Home/En Yakın Chem-Dry/Sakarya Halı Yıkama

Sakarya Halı Yıkama

Chem-Dry Sakarya Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Sakarya halı yıkama firmamız sayesinde müşterilerimizin ev ve iş yerlerindeki zamanla kirlenen halılarını doğal temizlik solüsyonları ile bakım ve temizliklerini yaparak teslimatını sağlıyoruz. Chem dry firmasının bayiliğini yapan Sakarya halı yıkama firmamız yeşil sertifikası ile doğaya ve insan sağlığına olumlu etki yapan bir temizlik hizmeti ile ön plana çıkan bir firmadır.

Chem-Dry Sakarya İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Sakarya Halı Yıkama

Sakarya Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Sakarya El Dokuma Halı Yıkama

Sakarya El Dokuma Halı Yıkama

Halılar artık buhar temizliği yöntemi ile daha kısa bir zaman içerisinde, hızlı bir şekilde kuruyor. Bunun sebebi ise, temizlenme esnasında daha az miktarda su kullanılması oluyor. Litrelerce su kullanmak yerine, sadece çok az bir miktarda su kullanılması yeterli oluyor. Ayrıca doğal bir özelliğe sahip olan karbonatlı temizleme ürünü ile birlikte birleşince, düşük orandaki nem içeren bu yöntem sayesinde sakarya el dokuma halı yıkama halıların derinlemesine etki eden temizlik yöntemini uyguluyor. Uygulanmış olan bu yöntem sayesinde de halılarınız tamamen tertemiz olmakla kalmıyor, birkaç gün süren kuruma süresi de bir saate kadar inmiş oluyor.

Sakarya Yerinde Halı Yıkama

Sakarya Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işinde her yönteme güvenilmez. Önceleri buharlı yöntem dışında alternatif yoktu ama artık Chem Dry var. Bu çok farklı olup solüsyon ile yapılan ve sonrasında vakumlanan bir sistemdir. Chem Dry için kullanılan ekipmanları adresinize getiriyor ve yerinde hizmet veriyoruz. Halıları fabrika veya başka yere nakil sorunu olmuyor. Sakarya yerinde halı yıkama işleminden yararlanmak için Chem Dry’ı arayınız. Sıcak karbonat ekstraksiyon uyguluyoruz. Halıları aynı gün teslim etmekle kalmıyor, çabucak kuruyacaklarını da söylüyoruz. Chem Dry ile tanıştığınızda halı yıkama için en iyi sistem olduğunu anlayacaksınız.

Sakarya Koltuk Yıkama

Sakarya Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği, uzman ve deneyimli ekip tarafından yapılması gereken bir iştir. Çünkü evde yapılan koltuk temizliğinde genellikle kimyasal içeren deterjanlarla ve sünger ya da bez yardımı ile silme usulüyle yapıldığından koltuk kumaşı yıpranacağı gibi kullanılan deterjan rengini açar ve gereksiz yorgunluğa sebep olur. Sakarya koltuk yıkama firmamıza ulaşıldığı takdirde bu bölgede bulunan tüm adreslerde koltuklarınız yerinde yeterince su ve kumaş yapısına uygun şampuanlar ile özel ve tam performans ile iş yapan koltuk yıkama makinelerimiz ile yıkanır. Koltukların üzerinde bulunan lekeler sürtme ya da fırçalama yöntemi ile kesinlikle yapılmaz, çünkü koltuk kumaşı fırçalama esnasında yıpranır.

Sakarya İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Sakarya Özel Leke Çıkarma

Sakarya Özel Leke Çıkarma

Sakarya Pet Koku ve Leke Giderme

Sakarya Pet Koku ve Leke Giderme

Sakarya Granit Tezgah Temizleme

Sakarya Granit Tezgah Temizleme

Sakarya Deri Temizliği

Sakarya Deri Temizliği

Sakarya Taş ve Fayans Temizleme

Sakarya Taş ve Fayans Temizleme

Sakarya Araç Koltuk Yıkama

Sakarya Araç Koltuk Yıkama

Sakarya Stor Perde Yıkama

Sakarya Stor Perde Yıkama

Sakarya Yatak ve Mayt Temizliği

Sakarya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sakarya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sakarya Su Taşkını Restorasyonu

Sakarya Su Taşkını Restorasyonu

Sakarya Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda kendisini tüm dünyaya ispatlamış olan Chem-Dry firması olarak Sakarya halı yıkama servis bölgemizde de hizmet veriyoruz. Firmamızı tüm dünyada yıllardır halı yıkama konusunda büyük bir çaba ve özen göstererek siz değerli müşterilerimizin hem memnun kalmasını hem de sağlıklı ve güvenilir bir ortamda bu memnuniyeti dahada arttırmayı hedeflemiştir. Sakarya halı yıkama servis alanımızda sizler için %100 doğal solüsyonlu olarak bilinen Sıcak karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yolunu kullanıyoruz. Şirketimiz dünya üzerinde günlük ortalama 10.000 gibi bir ciddi bir rakamdan daha fazla adrese hizmet sunuyor.

