Home/En Yakın Chem-Dry/Malatya Halı Yıkama

Malatya Halı Yıkama

Chem-Dry Malatya Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Malatya’nın sevecen ve sıcakkanlı insanlarına Malatya halı yıkama olarak en iyi ve en kaliteli hizmeti verdiğimiz için çok mutluyuz. Mesleki prensibimiz olarak hizmet verdiğimiz alan olarak en iyisini yapmaya çaba sarf etmekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeden kendi özelliklerini koruyarak itina ile yıkama ve temizleme işlemini yapmaktayız. Kaliteli ve iyi bir hizmet almak siz değerli müşterilerimizin hakkıdır.

Chem-Dry Malatya İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Malatya Halı Yıkama

Malatya Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Malatya El Dokuma Halı Yıkama

Malatya El Dokuma Halı Yıkama

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız eşyalarımız arasında olan halılarınız cinsine göre özellikle el dokuma halılar hassas iplik kalitesinde olduğu için yıpranmadan ve renk açıcı kimyasallar kullanmadan özenle yıkanır. Chem-Dry halı yıkama firmamız profesyonel ekibiz ile el dokuma halılarınızı gözle görülmeyen en derin dokularına kadar temizleme ve kirden yıkayarak arındırma işlemleri yapılır. Ayrıca halıda bulunan lekeler kesinlikle renk açıcı madde kullanmadan sadece özel solüsyonlarla giderilir. Malatya el dokuma halı yıkama firması olarak yıkanan halılarınızı sanki yeni almış gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Malatya Yerinde Halı Yıkama

Malatya Yerinde Halı Yıkama

Günlük hayatta gerek evlerde gerekse iş yerinizde her an temas halinde bulunan ve buna bağlı kirlenmeye müsait bir numaralı eşya halılardır. Sizlerde avantajlı seçenekler ile en uygun fiyatların birleştiği yerinde yıkama uzmanlarımız tarafından en iyi temizlik prensibine uygun olarak Malatya yerinde halı yıkama ile farkınızı oluşturarak kaliteyi doruklarda yaşayabilirsiniz. Her türden halılar için boyutları fark etmeden teslim alınarak özel makina ve yıkama ürünleri ile en küçük noktalara kadar yıkayıp muhteşem bir görüntü sağlamakla kalmayarak özel paketlemeler ile evlerinize güvenle teslim edilir.

Malatya Koltuk Yıkama

Malatya Koltuk Yıkama

Koltuk takımlarınız yıkanırken ve temizlenirken, aynı zamanda da lekelere karşı tam bir koruma sağlanmış oluyor. Çok sık kullanılmakta olan koltuk takımlarına evinizde bulunan gözle görülemeyecek kadar küçük ama derine işleyecek kadar da etkili olan toz ve mikropların yanı sıra, evinizdeyken herhangi bir yiyecek ya da içecek dökülmesi durumu da kaçınılmaz oluyor. Hizmet alacağınız Malatya koltuk yıkama esnasında koltuk takımınızın cinsine ve kumaşına uygun bir şekilde temizlenme yolu izlenerek hizmet veriliyor. Bu sayede de koltuk takımlarınızı daha uzun süre boyunca temizliğini koruyor ve daha uzun süre güzel görünümünü bozmadan sizi yarı yolda bırakmıyor.

Malatya İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Malatya Özel Leke Çıkarma

Malatya Özel Leke Çıkarma

Malatya Pet Koku ve Leke Giderme

Malatya Pet Koku ve Leke Giderme

Malatya Granit Tezgah Temizleme

Malatya Granit Tezgah Temizleme

Malatya Deri Temizliği

Malatya Deri Temizliği

Malatya Taş ve Fayans Temizleme

Malatya Taş ve Fayans Temizleme

Malatya Araç Koltuk Yıkama

Malatya Araç Koltuk Yıkama

Malatya Stor Perde Yıkama

Malatya Stor Perde Yıkama

Malatya Yatak ve Mayt Temizliği

Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Malatya Su Taşkını Restorasyonu

