Home/En Yakın Chem-Dry/Konya Halı Yıkama

Konya Halı Yıkama

Chem-Dry Konya Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Konya halı yıkama firmamız ile ev ve iş yerlerinizdeki zamanla bakteri ve mikroorganizmalara maruz kalan halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve kaliteli bir hale getirerek teslimatlarını yapıyoruz. Doğal temizlik solüsyonları kullanan Konya halı yıkama firmamız hizmet anlayışında doğa ve insan sağlığını en ön planda tutarak yeşil sertifika almıştır.

Chem-Dry Konya İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Konya Halı Yıkama

Konya Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Konya El Dokuma Halı Yıkama

Konya El Dokuma Halı Yıkama

Türklerin, göçebe yaşadığı günden günümüze kadar hayvancılıkla uğraştığı ve dokuma halıların bizim tarih serüvenimizin bir parçası olduğu aşikardır. Giderek sayıları azalan bu halıların temizlenmesi orijinalliğini bozmadan yıkanması ustalık gerektiren bir iştir. ChemDry firması bu işi ustalıkla birçok ilde olduğu gibi Konya el dokuma halı yıkama adıyla iç Anadolu’ya da taşımıştır. Halıların paha biçilmez olduğunun farkında olarak çalışan bu firma ile güvenle çalışabilir, kıymetli halılarınıza hijyen de katarak daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Firma, güven, hijyen, ekonomik temizlik gibi bir çok kriteri bünyesinde barındırmaktadır.

Konya Yerinde Halı Yıkama

Konya Yerinde Halı Yıkama

Evinizden halılarınız çıkmadan tertemiz yapılıyor. Chem-Dry firması Konya’da her yere bu hizmeti sunuyor. Zaman kaybetmeden tertemiz halılar sözü veren şirket bunu sağlamak için son teknoloji özel deterjanlar kullanılıyor. Hiçbir alerjik etkisi olamayan bu ürün ile kirlere doğruda kuru olarak müdahale ediliyor. Konya yerinde halı yıkama hizmetinde kullanılan tüm ürünler onayları alınmış başarısı kanıtlanmış ürünlerdir. Şirket siz istediğiniz zaman gelerek halılarınızı yerinden kaldırmayarak kuru halı temizleme teknolojisi ile işini yapıyor. Kullanılan ürünler halıdaki en alt tabakaya kadar iniyor ve tüm bakterileri ve kiri ortaya çıkarıyor buradan sonrada firmanın ekibi tamamen bu kirleri atıyor.

Konya Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama

Birçok kişi işlerinin hemen yapılmasını, bazı konular için zaman harcanmasını istemezler. Özellikle günlük hayatımızda kullandığımız kullanmış olduğumuz halı ve koltukların temizlikleri insanlar için yorucu ve zaman alıcı bir iş olarak görülür. Chem-Dry firmamız bu konuda sizlere sınırsız hizmetler sunmaktadır. Konya koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetleri ile ister yerinde isterseniz evinizden alınarak kendi iş yerimizde detay temizliği yapılıp kurutulduktan sonra özel olarak ambalajlanarak tekrar evinize, işyerinize servis ile teslim edilmektedir. Koltuklarınızda ve halılarınızdaki derin lekeleri artık dert etmeyin. Özel uygulamalarla tamamen temizlenmektedir

Konya İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Konya Özel Leke Çıkarma

Konya Özel Leke Çıkarma

Konya Pet Koku ve Leke Giderme

Konya Pet Koku ve Leke Giderme

Konya Granit Tezgah Temizleme

Konya Granit Tezgah Temizleme

Konya Deri Temizliği

Konya Deri Temizliği

Konya Taş ve Fayans Temizleme

Konya Taş ve Fayans Temizleme

Konya Araç Koltuk Yıkama

İstanbul Araç Koltuk Yıkama

Konya Stor Perde Yıkama

İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul Yatak ve Mayt Temizliği

Konya Yorgan ve Battaniye Yıkama

İstanbul Yorgan ve Battaniye Yıkama

Konya Su Taşkını Restorasyonu

İstanbul Su Taşkını Restorasyonu

Konya Halı Yıkama

Tüm eşyalarda olduğu gibi halıların da bakım ve temizlikleri oldukça önemli bir konudur. Zamanla halılar kirlenerek eski görünümlerinden uzaklaşıyorlar. Zamanla halı üzerine düşen katı ve sıvı maddeler halıların kirlenmesine ve aynı zamanda bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelmesine neden oluyor. Halıların üzerine herhangi bir şey dökülmese bile zamanla gözle görülemeyecek kadar küçük olan tozların halı üzerinde birikmesi kaçınılmaz oluyor.

