Home/En Yakın Chem-Dry/Kastamonu Halı Yıkama

Kastamonu Halı Yıkama

Chem-Dry Kastamonu Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Kastamonu Halı Yıkama Kastamonu merkez için Kastamonu halı yıkama müşterilerin temizlik anlayışında yeni bir boyut sunuyor. Chem-Dry temizlik anlayışı ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Halı ve koltuklarınızın çok daha geç bir sürede kirlenmesini ve ömrünün çok daha uzun olmasını istiyorsanız eğer firmamızın iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Halı yıkama konusunda profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin en çok tercih ettiği firma olma yolunda özenle ilerlemeye devam ediyoruz.

Chem-Dry Kastamonu İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Kastamonu Halı Yıkama

Kastamonu Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Kastamonu El Dokuma Halı Yıkama

Kastamonu El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar hassas ve kolay temizlenemeyen yapılardadır. Evde kendi kendinize bu halıların temizliğini de yapmanız mümkün değildir. Bu nedenlerle bu konuda uzman bir firmaya ve çalışanlarına ihtiyacınız olacaktır. Kastamonu el dokuma halı yıkama firması olarak sizlere bu konuda en iyi hizmet verilecektir. El dokuma halılarınız en hassas biçimde ve özel solüsyonlarla hijyenik hale getirilecektir. Sonrasında ise kullanılan temizleyicilerin etkisiyle daha geç kirlenen ve zarar görmemiş el dokuma halılarınız olacaktır. Firmanın güçlü ve kaliteli yıkama ekipmanları ve doğal, zararsız temizleme ürünleri el dokuma halılarınıza asla zarar vermeyecek ve en iyi temizliği sunacaktır.

Kastamonu Yerinde Halı Yıkama

Kastamonu Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkma işi tecrübe ve deneyim gerektiren bir iştir. Biz uzun yıllardır bu sektörde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kastamonu yerinde halı yıkama şirketi olarak son teknolojileri yakından takip ediyor halılarınız için en uygun uygulamaları sizin için tercih ediyoruz. Halı yıkma işi sanattır biz sanatımızı en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Halılarınıza hiçbir zarar vermeden yıkama garantisi sunuyoruz. Ayrıca anti-bakteriyel ürünler kullanarak bakteri oluşumunu kısıtlamaya çalışıyoruz. Bu tür ürünlere sayesinde halılarınızda uzun süre hijyen sağlayabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Kastamonu Koltuk Yıkama

Kastamonu Koltuk Yıkama

Koltuklar evimizin en önemli eşyalarından biri. Günümüzün birçok anını üzerinde geçirdiğimiz koltuklar çok çabuk kirlenir. Bu kirler koltukların o kadar zor noktalarına kadar işler ki temizlenmesi zordur. Buharla yapılan koltuk yıkama ile en dip noktalardaki kirlere ulaşılamaz. Chem Dry sıcak karbonatlı yıkama teknolojisi koltuk yıkama işlerinde bir numara. Kastamonu koltuk yıkama hizmet bölgemiz olup evinize veya işyerinize servisimizle gelip koltuk yıkama yapıyoruz. Chem Dry yıkama işlemi için kullanılan The Natural sertifikalı bir solüsyon olup sağlığa ve çevreye karşı risk oluşturmaz. Yıkama yapılırken ve işlem bittikten sonra temas durumunda korkmaya gerek yoktur. Solüsyon kötü koku içermez.

Kastamonu İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Kastamonu Özel Leke Çıkarma

Kastamonu Özel Leke Çıkarma

Kastamonu Pet Koku ve Leke Giderme

Kastamonu Pet Koku ve Leke Giderme

Kastamonu Granit Tezgah Temizleme

Kastamonu Granit Tezgah Temizleme

Kastamonu Deri Temizliği

Kastamonu Deri Temizliği

Kastamonu Taş ve Fayans Temizleme

Kastamonu Taş ve Fayans Temizleme

Kastamonu Araç Koltuk Yıkama

Kastamonu Araç Koltuk Yıkama

Kastamonu Stor Perde Yıkama

Kastamonu Stor Perde Yıkama

Kastamonu Yatak ve Mayt Temizliği

Kastamonu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kastamonu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kastamonu Su Taşkını Restorasyonu

Kastamonu Su Taşkını Restorasyonu

Kastamonu Halı Yıkama

Son zamanlarda alerjik hastalıklarda artış olduğu fark edildiğinden dolayı ve sebepleri altında halı kirliliğinin olduğu ortaya çıktığından, gerek iş yerlerinde gerekse evlerde halı temizliğine çok daha dikkat ediliyor. Halı yıkama konusunda uzman ve deneyimli marka ChemDry bayiliğini alan firmamız Kastamonu Halı Yıkama evlerinize sağlık ve hijyen getiriyor.

