Home/En Yakın Chem-Dry/Ordu Halı Yıkama

Ordu Halı Yıkama

Chem-Dry Ordu Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Ordu halı yıkama şirketimiz ile ev ve iş yerlerinizdeki kirlenen halıların bakım ve temizliklerini doğal temizlik solüsyonları ile yerine getirerek teslim ediyoruz. Ordu halı yıkama hizmeti olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev ve iş yerlerinde yerinde temizlik hizmeti sunarak halıların bakım ve temizlikleri yapılarak müşterilerimizin talepleri yerine getiriliyor. Yeşil sertifikamız ile müşterilerimiz tarafından tercih ediliyoruz.

Chem-Dry Ordu İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Ordu Halı Yıkama

Ordu Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Ordu El Dokuma Halı Yıkama

Ordu El Dokuma Halı Yıkama

Bazı insanlar halılarını elde yıkarlar. Fakat bu yöntem hiç sağlıklı değildir ve halıların derinlemesine olarak yıkanmalarını da sağlamaz. Derinlemesine bir temizlik için halıların özel makinalar tarafından yıkanmaları son derece önemlidir. Firmamız adına patentli olarak kullandığımız halı yıkama makinelerimiz halınızın arzu ettiğiniz şekilde derinlemesine temizlenmesinde bizlere yardımcı olurlar. Ordu el dokuma halı yıkama hizmetimizdeyse el dokuması olan halılara özel yıkama makineleri ve karışımlar kullanıyoruz. El dokuması olan halıların hiçbir zarar görmeden yıkanmasının ardından halılarınız hemen adresinize teslim ediliyor. Firmamızla müşteri memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.

Ordu Yerinde Halı Yıkama

Ordu Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halılarınızı yerinde temizlemek için Ordu’da ev, iş yeri ve otellerinizde hizmetinizdeyiz. Bu temizliği yaparken doğayı korumayı da ihmal etmiyoruz. Bu yüzden sadece patentli ve tamamıyla doğal olan The Natural adlı solüsyonu kullanıyor ve su tüketiminde yüzde seksene yakın tasarruf sağlıyoruz. Bu sayede yalnızca sudan tasarruf etmekle kalmıyor, halılarınızın daha hızlı kurumasına da katkıda bulunmuş oluyoruz. Ordu yerinde halı yıkama için bizden başkasına gitmeyin, biz size alanımızda en iyisi olduğumuzun garantisini veriyoruz. Uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde hizmet kalitemiz ile iftihar ediyoruz.

Ordu Koltuk Yıkama

Ordu Koltuk Yıkama

Koltuk nasıl temizlenir, püf noktası nedir. Temizlerken kullanılması gerekli olan temizlik maddesi nedir. Bunları bilmeden temizlenmeye kalkılan koltuk eskisinden de kötü olur. Bir de yanına aşırı yorgunluk eklenir. Bilmeden bir işe kalkışmayın, boşuna yorulmayın. Ordu koltuk yıkama olarak bizi hemen arayın. Usulüne uygun olarak koltuklarını yıkayalım. Tertemiz koltuklar ile kahve içmek varken kendinizi niye yorup birde üstüne koltukları bozma riskini alasınız ki. Özel temizlik ürünleri kullanılmak sureti ile koltuklar olması gerektiği gibi büyük bir özenle uzman personel ile firmamız tarafından yapılır.

Ordu İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Ordu Özel Leke Çıkarma

Ordu Özel Leke Çıkarma

Ordu Pet Koku ve Leke Giderme

Ordu Pet Koku ve Leke Giderme

Ordu Granit Tezgah Temizleme

Ordu Granit Tezgah Temizleme

Ordu Deri Temizliği

Ordu Deri Temizliği

Ordu Taş ve Fayans Temizleme

Ordu Taş ve Fayans Temizleme

Ordu Araç Koltuk Yıkama

Ordu Araç Koltuk Yıkama

Ordu Stor Perde Yıkama

Ordu Stor Perde Yıkama

Ordu Yatak ve Mayt Temizliği

Ordu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ordu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ordu Su Taşkını Restorasyonu

Ordu Su Taşkını Restorasyonu

Ordu Halı Yıkama

Dünya çapında günde 10.000’den daha fazla eve ve her sene 1milyar mt2′ halıyı aşan Chem-Dry adlı firmamız bu yönüyle halı yıkama hizmetinde ne kadar tecrübeli olduğunu ispatlamış durumdadır. Chem-Dry firmamızda bulunan Ordu halı yıkama hizmetini siz kıymetli müşterilerimize daha huzurlu, kaliteli ve yüksek seviyelerde kusursuz olarak sunmak adına elimizden gelen her imkanı sunuyoruz. Firmamız halı ve koltuk yıkama hizmetinde profesyonel ekibimizle beraber müşterilerine sağlıklı ve onların rahat edebileceği ortamı oluşturmaktan memnuniyet duyar. Ordu halı yıkama hizmetini uygun fiyatlara evinize kadar alabilirsiniz.

