Home/En Yakın Chem-Dry/Kars Halı Yıkama

Kars Halı Yıkama

Chem-Dry Kars Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Kars halı yıkama firmamız ile müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli ve güler yüzlü hizmetten dolayı en çok tercih edilen firma olarak dikkat çekiyoruz. Kullanmış olduğumuz doğal ve kaliteli ürünler halı ve koltuklarınıza zarar vermez ve renklerini soldurmaz. Ev ve ofislerde kullandığınız halılarınızı Kars halı yıkama firması olarak ilk günkü gibi temiz ve hijyenik bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz

Chem-Dry Kars İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Kars Halı Yıkama

Kars Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Kars El Dokuma Halı Yıkama

Kars El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları el emeği göz nurudur. Onlarca emek verilerek insanların uzun uğraşları sonucunda dokunan halıların yıkanması ve temizlenmesi oldukça önemli bir iştir. Özel olarak üretilen ve sayılı sayıda olan Kars el dokuma halıları normal halılar gibi elde yıkanmaz. Bu el dokuma halılarının temizlenmesi için halı yıkama işlerinde başarılı olan ve halı yıkama piyasasında isim yapmış olan firmalar tercih edilmelidir. Chem – Dry firması da el dokuma halıları ustalıkla temizleyen ve bu işlem sırasında son model teknolojiden ve kaliteli ürünlerden yararlanan bir firmadır. Kars el dokuma halı yıkama firması olan Chem – Dry halı yıkama piyasasında isim yapmış kaliteli bir firmadır.

Kars Yerinde Halı Yıkama

Kars Yerinde Halı Yıkama

Halılarınızı süpürdüğünüzde temiz olduğunu düşünürsünüz. Sildiğiniz de çıkan kirli suyu görünce de bu fikrinizde yanılmış olduğunuzu anlarsınız. Chem-Dry’in sunduğu Kars yerinde halı yıkama hizmeti ile halılarınız gözünüzün önünde yıkandığında ne düşüneceksiniz biliyor musunuz? Aslında halılarınızın göz önünde olan kirleri değil diplerine işlemiş olan kirlerin temizlenmediğini anlayacaksınız. Chem-Dry özel cihazları ve özel solüsyonları ile halılarınızı derinlemesine temizler ve halıların diplerine yerleşmiş olan bakterileri vakumlayarak çekip alır. Soda gibi kabaran özel solüsyonu halı diplerine yerleşmiş olan kir ve bakterileri parçalayarak çözülmesini sağlar. Özel vakumlu cihazları ile bu kirleri çekip alan temizlik teknisyenleri geriye tertemiz ve arınmış halılar bırakır.

Kars Koltuk Yıkama

Kars Koltuk Yıkama

Chem Dry ile koltuk yıkama işlemi adresinizde yapılır. En son teknoloji ile yapılan yıkama işlemi The Natural solüsyonuyla gerçekleşir. Bu solüsyon, öteki yöntemlerin temizleyemeyeceği noktalara kadar karbonat tanecikleriyle ulaşır ve tüm kirleri parçalayıp halının yüzeyine getirir. Yüzeye gelen kirler ve bakteriler hiç vakit geçirmeden vakum makinesi ile çekilip yüzeyden temizlenir. Bu koltuk yıkama için en iyi yöntemdir. Kars koltuk yıkama hizmetini adresinizde veriyoruz. Solüsyon yeşil sertifikalı olup çevreye zarar vermez. Sıcak karbonat tanecikli solüsyon The Natural, aynı zamanda sağlığınız için tehlikeli değildir.

Kars İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Kars Özel Leke Çıkarma

Kars Özel Leke Çıkarma

Kars Pet Koku ve Leke Giderme

Kars Pet Koku ve Leke Giderme

Kars Granit Tezgah Temizleme

Kars Granit Tezgah Temizleme

Kars Deri Temizliği

Kars Deri Temizliği

Kars Taş ve Fayans Temizleme

Kars Taş ve Fayans Temizleme

Kars Araç Koltuk Yıkama

Kars Araç Koltuk Yıkama

Kars Stor Perde Yıkama

Kars Stor Perde Yıkama

Kars Yatak ve Mayt Temizliği

Kars Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kars Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kars Su Taşkını Restorasyonu

