Rize Halı Yıkama

Rize Halı Yıkama

Chem-Dry Rize Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Rize halı yıkama firması olarak, yeşil sertifikalı bir hizmet sağlayarak müşterilerimizin ev ve iş yerlerindeki zamanla kirlenen halılarını sipariş gününde teslim alarak kaliteli bir bakım ve temizlik hizmeti ile en kısa zamanda teslimatını sağlıyoruz. Chem dry firmasının bayiliğini yapan rize halı yıkama firmamız halıların temizliğini doğal solüsyonlar ile sağlayarak çevre dostu kimliğimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Chem-Dry Rize İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Rize Halı Yıkama

Rize Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Rize El Dokuma Halı Yıkama

Rize El Dokuma Halı Yıkama

Temizlik işlerinde dikkat edilmesi gereken şeylerin başında hiç şüphesiz titizlik ve hassasiyet gelir. Özellikle büyük araştırmalar ve fiyatlarla evlere alınmış olan el dokuma halıların uzun ömürlü aynı zamanda canlı kalabilmesi için yıkama yapılması gerekir. Fakat yapılan bu yıkamanın kalitesi halının ömrünü uzatabileceği gibi kısalta da biliyor. Chem – Dry el dokuma halılara gereken hassasiyeti göstererek Rize el dokuma halı yıkama ve her yerde müşterilerini memnun edebiliyor. Profesyonel ekibi her zaman halılara gereken hassasiyetle yaklaşıyor ve gerekli işlemleri sağlıklı yöntemlerle uygulayarak temiz bir halı meydana getiriyor.

Rize Yerinde Halı Yıkama

Rize Yerinde Halı Yıkama

Halılar sadece güzel görünüm için kullanılmaz. Yerdeki tozları ve organizmaları tutma özelliği de vardır. Ama bir yere kadar halılar dolduğunda temizlenmesi gerekir. Aksi halde biriken maddeler zarar vermeye başlar. Buhar tutularak halı yıkama yapıldığında tozların ve organizmaların etrafa dağılması ihtimali vardır. Chem Dry solüsyon uygulanan bir yıkama teknolojisi olup solüsyon sonrası vakum kullanır. Bu vakum dolayısıyla tozlar ve organizmalar etrafa dağılmaz. Rize yerinde halı yıkama hizmeti Chem Dry tarafından verilir. İrtibata geçmenizin ardından Chem Dry aracı adresinize ulaşıp halılarınız için mükemmel temizliği sağlayacaktır.

Rize Koltuk Yıkama

Rize Koltuk Yıkama

Koltuk takımları, yıllar boyunca yeni olan bu görünüme sahip olarak kalıyor. Ve bu şekilde bir sonraki koltuk yıkama işlemine kadar, uzun süre boyunca temizliğini ve tertemiz görüntüsünü koruyor. Evinizin başköşesinde yerini almakta olan koltuk takımlarınız Rize koltuk yıkama sayesinde kısa süre içerisinde eski yerini alıyor ve eskisinden daha uzun süre sahip olduğu temizliğini korumaya devam ediyor. Ayrıca koltuk takımlarınız sadece temizlenmekle kalmıyor, aynı zamanda, yapılmış olan bu temizliğini koruması için de işinde profesyonel olan uzman ekipler tarafından bazı işlemlerden de geçiyor.

Rize İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Rize Özel Leke Çıkarma

Rize Özel Leke Çıkarma

Rize Pet Koku ve Leke Giderme

Rize Pet Koku ve Leke Giderme

Rize Granit Tezgah Temizleme

Rize Granit Tezgah Temizleme

Rize Deri Temizliği

Rize Deri Temizliği

Rize Taş ve Fayans Temizleme

Rize Taş ve Fayans Temizleme

Rize Araç Koltuk Yıkama

Rize Araç Koltuk Yıkama

Rize Stor Perde Yıkama

Rize Stor Perde Yıkama

Rize Yatak ve Mayt Temizliği

Rize Yorgan ve Battaniye Yıkama

Rize Yorgan ve Battaniye Yıkama

Rize Su Taşkını Restorasyonu

Rize Su Taşkını Restorasyonu

Rize Halı Yıkama

1977 yılında temelleri atılan Chem-Dry, dünya çapında 4500 şubesi ve binlerce çalışanı ile 51 ülkeye hizmet veriyor. Dünya standartlarındaki kalitesiyle rize halı yıkama firmalarını geride bırakacak bir temizleme teknolojisini ayağınıza getiriyor.

