Home/En Yakın Chem-Dry/Niğde Halı Yıkama

Niğde Halı Yıkama

Chem-Dry Niğde Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Niğde halı yıkama şirketimiz, zamanla kirlenen ve orijinal halinden uzaklaşan halıların bakım ve temizliklerini kaliteli bir şekilde yaparak halıların eski haline gelmesini ve temiz bir hale bürünmesini sağlayarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Niğde halı yıkama şirketimiz kullanmış olduğu doğal temizlik ürünleri ile kimyasal madde içermeyerek doğa ve insan sağlığına büyük önem veriyor.

Chem-Dry Niğde İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Niğde Halı Yıkama

Niğde Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Niğde El Dokuma Halı Yıkama

Niğde El Dokuma Halı Yıkama

Halılarınızın üzerinde oluşan lekeleri evde kendi imkanlarınız ile çıkarmanız çok güç olacaktır. El dokuma halılar bu konuda birçok kimyasala tepki gösterecek türde halılardır. Bu yüzden birçok kimyasal halınızın dokunuşunu bozabilir. Chem- Dry ile halılarınızı evde yıkamak zorunda kalmazsınız. Niğde el dokuma halı yıkama halılarınızı özenle yıkar. Halılar tek tek yıkanarak başka bir halı ile birlikte yıkanmaz. Halıların türlerine göre ayrı ayır yıkama yöntemleri ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilmiş yıkama cihazları sayesinde halınız daha iyi temizlenir. Müşterilerimize halı yıkama konusunda temizlik güvencesi veriyor.

Niğde Yerinde Halı Yıkama

Niğde Yerinde Halı Yıkama

Sürekli olarak oluşan yeni hizmet türleri ile yaşam her geçen gün daha da kolaylaşmaktadır. Bu hizmet türleri arasında olan halı yıkama hizmeti ile bayanların temizlik süresi kısalarak büyük bir rahatlık sunulmaktadır. Üstelik ödenecek ücret evde halı yıkanırken harcanacak olan miktardan daha az olacaktır. Daha az para ödeme için, daha fazla zamanın kendinize kalması için, daha temiz halılar kullanmak için Niğde yerinde halı yıkama olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile halılarınızı en iyi şekilde temizleyerek teslim ediyoruz.   Hemen Bizi arayıp cami, otel, ofis gibi halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Niğde Koltuk Yıkama

Niğde Koltuk Yıkama

Chem-Dry’ın Türkiye genelinde verdiği hizmetler üstün bir kalite ve tam hijyenik yıkama faaliyetleri ile birleştiğinde ortaya üstün bir hizmet ve temizlik çıkıyor. Firmanın kendi adıyla patentli olan The Natural isimli karbonat esaslı ve sıcak suyla çözünen solüsyonu koltuk ve halıların liflerine kadar nüfuz etmektedir. Böylelikle de derinlemesine temizlik yapılabilmektedir. Temizlik esnasında kullanılan suyun çok az miktarda oluşu yıkama sonrası ürünlerin 1-2 saat süresi içinde hızlı bir şekilde kurumasına imkan vermektedir. Niğde koltuk yıkama hizmeti evlerinizde uzman teknik personel ve profesyonel temizlik ekipmanlarıyla verilmektedir.

Niğde İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Niğde Özel Leke Çıkarma

