Home/En Yakın Chem-Dry/Kayseri Halı Yıkama

Kayseri Halı Yıkama

Chem-Dry Kayseri Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Kayseri halı yıkama firmamız olarak zamanla kirlenen halılarının temizlik ve bakım hizmetlerini kaliteli bir hizmet anlayışı ile sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet verdiğimiz kayseri halı yıkama hizmetinde kullanılan temizlik ürünleri tamamen doğal solüsyonlardan oluşuyor. Halılarınız her zamankinden daha temiz ve bakımlı bir hale geliyor.

Chem-Dry Kayseri İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Kayseri El Dokuma Halı Yıkama

Kayseri El Dokuma Halı Yıkama

Ev, ofis ve iş yeri tarzı mekanlarda kullanılan halılar yapısal olarak farklı türlerde olabiliyor. Bu halıların her birinin yıkama işlemlerinde farklı teknik ve temizleyiciler gerekiyor. İpek, el dokuma, sentetik naylon ve hereke gibi farklı halılar için uygun temizleyicilere ihtiyaç vardır. Chem-Dry halı yıkama firması olarak uzman ekiplerimizle halılarınıza doğru müdahaleleri yapıyoruz. Kayseri el dokuma halı yıkama firmaları içinden en kapsamlı hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşayarak siz değerli müşterilere en uygun fiyatları sunuyoruz. Kullandığımız solüsyonların hiçbirisinde halılara zarar verecek zararlı kimyasallar yer almıyor. Bu sayede halılarınızda ilk günlü canlılık ve renklilik oluşuyor.

Kayseri Yerinde Halı Yıkama

Kayseri Yerinde Halı Yıkama

Günümüzde insanoğlunun karşı karşıya olduğu büyük sorun ileride yaşanması muhtemel su sorunu. Bunu yaşamamak veya geç yaşamak için bugünden su kaynaklarını idareli tüketmek lazım. Evdeki halıları herkes kendi yıkadığı zaman tonlarca su israf edilmektedir. Bu halılar kurutulmaya çalışılırken de tekrar toz olduğu için çok temiz bir yıkama elde edilemez. Bu sebeplerden dolayı su kaynaklarını idareli kullanım ve temiz bir yıkama için Kayseri yerinde halı yıkama bir telefon ile hizmete hazır. Hemen arayın. Temiz halılara sahip olurken çevreye de katkınız olsun.

Kayseri Koltuk Yıkama

Kayseri Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi büyük özen ister. Dikkatle yapılmazsa koltuğunuza zarar gelebilir ve en önemlisi istenilen temizlik sağlanmaz. Koltuklar o kadar çok bakteri biriktirir ki çok iyi temizlenmesi gerekir. En dip noktalarına kadar koltuk yıkama işlemi Chem Dry teknolojisi ile yapılır. Kayseri koltuk yıkama hizmetimiz vardır ve adresinizde koltuklarınız yıkanır. The Natural adlı çevre dostu bir solüsyon mevcut. Kullandığımız solüsyon koltuklarınıza en ufak hasar vermez ayrıca bu solüsyonun solunması halinde sağlık sorunu oluşmaz. Çocukları ve evcil hayvanlar için duyduğunuz haklı endişeler tamamen ortadan kalkar.

Kayseri İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Kayseri Özel Leke Çıkarma

Kayseri Özel Leke Çıkarma

Kayseri Pet Koku ve Leke Giderme

Kayseri Pet Koku ve Leke Giderme

Kayseri Granit Tezgah Temizleme

Kayseri Granit Tezgah Temizleme

Kayseri Deri Temizliği

Kayseri Deri Temizliği

Kayseri Taş ve Fayans Temizleme

Kayseri Taş ve Fayans Temizleme

Kayseri Araç Koltuk Yıkama

Kayseri Araç Koltuk Yıkama

Kayseri Stor Perde Yıkama

Kayseri Stor Perde Yıkama

Kayseri Yatak ve Mayt Temizliği

Kayseri Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kayseri Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kayseri Su Taşkını Restorasyonu

