Home/En Yakın Chem-Dry/Kırklareli Halı Yıkama

Kırklareli Halı Yıkama

Chem-Dry Kırklareli Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Herkes kaliteli ve hijyenik bir hizmeti almayı hak etmektedir. Kırklareli halı yıkama olarak iyi bir hizmet değil en iyi ve hijyenik bir hizmet vermeyi kendi hedefimiz olarak kabul etmekteyiz. Deneyimli personeller ve kaliteli makinelere sahip olan firmamız sizin sağlığınız ve konforunuzu ön planda bulundurarak hareket etmekteyiz. Eşyalarınızın uzun ömürlü olmalarını istediğimiz için doğru yöntemlerle temizlik yapmaktayız

Chem-Dry Kırklareli İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Kırklareli Halı Yıkama

Kırklareli Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Kırklareli El Dokuma Halı Yıkama

Kırklareli El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıların yapısı itibariyle çok boya verdiği ve özenle yıkanması gerektiği görülüyor. El dokuma halıları hassas bir yapıya sahip olduğu için çabuk kaybolan renkler içeriyor. Bu nedenle de her ortamda el dokuma halıların yıkanması mümkün olmuyor. Kullanılan malzemeler ile Kırklareli el dokuma halı yıkama kaliteli olarak istenilen temizliğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. Yıllardır gelişerek devam eden ve kaliteli hizmeti tüm Türkiye’ye yayan bir firma olarak herkese ulaşarak kolaylık sağlıyoruz. Halılarınız güvenli ellerde ve en iyi şekilde temizlenerek en kısa sürede teslim ediliyor.

Kırklareli Yerinde Halı Yıkama

Kırklareli Yerinde Halı Yıkama

Genellikle ofislerde, kamu firmalarında taşınmaz halılar bulunuyor. Bu halılar kaplama olarak adlandırılıyor ve bazı konut sakinleri de evlerinde bu kaplama halıları tercih ediyorlar. Bu yerinde halıların özel bir malzeme aracılığıyla yerine yapışmış olmalarından ötürü taşınmaları mümkün değildir ve temizliklerinin de özel makineler aracılığıyla yerinde yapılması gerekir. Bu yüzden Chem-Dry firması olarak size yerinde halı yıkama fırsatlarımızı sunuyoruz. Kırklareli yerinde halı yıkama hizmetinde özel leke çıkarıcı ve şampuanlama teknikleri kullanılıyor. Ayrıca halılarınızı yıkama işlemimizden çok kısa bir süre sonra yeniden kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kırklareli Koltuk Yıkama

Kırklareli Koltuk Yıkama

Koltuklarınız bu şekilde temizlendikten sonra, daha da uzun süre temiz kalıyor. Profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan, eğitimlerini almış olan koltuk yıkama teknisyenleri ile artık koltuk takımlarınız emin ellerde temizleniyor. Koltuklarınızın evinizde yaşama ve size eşlik etme süresini, ömrünü daha da arttıran Kırklareli koltuk yıkama ile koltuklarınızın değerine değer katılıyor. Mobilyalı ve döşemeli bir özelliğe sahip olan koltuk takımlarınız bile itina ile temizlenerek güvenli temizlik evinize kadar geliyor ve kullanılan güvenilir, aynı zamanda da sağlıklı temizlik yöntemi ile bu takımlarınızın adeta ömrü uzuyor.

Kırklareli İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Kırklareli Özel Leke Çıkarma

Kırklareli Özel Leke Çıkarma

Kırklareli Pet Koku ve Leke Giderme

Kırklareli Pet Koku ve Leke Giderme

Kırklareli Granit Tezgah Temizleme

Kırklareli Granit Tezgah Temizleme

Kırklareli Deri Temizliği

Kırklareli Deri Temizliği

Kırklareli Taş ve Fayans Temizleme

Kırklareli Taş ve Fayans Temizleme

Kırklareli Araç Koltuk Yıkama

Kırklareli Araç Koltuk Yıkama

Kırklareli Stor Perde Yıkama

Kırklareli Stor Perde Yıkama

Kırklareli Yatak ve Mayt Temizliği

Kırklareli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kırklareli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kırklareli Su Taşkını Restorasyonu