Niğde Özel Leke Çıkarma

Niğde Pet Koku ve Leke Giderme

Niğde Pet Koku ve Leke Giderme

Niğde Granit Tezgah Temizleme

Niğde Granit Tezgah Temizleme

Niğde Deri Temizliği

Niğde Deri Temizliği

Niğde Taş ve Fayans Temizleme

Niğde Taş ve Fayans Temizleme

Niğde Araç Koltuk Yıkama

Niğde Araç Koltuk Yıkama

Niğde Stor Perde Yıkama

Niğde Stor Perde Yıkama

Niğde Yatak ve Mayt Temizliği

Niğde Yorgan ve Battaniye Yıkama

Niğde Yorgan ve Battaniye Yıkama

Niğde Su Taşkını Restorasyonu

Niğde Su Taşkını Restorasyonu

Niğde Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerindeki halılar belli bir süre sonra çeşitli tozlara sıvı ve katı nesnelere maruz kalarak kirleniyor. Halılar herhangi bir şey tarafından fiili olarak kirlenmese de zamanla gözle görülemeyen tozlar tarafından da kirleniyor. Her ne kadar halılar elektrik süpürgeleri ile süpürülseler de bu temizlik yöntemi gözle görülür kirliliği gideriyor. Ancak gözle görülemeyen tozların oluşturduğu bakteri ve mikroorganizmaların yok olmasını sağlamıyor. Bu nedenle halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük önem arz ediyor. Niğde halı yıkama şirketimiz halıların bakım ve temizliklerini oldukça kaliteli bir şekilde yerine getirerek halıların ilk günkü gibi bakımlı ve temiz olmasını sağlıyor.

Evcil hayvanı olanlar, giriş katında yaşayalar ya da işyerinde halı kullananlar iyi bilir. Bu tarz yerlerde açık renk halı kullanmak neredeyse imkansızdır. Çünkü halıya bulaşan tüy, toz, çamur ve kir oldukça kötü bir görüntü oluşturarak sağlığı da tehdit eder. Üstelik sıradan bir halı yıkama firması bu halılarınızı uzun süre getirmez ve getirmediği gibi yeterli hijyeni de sağlayamaz. Çünkü bizim bu iddiamız yıllara dayalı tecrübemize, teknik anlamda donanımımıza ve uluslararası tescilli temizleyicilerimizden kaynaklanıyor. Niğde halı yıkama firmaları arasında en sık tercih edilmenin verdiği haklı gururu ile hiçbir evde kirli halı bırakmamak için çalışıyoruz.
Özellikle işyerlerinde yoğun geçen kış ayları yerlerde çamurlaşma oluşmasına sebep olur. Kurumasını bekleyip elektrikli süpürge ile temizlendiği düşünülse dahi bakteri oluşumunun önüne geçilemez. Niğde halı yıkamacı firmaları arasında bizler kadar donanımlı firma bulmak imkansızdır. Bizler Chem Dry markasını Türkiye’nin dört bir yanına taşıyor ve hem evler hem de işyerleri için maksimum hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Üstelik en iyi hizmeti en düşük fiyata satın almak yine bizler sayesinde artık mümkün.

Niğde İlimizde Halı yanısıra yıkama Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Niğde halı yıkama şirketi olarak halılar teslim alınarak bakım ve temizlikleri için temizlik atölyelerimize tarafımızdan götürülüyor. Yaklaşık olarak 4 iş günü içerisinde halılar müşterilerimize tarafımızca teslim ediliyor. Öncelikle halıların bakım ve temizliği için yıkama işlemi yapılıyor. Yıkama işlemi bittikten sonra ise kurulama işe ile temizlik ve bakım hizmetimiz sonlanıyor. Müşterilerimiz talep ederlerse halılar temizlik atölyemize götürülmeden ev ortamında da temizlik ve bakım işlemleri yapılarak yaklaşık iki saat içerisinde halılar ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim ediliyor. Niğde halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri hiçbir şekilde kimyasal madde içermeyen aksine tamamen doğal temizlik solüsyonlardan oluşan temizlik ürünleridir.

Niğde’de halı yıkamacı olarak Yeşil Sertifikamız ile Güven Veriyoruz

Niğde halı yıkama şirketimiz 50 ülkede hizmet veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet veriyor. Chem dry firması temizlik standartlarına uygun bir şekilde hizmet veren dünyaca ünlü firma olduğu için bayiliklerini de belirlemiş olduğu standartları yerine getiren şirketlere veriyor. Niğde halı yıkama şirketimiz de yeşil sertifikaya sahip bir firma olarak hizmet sunuyor. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile doğa ve insan sağlığını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Hizmetimiz tüm Niğde ilçe ve semtlerini kapsayacak şekilde veriliyor. Niğde’de hizmet verdiğimiz semtler; niğde, altunhisarborçamardıçiftlik veulukışla semt ve ilçelerini kapsıyor. Tüm semt ve ilçelerdeki müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi ile halı bakım ve temizliklerine en kısa sürede başlıyoruz.

Bize Ulaşın