Chem-Dry olarak temizlik sektöründe yer alan firmamız misyon olarak derinlemesine temizlik ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Özellikle ev hanımlarının bahar temizliklerinde Ordu halı yıkama hizmeti veren firmamız, aynı zamanda koltuk yıkama ve derinlemesine temizlik işlerinde de hizmet vermektedir. Yerinde yıkama ayrıcalığı ile müşterilerimizin gözü önünde halı ve koltuklarını yıkayarak hem kullanılan malzemenin kalitesini görmelerini sağlıyor, hem de halı ve koltukların tabanına işlemiş olan kirlerin derinlemesine nasıl temizlendiğini görmelerini sağlıyoruz.
İnternet üzerinden firmamıza ulaşmak isteyen müşterilerimiz firma ismimizi yazarak hizmetlerimizden haberdar olduğu gibi, bizimle yeni tanışan müşterilerimiz internette arama motoruna Ordu halı yıkamacı diye yazarak bize ulaşabiliyor. Profesyonel bir ekip ile çalışan Chem-Dry ailesi, sizlere güler yüzlü ve tertemiz bir hizmet vermek için elinden gelenin fazlasını yapmayı ilke edinmiştir. Son teknoloji cihazlar ile halı ve koltuk yıkaması yaparak, oluşan lekeler, tabakalaşmış kirler, derinlere gömülmüş bakterilerden arındırılmış tertemiz halıları kısa süre içerisinde kurutarak kullanımınıza sunuyoruz. Renklerine ve dokusuna hiçbir zarar vermeden temizlediğimiz halılarınızın parlaklığı ve kokusu bütün evinizi kaplıyor.

Ordu Halı Yıkama Hizmeti

Chem-Dry firmamıza bağlı olan Ordu halı yıkama adresimizde hizmet verirken Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini kullanıyoruz. Bu yöntem patentlidir ve naturaldir. Ayrıca çevre dostu ve yeşil sertifikalı olan bu yöntem halı ve kilim Enstitüsü tarafınca onaylanmıştır. Sıcak karbonatlama yöntemi sayesinde halılarınızın fiberlerine kadar nüfuz ediyoruz. Bu durumda zararlı bakteri, kir ve toz gibi buna benzer maddeleri büyük oranda yok ediyoruz. Ordu halı yıkama hizmeti oturduğunuz evinizde olacaksa halıların yıkama ve kuruma süresi ortalama 1-2 saat içerisinde tamamlanmış olur. Ancak halıları firmamıza gönderip yıkatırsanız, teslimat süresi bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir. Ancak bu süre genelde 4 gün kadar sürüyor.

Ordu’da Halı Yıkamacı – Evcil Hayvan İdrar Kokusu Çıkarma

Firmamız evcil hayvanlara ait olan idrar kokusu ve lekelerini çıkarmak için P.U.R.T yolunu birçok farklı ev ortamında denemiştir. Köpek ve kedi idrarı olarak en çok yaşanılan durumlarda, kullanmış olduğumuz P.U.R.T yolunun evcil hayvan olan köpek ve kedi idrarı kokularını yaklaşık %99.9 oranında imha ettiği tespit edilmiştir. Ayrıca P.U.R.T yönteminin evcil hayvanların idrarlarında barınan bakterileri yok etme yeteneğide tespit edilmiştir. Bu yöntem Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yolu ile bebaber uygulandığında P.U.R.T yolunun idrarların halılarda oluşturduğu bakterilerin yaklaşık %99.2’sini yok edebildiği kanıtlanmış durumdadır. Bu durum koltuk ve halı döşemelerinde evcil hayvanların idrar kokularını çıkarma işlemlerinde son derece başarılı olduğumuzun en önemli kanıtını gösteriyor.

Diğer Hizmet Halı Yıkama Adreslerimiz

Bu İlde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

Akkuş servis bölgemiz.

Aybastı servis bölgemiz.

Çamaş servis bölgemiz.

Çatalpınar servis bölgemiz.

Çaybaşı servis bölgemiz.

Fatsa servis bölgemiz.

Gölköy servis bölgemiz.

Gölyalı servis bölgemiz.

Gürgentepe servis bölgemiz.

İkizce servis bölgemiz.

Kabadüz servis bölgemiz.

Kabataş servis bölgemiz.

Korgan servis bölgemiz.

Kumru servis bölgemiz.

Mesudiye servis bölgemiz.

Perşembe servis bölgemiz.

Ulubey servis bölgemiz.

Ünye servis bölgemiz.

Bize Ulaşın