır. Bu alanda kendisini her geçen gün geliştiren şirketimizin bilgi ve tecrübesi tüketicilere sunuluyor. Alanında uzman kişilerden ve son teknoloji ile üretilen cihazlardan faydalanan şirketimizle çalışmak için daha fazla beklemeyin.

İzmir’de Halı Yıkama, İzmir Halı Yıkamacı

İzmir’de halı yıkama firmasını olmanın haklı gururunu yaşarız. En üstün halı yıkama makineleri ve tamamen yeşil çevre dostu olan solüsyonumuzla halkımıza hizmet sunarız. sektördeki en gelişmiş halı temizleme ekipmanları bizdedir. Bu yüzden ilimizdeki izmir halı yıkamacı yerleri seçerken öncelik Chem-Dry firmasında olacaktır. Daha derinlemesine gerçek anlamda bir halı yıkamacı arıyorsanız doğru adresle karşılaştığınızdan emin olabilirsiniz. İzmir’de hizmet sunarken dikkat ettiğimiz en önemli konu o an halılarını yıkadığımız müşterilerimizin sadece memnun olarak ayrılması değil aynı zamanda referans verebilecek derece mutluluk duymasıdır. Halılarının güvenli bir firmada olabilecek en hassas fakat en derinlemesine temizlendiğini bilmesi bizlerin temel hedeflerindendir.

Tüketicilerin Seçimi Önem Taşıyor – izmir Halı Yıkama Temizleme

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla yıllardır çeşitli başarılar yakalıyor. Tüketicilerin seçimleri firmamız tarafından öncelikli olmaya devam ediyor. Müşterilerin talebine bağlı olarak halı ya da koltuklar yerinde veya teslim alınarak temizlenebiliyor. Müşterilerin firmayla iletişime geçerek verecekleri adreste uygun bir alan bulunması halinde en fazla 2 saat içerisinde halılar temizlenmiş oluyor. Koltuklar bakımından aynı uygulama en fazla 4 saat sürüyor. İnsanlara herhangi bir zararı bulunmayan temizlik ürünleri kullanılıyor. Kullanılan ürünlerin çevresel açıdan olumsuz bir etkisi de bulunmuyor. Doğayı korumaya önem veren anlayışla çalışan firmamız İzmir halı yıkama alanında rakiplerinin önünde bulunuyor.

Tüm izmir içi 4 Günde Halı Teslimatı

Yerinde temizlik talep etmeyen ya da bu işlem için uygun bir alana sahip olmayan tüketicilerin halıları firmamız tarafından verilen adresten teslim alınarak 4 gün içerisinde temizliği yapılmış olarak teslim ediliyor. Firmamızla birlikte çalıştığınızda verilen üstün halı yıkama hizmetinden memnun kalacaksınız. Firmamız verdiği İzmir’de halı yıkama hizmetinin yanında koltukların temizliğini de yapıyor. Teslimden itibaren 4 gün içerisinde İzmir koltuk yıkama hizmeti tamamlanmış oluyor.

İzmir Halı,Koltuk Yıkama Temizleme Firması

İzmir Halı Yıkama Firması

Böylece yeni mobilyalar satın almış gibi hissedilmesi mümkün oluyor. Eşyalara herhangi bir zarar verilmeden yapılan temizlik sayesinde endişelenmeniz gerekmiyor. Tamamen doğal solüsyonlar kullanılarak yapılan temizlik, Chem Dry şirketinin Türkiye’de çalışma izni vermiş olduğu firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Mobilya ve halı temizliği konusunda oldukça başarılı bir şirketin şubesi olarak çalışan firmamız İzmir koltuk yıkama konusunda iddialı yöntemler uyguluyor. 40 yıllık global birikimle duvardan duvara yerinde halı yıkama ve el halısı yıkama hizmeti de sunmaktayız.

izmir koltuk Yıkama Firması

Chem-Dry tüm izmir ilçelerine, semtlerine ve mahallelerine yerinde profesyonel koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Piyasadaki en güçlü koltuk temizleme ekipmanlarımız ve tamamen doğal olan The Naturel koltuk yıkama solüsyonumuz ile olabilecek en derine ve en doğal temizliği sağlarız. Koltuklarınız yıkandıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamamen kurur. Kısa bir süre içerisinde tertemiz, bakteri, mikrop, kir ve lekelerden arındırılmış olarak kullanabilirsiniz. Chem-Dry profesyonel koltuk yıkama hizmeti ile daha sağlıklı ev ve işyerlerine kavuşursunuz.

Tüm izmir ilçe ve semt ve mahallelerine halı yıkama firması olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. İzmir dışındaki tüm Türkiye’deki diğer hizmet bölgelerimize, şube ve Chem-Dry bayilerimiz sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir İlimizde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Alsancak
Balçova
Bayraklı
Bornova
Bostanlı
Bozyaka
Çeşme
Çiğli
Buca
Evka 3
Evka 4
Gaziemir
Göztepe
Güzelbahçe
Hatay
Karabağlar
Karşıyaka
Konak
Mavişehir
Narlıdere
Özkanlar
Pınarbaşı
Sarnıç
Şirinyer
Üçyol
Yeşilyurt
Bize Ulaşın