Home/En Yakın Chem-Dry/Kocaeli Halı Yıkama

Kocaeli Halı Yıkama

Chem-Dry Kocaeli Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Kocaeli halı yıkama şirketimiz dünyaca ünlü chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veriyor. Müşterilerimiz halılarının temizlik ve bakım işlemleri için talepte bulunduklarında aynı gün içerisinde alarak Kocaeli halı yıkama hizmetini en kısa sürede teslim edecek şekilde başlıyoruz. Halılarınız ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olarak kullanımınıza sunuluyor.

Chem-Dry Kocaeli İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Kocaeli Halı Yıkama

Kocaeli Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Kocaeli El Dokuma Halı Yıkama

Kocaeli El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar diğer halılara nazaran yıkanmasında daha çok özen gösterilmesi gereken halı olduğu için uzman kadromuz tekniğine uygun olarak halı yıpratılmadan bu halılar için özel üretilmiş olan içerisinde ağartıcı madde bulunmayan şampuanlar ile derinlemesine temizlik yapılır. Ayrıca Kocaeli el dokuma halı yıkama hizmeti olarak ekibimiz el dokuma halılar diğer halılara göre daha çok bakteri barındırdığı için şampuanın içine antibakteriyel ilaçlar da konarak temizlik işlemi tamamlanır. Chem-Dry firmamızda halı yıkama işleminden sonra halılarınızın ömrü uzayacağı gibi temizlik ve hijyen açınızdan içiniz oldukça rahat edecektir.

Kocaeli Yerinde Halı Yıkama

Kocaeli Yerinde Halı Yıkama

Temizlik konusu şüphesiz herkesin en çok dikkat ettiği unsurların başında gelmektedir. Özellikle evlerimizde kullandığımız halılar ve de koltuklarımız söz konusu olunca bunları öyle üstünkörü bir şekilde yıkatmak üzerindeki kirlerden ve bakterilerden kurtulmamızı sağlamaz. Bir de bu eşyaların kuruma süresini göz önünde bulundurduğumuz zaman yıkatma konusu ciddi anlamda bir çile olabilmektedir. Chem-dry kendi geliştirdiği yöntemler, özel makineleri ve patentli The Natural solüsyonu ile halılarınızı Kocaeli yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde evinizde yıkamaktadır. Halılarınız özel karbonatlı solüsyon sayesinde liflerine kadar temizlenirken 1-2 saat içinde de kurumaktadır.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Koltukların temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Dikkatli bir şekilde temizlenmeli ve hijyenik ortamlarda bu işlem uygulanmalıdır. Biz müşterilerimize en kaliteli ve sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Patentli temizlik uygulamalarımız ile onların koltuklarını büyük bir dikkat ve titizlik ile temizliyoruz. Temizlik işlemi sırasında koltukları yıpratıcı, dokusuna zarar verebilecek, renklerin bozulmasını sağlayacak hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Temizlik esnasında kullandığımız malzemeler ile koltuklarınızı derinlemesine temizler ve bakteri oluşumunu engelleriz. Kocaeli koltuk yıkama ile koltuklarınız kirden kurtulur sizde büyük bir dertten kurtulmuş olursunuz. Büyük bir özenle temizlenmiş koltuklarınızda rahatlıkla oturabilirsiniz.

Kocaeli İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Kocaeli Özel Leke Çıkarma

Kocaeli Özel Leke Çıkarma

Kocaeli Pet Koku ve Leke Giderme

Kocaeli Pet Koku ve Leke Giderme

Kocaeli Granit Tezgah Temizleme

Kocaeli Granit Tezgah Temizleme

Kocaeli Deri Temizliği

Kocaeli Deri Temizliği

Kocaeli Taş ve Fayans Temizleme

Kocaeli Taş ve Fayans Temizleme

Kocaeli Araç Koltuk Yıkama

Kocaeli Araç Koltuk Yıkama

Kocaeli Stor Perde Yıkama

Kocaeli Stor Perde Yıkama

Kocaeli Yatak ve Mayt Temizliği

Kocaeli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kocaeli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kocaeli Su Taşkını Restorasyonu

Kocaeli Su Taşkını Restorasyonu

Kocaeli Halı Yıkama

Yaşadığımız mekanlarda ister evimizde isterse de iş yerimizde olsun en çok kir ve bakterinin biriktiği alanlar kuşkusuz ki halı ve kilim gibi yer örtüleridir. Bulunulan mekandaki toz ve kirler zaman içerisinde tabana çöker ve bu durum da halılarda kir ve bakterilerin birikmesine yol açar. Bunun yanı sıra evlerimizde beslediğimiz köpek ve kedi gibi hayvanların tüyleri ile insan derisinden kopan parçalar da halılarda bakteri ve organizmaların birikmesine neden olmaktadır. Bu durum da bulunulan ortamdaki solunan havanın kalitesini düşürmekte ve ileri derecede sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir.