Kırklareli Su Taşkını Restorasyonu

Kırklareli Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerindeki halılar zamanla kirlenerek eski görüntülerinden uzaklaşıyorlar. Bu nedenle halıların bakım ve temizlikleri belirli periyotlar ile düzenli bir şekilde yerine getirilmesi gerekiyor. Bazen sıvı ve katı nesneler çoğu kez de gözle görülemeyen tozlar halıların zamanla kirlenmesine neden oluyor. Özellikle evlerde küçük çocuk ve bebekler varsa onların sağlıkları açısından halıların bakımlı ve temiz olmaları şart. Sadece küçük çocuk ve bebekler için değil halıların zamanla bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelmesi nedeni ile yetişkinlerin de bu durumdan korunması gerekiyor. Bu nedenle Kırklareli halı yıkma şirketimiz halıların bakım ve temizliklerini kaliteli hizmet anlayışı ile yerine getirerek sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Halıların ilk günkü gibi bakımlı ve temiz olması için profesyonel hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Evlerde çocuklarımızın sürekli olarak üzerinde oyun oynadıkları halılarımızı alırken özenle seçeriz. Aldığımız bu halılarımız dokuma içlerinde zamanla çok miktarda toz molekülleri bulundurmakta ve çocuklarımızın sağlığını tehdit etmektedir. Gün içerisinde sürekli olarak dışarıya gidip geldiğimiz için elbiselerimiz üzerinden sayısız toz parçaları halılarımıza dökülür ve bizler bunu fark edemeyiz. Bunun için kullanmış olduğumuz halılarımızın belirli zamanlarda yıkanması gerekir. Halıların detaylı olarak temizlenebilmesi için evlerde yıkama imkanı olmamaktadır. Chem dry firmamız sizin yerinize halılarınızı yıkamak için, Kırklareli halı yıkama işyerini hizmete açmıştır. Kırklareli halı yıkamacı servisimiz, halılarınızı teslim alarak işyerimizde özenle yıkayabildiği gibi sizin isteğiniz doğrultusunda yerinde de yıkama işlemi yapabilmektedir.
Ev hanımları halılarının yıkanma esnasında deforme olmasından korkarlar. Kırklareli halı yıkama servisimiz halılarınızı deforme olmaya ve renk değişimine karşı sigortalamaktadır. Kırklareli halı yıkamacı elemanlarımız, önceden halılarınızı deforme olmamaları için ip ve renk analizi yaparak, dokuma ipinin özelliği ile renk koruması için özel olarak hazırlanmış olan halı temizleme maddeleri ile güvenle, en hassas bir şekilde yıkamaktadırlar.

Kırklareli’nde Sunmuş Olduğumuz Hizmetler ve halı Yıkama İşlemimiz

Kırklareli halı yıkama şirketimiz ile müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi durumunda aynı gün içerisinde halılar tarafımızdan teslim alınarak yine aynı gün içerisinde halıların bakım ve temizlikleri tarafımızca yerine getiriliyor. Temizlik ve bakım işlemlerinde başladıktan en fazla 4 iş günü içerisinde halıları müşterilerimize teslim ediyoruz. Halıların bakım ve temizlik işlemleri yıkama ve kurutma işlemi olarak iki temel işlem üzerinden yapılıyor. Kırklareli halı yıkama şirketimizin müşterilerimize sunmuş olduğu bir başka hizmet çeşidi de yerinde bakım ve temizlik işlemleridir. Eğer ki müşterilerimiz talep ederse halılarının bakım ve temizlik işlemleri evlerinde yerine getiriliyor. Bu şekilde verilecek hizmet ile halılar 2 saat içerisinde kurumuş bir şekilde müşterilerimize teslim ediliyor.

Doğal Temizlik Ürünleri ile Kalıcı Temizlik şimdi Kırklareli ilimizde

Kırklareli halı yıkama şirketimizin halıların bakım ve temizlikleri için sunmuş olduğu hizmetler de tamamen doğal temizlik ürünleri kullanılıyor. Kimyasal ürünlere yer verilmiyor. Şirketimiz dünyaca ünlü Chem Dry firmasının Türkiye ayağı olarak hizmet sunuyor. Kırklareli sınırları içerisinde tüm ilçelere hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin bizim ile irtibata geçmesi ile birlikte aynı gün içerisinde halıların teslim alınması ve temizlik işlemlerine başlanması için hazırlıklar yapılıyor. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile müşterilerimiz tarafından tercih ediliyoruz.

Kırklareli’nde Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize

Bize Ulaşın