Kayseri Su Taşkını Restorasyonu

Kayseri Halı Yıkama

Halılar zamanla kirlenerek eski görüntüsünden uzaklaşır. Halıların kirlenmesi ile birlikte birçok bakteri ve mikroorganizma halılar içerisinde yuvalanarak insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek türden insan sağlığının tehdit eder duruma geliyor. Özellikle küçük çocukların yaşamış olduğu evlerde halı bakım ve temizlikleri oldukça büyük önem taşıyor. Tüm bu nedenlerden dolayı halıların bakım ve temizlik işlemlerini kaliteli bir hizmet anlayışı ile yerine getiren kayseri halı yıkamaşirketimiz halıların ilk günkü görünümüne sahip olması için tüm imkanlarını kullanıyor. Halıların bakım ve temizlikleri konusunda detaylı ve en ince ayrıntılar dahi göz önünde bulundurularak yerine getiriliyor.

Evlerimiz de kullandığımız günlük kullanıma yönelik halılar da ve el dokuma değerli halılarda aynı yıkama yöntemi kullanılmaz. Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sunan firmalar halıların cinsine ve üretildiği ipliğin türüne göre çeşitli yıkama yöntemleri kullanırlar. Özellikle el dokuma halılarda makine ile yıkama yöntemi kullanılmamalıdır. Kayseri halı yıkama da halının türüne göre farklı yıkama yöntemleri kullanılır. Halı yıkanırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken unsur suyun ve kullanılan temizleme ürününün halıdan bir an önce uzaklaştırılmasıdır.
Uzun süre nemli kalan halıda küf oluşumu kaçınılmazdır bu nedenle halı yıkama makinesi ile yıkanan günlük halılarda ya da özel yöntemlerle yıkanan değerli halılarda dikkat edilmesi gereken ilk nokta halının derinlemesine temizlenmesidir. Doğru yöntemlerle yıkanan ve doğrudan gün ışığına maruz bırakılmadan kurutulan halıda kir, toz, akarlar temizlenir bununla birlikte halının renginde matlaşma ve halıda sertleşme gibi sorunlarda oluşmaz. Doğru yöntemlerle temizlenen halıların ortalama kullanım ömrü 10-15 yıl arasında değişmektedir. Kayseri halı yıkamacı profesyonel ekibi ve ekipmanları ile halınızı hem kaliteli bir şekilde temizler hem de ömrünü uzatır

Kayseri ilimizde Halı Bakım ve Temizliğinde Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Kayseri halı yıkama şirketimiz müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi ile birlikte halılar aynı gün içerisinde tarafımızca alınarak temizlik ve bakım işlemlerine başlanıyor. Temizlik işlemlerine başladıktan yaklaşık olarak en fazla 4 iş günü içerisinde halılar müşterilerimize teslim ediliyor. Müşterilerimize talep etmeleri durumunda yerinde hizmet de sunuyoruz. Yerinde hizmet ile halılar temizleme tesislerimize götürülmeden ev ortamında müşterimizin gözleri önünde temizlenip pırıl pırıl yapılarak 2 saat içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kayseri halı yıkama hizmetimizde halıların bakım ve temizlikleri için kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri tamamen doğal temizleme solüsyonları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ürünlerimiz içerisinde en ufak bir kimyasal maddeye yer vermiyoruz. Kayseri halı yıkama şirketimiz 50 ülkede hizmet veren dünyaca ünlü temizlik firması olan chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet sunuyor.

Çevre dostu doğal ürünler kullanarak Kayseri’de halı yıkamacı olarak faaliyet gösteririz.

Almış olduğumuz yeşil sertifika ile yerine getirdiğimiz halıların temizlik işlemleri ile doğa ve insan sağlığına azami önem veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet ile halıların uzun süre hijyenik kalmasını hedefliyoruz. Halıların temizlik işlemleri bittikten sonra halıların tüm yüzeyine ferah kokulardan sıkılarak halıların tertemiz kokmaları sağlanıyor. Kayseri sınırları içerisinde halı temizlik ve bakım işlemlerini tüm ilçe ve semtler genelinde yapıyoruz. Hizmet sunmuş olduğumuz başlıca semtler; AkkışlaBünyanDeveliFelahiyeHacılarİncesuKocasinanMelikgaziÖzvatanPınarbaşıSarıoğlanSarızTalas, TomarzaYahyalı ve Yeşilhisar semtleridir. Tüm Kayseri genelinde vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Bize Ulaşın