Malatya Su Taşkını Restorasyonu

Malatya Halı Yıkama

Biz Chem – Dry firması olarak Malatya Halı Yıkama adımızla halılarınızı temiz ve güvenilir şekilde yıkamaktayız. Bu sayede artık akıllardaki güvenilir halı yıkama firması ismi olarak var olmaktayız. Birçok şehir de hizmet vermekte olduğumuz gibi güzel şehrimiz Malatya’nın birçok bölgesinde güvenilir, temiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Halı temizliği konusunda uzman olan Chem-Dry firmamız Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermeye devam etmektedir. Malatya halı yıkama şubemiz güney doğu Anadolu bölgesinde hizmet veren şubelerimizden birisidir. Malatya halı yıkamacı ihtiyacınıza cevap verebilmek için kurulmuş olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Telefon ile aradığınızda isteklerinizi detaylı olarak belirtmeniz, daha kaliteli hizmet almanız açısından önemlidir. Halılarınızın özelliklerini biliyorsanız bunları mutlaka belirtiniz.
İşyerlerindeki bürolarda ve evlerde kullanılan halılar sürekli ayakaltında kaldığı için kısa sürede kirlenmektedir. Malatya halı yıkamacı servisimiz sizlerin isteği doğrultusunda yerinde hizmet imkanı da sunmaktadır. Özel ekipmanları ve modern cihazları ile evinize veya işyerinize gelerek halılarınızı en iyi şekilde yıkamakta ve yine cihazlar ile iyice kurutmaktadırlar. Malatya halı yıkama şubemizde çalışan personeller, özel eğitimli ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadırlar. Temizlik esnasında halınızın dokusunun zarar görmemesi ve renk değişimine maruz kalmaması için en hassas şekilde temizlik yapılmaktadır. Temizliği başlanmadan önce halı dokuma ve renk analizi yapılarak, analiz sonucuna göre özel ilaçlar kullanılarak temizlik yapılmaktadır.

Malatya’da halı yıkamacı olarak İşimiz Sadece Halı Temizliği Değil

Chem – Dry olarak Malatya Halı Yıkama adımızla sadece halı değil diğer temizlik işlerinizde de yardımcınız ve destekçiniz olarak bulunmaktayız. Firmamız halı yıkama yanında koltuk ve döşeme temizliği, taş ve fayans temizliği, stor perde temizliği, yorgan ve battaniye temizliği, granit tezgah temizliği, araç koltuğu ve döşeme temizliği, pet hayvan koku ve leke giderme temizliği ve yatak temizliği de yapmaktadır. Hatta çıkaramadığınız özel leke temizliğinde de bizden destek alabilirsiniz. Firmamız müşterilerimize en kaliteli, en güvenilir, en temiz şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu hizmetleri size en profesyonel şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eğer hizmetlerimizden memnun kalmama nedeniniz olursa işlemi tekrarlayarak sizlerin müşteri memnuniyeti için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaktayız.

Mekan Tercihi Size Ait Malatya ilimizde güvenli bir seçim

Eğer halılarınızı yerinde yani evinizde yada iş yerinizde yıkamamızı isterseniz biz size bu hizmeti de sunuyoruz. Temizlik, sağlık ve kuruluk konusunda size sunduğumuz garanti ile aklınızda hiçbir soru işareti ve tereddüt kalmadan halılarınızı temizliyoruz. Malatya Halı Yıkama olarak biz bu seçeneği sizlere sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Malatya’ da Birçok Şube İle Hizmet Vermekteyiz

Malatya Halı Yıkama birçok semtte hızlı, temiz, güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu şehirde YeşilyurtYazıhanPötürgeAkçadağArapgirArguvanBattalgaziDarendeDoğanşehirDoğanyolHekimhanKaleKuluncak semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bizleri arayarak istediğiniz işleme en hızlı şekilde ulaşabilir ve profesyonel temizliği en sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca kullandığımız doğal ürünler ile sağlığınızı tehdit eden kimyasalları halınızdan, perdenizden, yatağınızdan, fayansınızdan, arabanızdan, yorganınızdan, döşemelerinizden kısacası hayatınızın her alanından uzak tutabilirsiniz. Ailenizin ve siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve eşyaları bize ve temizlik esnasında kullandığımız doğal temizlik ürünlerimize emanettir.

Bize Ulaşın