Sağlık ve Temizlik İçin Halılarınızı Muhakkak Periyodik Olarak Temizletin Kuşkusuz ki tüm evlerdeki halılar hane halkının kendi imkanları ile süpürülüp yıkanmaktadır. Fakat bu durum halıların tam anlamı ile temizlendiği anlamına gelmemektedir. Evlerde kullanılan elektrikli süpürgeler ve halının silinmesi esnasında kullanılan yöntemler, bakteri ve organizmaların halıların daha derinlerine inmesine neden olmaktadır.

Kocaeli Halı Yıkama, kullanmış olduğu son teknoloji temizlik ürünleri ile derinlere inen bu organizmaların da temizlenmesini sağlamaktadır. Böylelikle, halılar daha temiz olmalarının yanı sıra sağlığı tehdit eden etmenlerden de arındırılmış olmaktadır. Kocaeli Halı Yıkama tarafından kullanılan tüm temizlik materyalleri Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığını tehdit eden kimyasal ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır.

İzmit Kocaeli’nde Üstün Halı Yıkamacı ve Temizleyici

Sanayi bölgemiz Kocaeli ilimizde, işyerlerindeki bürolarınızda bulunan ve evlerinizde kullanmış olduğunuz halılarınızı sizin yerinize biz yıkayalım diyerek Chem-Dry firmamızı kurduk. Sanayi bölgesi olması nedeniyle hava kirliliğinin yoğun yaşandığı bölgelerde, kapalı alanlarda olsa evlerimizin içerisindeki eşyalarımız kirlenebilmektedir. Elbiselerimiz vasıtasıyla bizlerde dışarıdaki birçok toz parçalarını evlerimize farkına varmadan taşımaktayız. Bu şekilde evlerimizde en çok kirlenen eşyalardan biride halılarımızdır. Halılarımızın detay temizlikleri oldukça zahmetlidir. Kocaeli halı yıkama olarak halılarınızı sizin yerinize biz temizleyelim. Kocaeli halı yıkamacı servisimiz sürekli olarak sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır.
Evlerimize aldığımız eşyaları özenle seçerek alırız. En çok özen gösterdiğimiz eşyalardan biriside halılarımızdır. Sürekli olarak görüntülerinin ilk günkü gibi parlak olmasını ve renk değişikliklerinin olmamasını isteriz. Kocaeli halı yıkama olarak, halılarınızı en hijyenik şekilde derinlemesine temizleyerek, ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesini sağlıyoruz. Kocaeli halı yıkamacı elemanlarımız, konusunda uzman olan kişilerden seçilmişlerdir. Halılarınızın dokuması ve renklerinin zarar görmemesi için, temizlik öncesinde dokuma ve renk analizi yapılır. Yapılan analize göre özel ilaçlar kullanılarak temizlik tamamlanır. Kocaeli diğer adıyla özdeşleşen İzmit Halı Yıkama firmamız her daim emrinizde.

Chem Dry Sıcak Karbonlu Ekstrasyon Sağlık Bakanlığı onaylı Sıcak Karbonlu Ekstaryon (SKE) yöntemi, dünya üzerinde en çok kullanılan temizlik yöntemlerinden olup Kocaeli Halı Yıkama ile hizmetinizde. Bu yöntem kısa süre içinde maksimum temizlik ve hijyen prensibine dayanmaktadır. Halı ve Kilimlerin yanı sıra koltuk ve kanepe gibi yüzeylerde de bu yöntemin kullanılması mümkündür.

Uzmanların önerileri, kullanılan halı ve benzeri yer örtülerinin belirli aralıklarda anti bakteriyel temizlik uygulamaları ile temizlenmesini yönünde. Bu süreyi 1 yıl içinde en az 1 sefer olacak şekilde belirleyen uzmanlar maksimum 6 aylık periyotlarda yapılan temizlik işlemlerinin de son derece yerinde olduğunu söylüyorlar.

İzmit’te Kısa Zamanda Halı yıkama işlemi ve Temizlik ve Geri Getirme

Kocaeli Halı Yıkama firmamızı tercih ettiğinizde adresinizden alınan ürünleriniz en kısa zaman içerisinde temizlenerek adresinize geri teslim edilir.

Yerinde Yıkama Hizmeti Yerinde yıkama hizmeti ile halı ve kilimlerin yanı sıra evlerinizdeki koltuk, kanepe ve perdeleriniz de yerinde ve kısa süre içerisinde temizlenir.

Leke Çıkarma ve Koku Giderme Kocaeli Halı Yıkama sunduğu leke çıkarma ve koku giderme hizmetleri ile de eşyalarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturup, kötü kokularının da giderilmesini sağlar.

Kocaeli Şehir merkezinin her bölgesinde hizmet veren servislerimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bize Ulaşın