Kars Su Taşkını Restorasyonu

Kars Halı Yıkama

Halı temizliği konusunda farklı uygulamalarla hizmet veren Kars halı yıkama servisimiz son derece titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. Her halıya uygun olarak yapılan bu temizleme işinde doğal temizlik ürünleri kullanılmaya özen gösteriliyor. Kars halı yıkama firmamız temizlik hizmeti almak isteyen insanlar için ücretsiz servis imkanı da sunuyor. Hizmet almak istediğinizde bizleri arayıp halılarınızı yıkatmak istediğinizi söylemeniz yeterli oluyor. Servis çalışanlarımız evlerinize aynı gün içerisinde gelip halılarınızı alıyorlar. Atölyelerde yıkanan halıları kurutmaya bırakıp birkaç gün içerisinde evlerinize teslim ediyorlar. Halı temizliğinde teslimat süresine büyük bir önem veriyoruz. Sizin dilediğiniz gün ve saatte teslim edilen halılar uzun bir dönem boyunca kullanılabilecek şekilde evlerinize getiriliyor.

Kullanmış olduğumuz halılarımız ister el dokuması isterse fabrika dokuması halılar olsun, zamanla kirlenmekte ve temizlenmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Halı temizliğinde günlük süpürmeler, sadece halının yüzeyinde bulunan toz parçalarını alabilmektedir. Halının dip kısımlarına işleyen tozları çıkarmak ise oldukça zordur. Chem-Dry firmamız sizlerin yerine halılarınızı en dip kısımlarında toz parçaları kalmayacak ve üzerindeki lekeleri çıkararak temizlemektedir. Kars halı yıkama şubemiz, tüm bölgeye hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kars halı yıkamacı servisimiz ile telefon irtibatı kurduğunuzda en kısa sürede adresinize gelerek halılarınızı temizlemek amacıyla teslim alacaktır.
Kars halı yıkamacı servisimizde, eğitimli ve işinde profesyonel elemanlar çalıştırılmaktadır. Kars halı yıkama işyerimizde halılarınız, en modern cihazlar ile en hijyenik temizliği yapılmaktadır. Halılarınız yıkanmadın önce servis elemanlarımız tarafından, dokumada kullanılan ip ve renk analizleri ayrı ayrı yapılarak, dokuma özelliğine ve renk özelliğine göre özel ilaçlar kullanılarak yapılan deterjanlarla yıkama işlemi uygulanmaktadır. Evinizden alınan halılarınız, iş yerimizde en iyi şekilde yıkandıktan ve kurutulduktan sonra, taşıma esnasında korunması ve evinizde de muhafaza edebilmeniz için özel olarak ambalajlanır.

Kars’ta Halı Yıkamada Farklı Alternatifler

Halılarınızın el dokuması mı yoksa makine halısı mı olduğuna dikkat edilerek bir yıkama işlemi uygulanıyor. Kars halı yıkama firmamız makineli yıkama işlemi yaptığı için halılarınızın dokunma şekline önem veriyor. El dokuması halılar için narin bir yıkama programı kullanan personellerimiz herhangi bir zarar durumu ile karşılaşmanızı istemiyorlar. Kullanılan deterjan ve diğer tüm temizlik ürünlerinde de aynı titizliği gösteren firma çalışanlarımız halılarınızın renklerinin ve desenlerinin karışmasına kesinlikle çok dikkat ediyorlar. Halıların değerinin düşmesi gibi durumlarda müşteri memnuniyeti çok önemli olduğu için çalışanlarımız büyük bir özen ile halılarınızı yıkıyorlar.

Kars ilimizde Yerinde evde, ofis, cami halısı Yıkama Hizmetindenda Yararlanabilirsiniz

Kars halı yıkama firmamız uzun yıllardır müşterilerine Chem-Dry temizlik şirketi ayrıcalığı ile hizmet vererek son derece hijyenik evler meydana çıkardı. Bu nedenle de verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Firma çalışanlarımız yerinden kalkmayan halılar için yerinde yıkama hizmeti vererek yıkanmayan halı bırakmıyor. İş yeri ve evlerinizdeki sabit halılar için yıkama makinesini halının bulunduğu mekana getiriyoruz ve halılarınızı bulunduğu ortamlarda yıkıyoruz. Böylece sizlerde halılarınızı gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Yerinde yıkanan halılar birkaç saat içerisinde kuruyarak kullanılmaya hazır hale geliyor. Kars’ta hizmet götürdüğümüz ilçeler; Akyaka, ArpaçayDigorKağızmanSarıkamışSelimSusuz ilçeleridir. Buralarda merkezde verdiğimiz hizmetlerin aynısını vererek mevsim şartları ne olursa olsun aynı şekilde hizmet götürüyoruz.

Bize Ulaşın