Halılar her ne kadar elektrikli süpürge ile temizlense de bu yöntem tam anlamı ile temizlik sağlamıyor. Bu tür temizlik gözle görülen noktaları temizlerken gözle görülmeyen noktaların temizlenmesini sağlamıyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük önem taşıyor. Konya halı yıkama şirketimiz de halıların detaylı temizliklerini yerine getirerek halıların her zamankinden daha temiz ve bakımlı olmasını sağlıyor. Konya halı yıkama şirketi olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda halıların teslim alınması ile en uygun şekilde temizlik işlemlerini yerine getirerek yeniden teslimatını sağlıyoruz.

Tam anlamı ile çevre ve halılarınız açısından zarar teşkil etmeyen ve yeşil sertifikaya sahip olan, hem de çevre dostu olan solüsyonlar kullanarak, halılarınızı sağlıklı bir şekilde temizleme garantisi veriyoruz. Yıkamış olduğumuz Konya halı yıkama hizmeti ile gerçekleşen yıkama işlemlerimizde, sabun veya şampuan gibi ürünler kullanmadığımız için, yapışkan içerikli, kiri ve tozu çeken bir yüzey meydana getirmemiş oluyoruz. Bu sayede halılarınız da daha uzun süre sonra kirleniyor ve daha uzun süre boyunca temiz bir şekilde kalmış oluyor.
İşini titizlikle yürütmekte olan uzman ekip kadromuz, Konya halı yıkamacı şubesinde, halılarınızın yer aldığı türe uygun bir şekilde yıkama tekniği uyguluyor ve bunun beraberinde, halınız için en doğru işlemde uygulanmış oluyor. Bu sayede halılarda fabrika çıkışı bir özellik olan kir tutmama durumunu da engellememiş ve bozmamış oluyoruz. Tüm bu konularda, tam anlamı ile memnuniyet garantisi veriyoruz ve bu memnuniyeti de ön planda tutuyoruz. Sunmakta olduğumuz bütün halı yıkama hizmetlerinde ilk amacımız bu memnuniyeti en yüksek seviyede tutmak oluyor ve bunu da başarıyoruz.

Konya İlimizde Sunmuş Olduğumuz Hizmetler Halı Yıkama Koltuk Temizleme

Konya halı yıkama hizmetimizde müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi ile birlikte vakit kaybı yaşamadan aynı gün içerisinde halılar teslim alınarak şirketimize ait temizlik atölyemizde temizlik ve bakım işlemlerine başlıyoruz. Müşterilerimizden teslim alınan halılar yaklaşık olarak 4 gün içerisinde yeniden teslimatları sağlanarak temiz ve bakımlı bir halı olarak kullanıma sunuyoruz. Müşterilerimiz sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet çeşidimiz ise yerinde hizmet seçeneğimizdir. Yerinde hizmet seçeneklerimizde müşterilerimiz talep ederlerde halılarının bakım ve temizlikleri teslim alınmadan ev ortamında temizlik ve bakım işlemlerini yapıyoruz.

Konya’da Halı Yıkama Şirketimizin Özellikleri

Konya halı yıkama şirketimiz 50 ülkede hizmet veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet sunuyor. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri tamamen doğal temizlik solüsyonlarından meydana geliyor. Temizlik ürünlerimiz içerisinde hiçbir şekilde kimyasal temizlik ürünlerine yer verilmiyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz tüm Konya ili sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtleri kapsayacak şekilde gerçekleşiyor. Konya ilinde hizmet vermiş olduğumuz semtler; Ahırlı, Akören, Akşehir,Altınekin, Beyşehir, BozkırCihanbeyli, Çeltik, ÇumraDerbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, EreğliGüneysınır, Hadım, Halkapınar, Hüyük,Ilgın,Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü Ve Selçuk semtlerini kapsıyor. Konya iline ait tüm ilçe ve semtler halı bakım ve temizlik konusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak çalışma prensibimizdir.

Bize Ulaşın