Halı yıkama işlemi, hanımların evde de uygulayabildikleri bir temizlik işidir. Fakat her ne kadar özenle yıkansa ve özel fırçalar ile temizlenmeye çalışılsa bile, halı diplerinde kıl, toz ve yabancı maddeler kalmaktadır. Silme işlemi yapılınca da aynı şekilde kirler halıların dibine kadar inmekte ve orda kalmaktadır. Maliyet hesabı yaparak evde yıkama tercih eden kadınlar bilmelidir ki, evde harcanan su ve deterjanlar da oldukça maliyetli bir yıkamaya sebep olmaktadır. Üstelik istenilen temizlikte olmaması sebebiyle evde yıkamayı tavsiye etmiyoruz. Rize halı yıkama şirketi olarak bize ulaştığınız takdirde halılarınızı gelip evinizden alıyor ve bir hafta içinde pırıl pırıl bir şekilde geri teslim ediyoruz.

Halı yıkama firmaları arasında en iyi olan Chem Dry şirketimizde profesyonel ekibimiz ile çok temiz yıkama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Rize halı yıkamacı denilince akla ilk gelen firma biz olduğumuz için, sizlerden aldığımız bu memnuniyet ile her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Halı ve koltuk yıkaması yapılırken, hiçbir şekilde renk değişimi ya da başka bir olumsuz olay ile karşılaşmayacağınızın teminatını sizlere vermekteyiz.

Rize’de halı yıkamacı olarak 25 Yıl Boyunca Tek İsim

Chem-Dry firması, Entrepreneur dergisi tarafından, kendi kategorisinde, 25 yıl boyunca peş peşe 1 numarada yer almıştır. Kullandığı Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemiyle bağımsız laboratuvarlarda yapılan araştırma sonucu halılardaki alerjenleri %98, havadaki bakterileri ise %89 oranında yok eder. Temizlikte çığır açan bu dev isim rize halı yıkama alanda da listenin başını çekeceğe benziyor.

Yalnız Halıda Değil, Her Alanda Üstün Temizlik Sunarız

rize halı yıkama ile sizi hem alerjenlerden koruyan hem de havanızı temizleyecek olan Chem-Dry, sadece halı temizliği değil, birçok alanda da size hizmet sunuyor. Bu dünyaca ünlü markanın hizmet verdiği alanlar ve sizlere sunduğu ayrıcalıklar;

– El Dokuma ve Parça Halı Yıkama,

– Yerinde Halı Yıkama,

– Koltuk ve Döşeme Yıkama,

– Pet Hayvan Koku ve Leke Giderme,

– Granit Tezgâh Temizleme,

– Deri Temizliği ve Restorasyonu,

– Özel Leke Çıkarma,

– Taş ve Fayans Temizleme,

– Araç Koltuk ve Döşeme Yıkama,

– Stor Perde Yıkama,

– Yatak Yıkama ve Mayt Temizliği,

– Yorgan ve Battaniye Yıkama olarak sıralanabilir.

Chem-Dry Rize’de

Dünyada günlük 10000’den fazla eve servis vererek, her yıl 1 milyar metrekareden fazla halı yıkama işini severek yapan firma, dünyaya sunduğu hizmeti Rize’ye getiriyor. Alanında tek olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu (SKE) yöntemi ile çevre dostu yeşil The Natural solüsyonlar kullanır ve bu sayede halılarınızın daha derinlemesine temizliği yapar, bu temizliğin çok daha üzün süre kalmasını sağlar.

Halı ve Koltuk Yıkamada Profesyonellik

Chem-Dry, diğer halı yıkama firmalarının kullanmış olduğu içi halınızı yıpratan kimyasallarla dolu suyu %80 oranında daha az kullanarak halılarınızın yeni gibi kalmasını sağlar. Çıkmayan lekeleri yok eder. Sabun kalıntısı bırakmaz. Halının kir tutmama özelliğini bozmaz. Temizliğin daha uzun süre kalmasını sağlar. Kısacası rize halı yıkama alanında profesyonel bir firmaya ihtiyacınız varsa Chem-Dry tam size göre… Rize’de Chem-Dry’ın sizlere hizmet verdiği semtler aşağıdaki gibidir:

– Ardeşen

– Çamlıhemşin

– Çayeli

– Derepazarı

– Fındıklı

– Güneysu

– Hemşin

– İkizdere

– İyidere

– Kalkandere

– Pazar

Bize Ulaşın