Halılarınızın düzenli ve titiz bir şekilde yıkanması tavsiye ediliyor. Bunu da Sakarya halı yıkama şubemiz aracılığımız ile gerçekleştiriyoruz. Sadece halınızın mevcut görünümünü daha iyi bir hale getirmek için değil, sağlık olarak da gereken şartlar dahilinde, hem ev içerisinde güveni sağlıyor, hem de halının mevcut olan ömrünün daha da uzun olması için hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz profesyonel halı yıkama hizmetimiz sayesinde, yıkanmış olan tüm halılarınızın kuruma süresi 2 saat kadar kısa bir zamanda gerçekleşiyor. Ayrıca, çevreye ve insan sağlığına dost olan ürünleri yıkama esnasında tercih ettiğimiz için halılarınız yıkandıktan uzun süre sonra kirleniyor. Yani tekrardan kirlenmesi uzun zaman alıyor.
Halılarınızda bulunmakta olan evcil hayvanlarınızın idrar kokusu ya da lekesi bile Sakarya halı yıkamacı şubemiz tarafından itina ve büyük bir titizlikle çıkarılıyor. Tüm bunlardan en ufak bir eser bile kalmıyor. Bunun beraberinde ise, idrar kokuları ve lekeleri bile sonsuza kadar yok oluyor. Ayrıca, halılarınız, 2-3 kat daha geç kirleniyor ve sürekli bir şekilde yıkatmanıza gerek kalmıyor.

Sakarya’da Halı Yıkama Hizmeti

Sakarya halı yıkama lokasyonumuzda siz müşterilerimiz için Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini kullanarak halılarınızın daha derin yerlerine temas edebiliyoruz. Böylece halılarınızın daha sağlıklı ve uzun süre temiz kalabilmesini sağlamış oluyoruz. Chem-Dry firması olarak deneyimli ekibimizle birlikte her türlü Sakarya halı yıkama hizmetini sizlere profesyonel olarak sunmaya hazır durumdayız. Halılarınıza uyguladığımız SKE yöntemi sayesinde ev alerjenlerinin %98’i ve buna bağlı olarak havada uçan bakterilerin %89’unun ortadan kalktığı kanıtlanmış durumdadır. Astım veya polenlere karşı alerjisi olan birileri için daha sağlıklı ve alerjik etkilerden korunabileceği bir ortam sağlıyoruz. Ayrıca deterjan, sabun veya buna benzer zararlı kimyasal içeren ürünler kullanmıyoruz. Halı yıkama hizmeti bulunduğunuz yerde yapılacaksa halıların temizlik süresi yaklaşık 1-2 saat kadar sürüyor. Sakarya ile özdeşleşen adapazarı halı yıkama temizleme firmamız.

Fakat halıları firmamıza teslim ederseniz bu durumda size geri teslimat süresi bulunduğunuz yerdeki Chem-Dry operatörüne göre değişiklik gösterebileceği gibi ortalama 4 gün sürüyor.

Sakarya’lılar için Niçin Chem-Dry Firması Seçilmeli? 

Firmamız 1977 yılından beri 41 yıllık tecrübesi ve 51 ülkede 4,500’den daha çok Franchise’si bulunan ve halı yıkama hizmetinde dünyada lider vaziyette kesintisiz olarak hizmet sunmaya devam ediyor. Firmamız yapışkan özelliğinden dolayı kiri çeken sabun, deterjan veya buna benzer çeşitli ürünlerle yapılan buharlı temizleme yöntemini halılarınızın temizliğinde uygulamadığı için ardında tortu oluşturmuyor. Bu durumda halılarınız çok daha uzun süre temiz kalabiliyor. Bu yüzden Chem-Dry temizleme solisyonları evinizde yaşayan evcil hayvan, çocuk ve diğer yakınlarınız için oldukça sağlıklı ve alerjenlerden korunabileceği bir ortam sunuyor.

Sakarya’daki halı temizliği yanısıra Diğer Hizmet Alanlarımız

Chem-Dry Firmamızın bu ilde hizmet verdiği diğer semtler;

Adapazarı servis alanımız.

Akyazı servis alanımız.

Arifiye servis alanımız.

Erenler servis alanımız.

Ferizli servis alanımız.

Geyve servis alanımız.

Hendek servis alanımız.

Karapürçek servis alanımız.

Karasu servis alanımız.

Kaynarca servis alanımız.

Kocaali servis alanımız.

Pamukova servis alanımız.

Sapanca servis alanımız.

Serdivan servis alanımız.

Söğütlü servis alanımız.

Taraklı servis alanımız.

Bize Ulaşın