Temizlik, tüm kadınların başının derdidir, evlerin temizliği, eşyaların temizliği onlar için büyük sorundur ve özel itina isterler. Evlerde temizlik başladığında tüm eşyalar yerinden oynar, her şey yıkanır ve temizlenir. Halılar da yıkanan eşyalar arsında birinci sırada yer alır. Evde halı yıkamak zordur, Kastamonu halı yıkama halılarınızı sizler için yıkar, kurutur ve getirir. Halı yıkama firması olarak hizmet veriyoruz ve sizlerin kirlenen halılarınızı yerinden alıp temizleyip sizlere geri getiriyoruz. Bize ulaştığınızda talep ettiğiniz gün ve saatte geliyoruz, halınızı alıyoruz ve 3-4 gün sonrasında tekrar getiriyoruz. Hızlı işlemlerden geçirerek en kısa sürede elinizde olmasını sağlıyoruz.
Hızlı temizlik sağlarken asla temizlikten ödün vermiyoruz. Kısa sürede kusursuz temizlik ve hizmet veriyoruz. Kastamonu halı yıkamacı yerinde yıkama konusunda da hızlı ve kusursuz temizliğin garantisini veriyor. Özel tekniğimizle yıkadığımız duvardan duvara halılarınızda en derindeki kir ve lekeleri bile çıkartma garantisini veriyor ve bu konuda üstün çaba harcıyoruz. Hızlı yıkama, hızlı kuruma ve kullanıma hazır hale getirme konusunda her zaman özenli olmaya çalışıyoruz.

ChemDry Halı Yıkama Teknolojisi Kastamonu’da

Dünyada toplam 50 ülkede hizmet veriyor. Yaklaşık 10.000 kadar eve sağlıklı halı yıkama temizlik hizmeti sunuluyor. Toplamda 4500 adet franchising bayisi bulunuyor. Bu nedenle dünya markası olmayı başarmıştır. En önemli hizmeti 100% doğal solüsyon ile temizlik imkanı sunuyor olmasıdır. Bizde Kastamonu Halı Yıkama olarak ChemDry bayiliğini alarak aynı hizmeti sizlere sunuyoruz. Doğal solüsyon kullandığından dolayı Yeşil sertifika almış olan tek halı yıkama markasıdır. Bunun dışında pek çok kalite ödülleri bulunuyor.

ChemDry Halı Koltuk Temizleme Tekniği

Sıcak Karbonatlama adı verilen bu sistem tamamen karbonat özü kullanılarak oluşturuluyor. Kimyasal, deterjan gibi sağlığa zararlı maddeler kullanılmıyor. Bu nedenle son derece sağlıklıdır. Karbonat halıların derinlemesine nüfuz eder ve kiri kabartır. Halının yüzeyine çıkmasını sağlar. Bu sayede yüzeye çıkan kir az su kullanılarak çok çabuk temizlik işlemi gerçekleşir. Diğer yıkama şirketlerine göre %80 az su kullanılarak temizleme işlemi gerçekleşir. Bu nedenle halı ve koltuklar çürümez ve zarar görmez. Az su kullanıldığından kuruma işlemi de çok çabuk gerçekleşir. Firmamız Kastamonu Halı Yıkama ChemDry teknolojisini ve doğal temizliğini sizlere sunmaktan dolayı gurur duyar.

Temizleme Hizmetlerimizi Uzmanlıkla Kastamonu’da sunarız.

ChemDry markasının bayiliğini alan firmamız Kastamonu Halı Yıkama olarak aynı hizmet koşullarını sizlere sunuyor. Öncelikle 100% doğal solüsyon kullanarak ve az su ile halılarınızı derinlemesine ve 2 katı fazla temizliyoruz. Ayrıca her gün servis hizmetimiz bulunuyor. Dilediğiniz anda servis hizmeti sunuyoruz. İstendiği taktirde yerinde temizlik hizmeti sunuyoruz. Evlerinize ya da iş yerlerinize belirttiğiniz gün ve saatte servis gönderiyoruz. 1-2 saat içinde halılarınız yıkanıp kuru olarak tarafınıza teslim ediliyor. Kendi yerimizde halılarınızı yıkadığımızda 3-4 gün sonra tarafınıza teslim ediyoruz. ChemDry müşteri memnuniyeti ve sağlıklı halı yıkama hizmetini aynı şartlarda tarafınıza sunma garantisi veriyoruz.

Bize Ulaşın