Home/En Yakın Chem-Dry/Şanlıurfa Halı Yıkama

ŞanlıUrfa Halı Yıkama

Chem-Dry Şanlıurfa Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Şanlıurfa halı yıkama şirketimiz, zamanla kirlenen ev ve iş yerlerindeki halıların bakım ve temizliklerini yüksek kalite anlayışı ile yerine getiren bir firmadır. 50 ülkede hizmet veren chem dry firmasının bir bayisi olarak hizmet gören şanlıurfa halı yıkama şirketimiz ile halıların bakım ve temizliklerinde doğal temizlik solüsyonlarını kullanarak kimyasal maddelerden arındırılmış bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Chem-Dry Urfa İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Urfa Halı Yıkama

Urfa Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Urfa El Dokuma Halı Yıkama

Şanlıurfa El Dokuma Halı Yıkama

Şanlıurfa’daki el dokuma halılarınızı emanet edecek güvenilir bir müessese arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Firmamız el dokuması halılarınızı uzman ve deneyimli teknisyenleriyle büyük bir titizlik örneği sergileyerek temizlerken halılarınızın canlı renklerini korumasını da sağlar. Aynı zamanda leke tutmaması için kullandığı kaliteli ve doğal solüsyonlar ile güveninizden dolayı hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Şanlıurfa el dokuma halı yıkama alanında kullanılan temizlik ekipmanları da halınıza en ufak bir zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır ve sırf bu iş için üretilmiş patentli malzemelerdir. Bu sayede halılarınızda derinlemesine temizlik sağlanacaktır.

Urfa Yerinde Halı Yıkama

Şanlıurfa Yerinde Halı Yıkama

Özel halılarının temizliğinin sadece silerek yapıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ne kadar kurumsal olursa olsun bozulacağından korktuğunuz için yıkamaya veremediğiniz halılarınızı Chem-Dry Şanlıurfa yerinde halı yıkama hizmeti ile evinize gelerek, gözünüzün önünde halı yıkama işlemi yapıyor. Son teknoloji makineleri kullanan Chem-Dry, eğitimli uzman ekibi ve patentli solüsyonları ile özel halılarınızı bozmadan kirlerinden arındırarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Güler yüzlü ve güvenilir hizmet sunan Chem-Dry firmamızın, yerinde halı yıkama hizmetini uygun fiyatlar seviyesinde sunuyor. Halılarınızı yıkamaya göndererek günlerce gelmesini beklemekten kurtulduğunuz bu hizmet sayesinde hem derinlemesine temizlenmiş halılarınız oluyor hem de temizlendiği gibi kullanabiliyorsunuz.

Urfa Koltuk Yıkama

Şanlıurfa Koltuk Yıkama

Deri, kadife ya da kumaş kaplama olan koltuklarınız firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman dilediğiniz tarih ve saatte yılların birikimi olan tecrübeleri ile uzman personelimiz tarafından öncelikli olarak emiş gücü yüksek olan makinalarımız ile vakumlanama usulü ile tozlarından arındırılır. Daha sonra içinde özel karışım olan su serpilerek hafifçe koltuk ıslatılır ve bir süre beklenir. Şanlıurfa koltuk yıkama olarak daha sonra koltuğun kaplama durumuna göre doğru olan şampuan ile yıkması yapılır. İnatçı lekeler varsa makinanın hassas fırçalama kısmı ile yıpratılmadan ilaç yardımı ile lekeler çıkarılır. En son işlem olarak özel koltuk parfümlü su ile durulaması ve ardından yüksek emiş gücü yüksek makinalarımız ile kurutma işlemine geçilir. Yaz aylarında bir gün içinde kuruyan halılarınız kış aylarında 2 günde tamamen kurumuş olarak kullanıma hazır hale gelir.

Şanlı Urfa İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Urfa Özel Leke Çıkarma

Urfa Özel Leke Çıkarma

Urfa Pet Koku ve Leke Giderme

Urfa Pet Koku ve Leke Giderme

Urfa Granit Tezgah Temizleme

Urfa Granit Tezgah Temizleme

Urfa Deri Temizliği

Urfa Deri Temizliği

Urfa Taş ve Fayans Temizleme

Urfa Taş ve Fayans Temizleme

Urfa Araç Koltuk Yıkama

Urfa Araç Koltuk Yıkama

Urfa Stor Perde Yıkama

Urfa Stor Perde Yıkama

Urfa Yatak ve Mayt Temizliği

Urfa Yorgan ve Battaniye Yıkama

Urfa Yorgan ve Battaniye Yıkama

Urfa Su Taşkını Restorasyonu

Urfa Su Taşkını Restorasyonu

Şanlıurfa halı yıkama

Dünya genelinde birçok şubemiz ile halı yıkama alanında hizmet veren firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile birçok ülkede şubeler ile siz sayın müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Şanlıurfa ilinde hizmet noktalarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elbette bu noktada verilen hizmet kalitemiz ile bu sektörde en öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Sunulan hizmetlerde kalite, özen ve dikkat firmamız tarafından benimsenen en önemli kıstaslardan birisidir. Halı yıkama hizmetleri olarak şanlı urfa halı yıkama talepleriniz anında karşılanır.

Şanlıurfa ilimiz evlerinde yöresel halı ve kilimlerin kullanıldığı şehirlerimizden birisidir. Şehirleşmenin hızla artmasıyla, ev hanımlarının evlerinde bulunan halılarını yıkamaları neredeyse imkansız hale gelmiştir. Chem-dry firmamız bu konuda sizlerin imdadına yetişmeye çalışmaktadır. Şanlıurfa halı yıkama servisimiz, yöresel halılarınız olsun fabrika dokuması halılarınız olsun, bu halılarınızı sizin yerinize en iyi şekilde yıkamak için yanınızdadır. Şanlıurfa halı yıkamacı ihtiyacına cevap verebilmek için telefon ile irtibat kurmanız yeterlidir.
Çok değer verdiğiniz yöresel el dokuması halılarınızı, isterseniz Şanlıurfa halı yıkama iş yerimizde, isterseniz evinizde, en modern cihazlarımız ile yıkama hizmeti vermekteyiz. Şanlıurfa halı yıkamacı elemanlarımızın tamamı, özel eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı elemanlardan oluşmaktadır. Evinizden teslim aldığımız halılarınızın her türlü sigortası firmamıza aittir. Yöresel dokuma halılarınız yıkama işlemine alınmadan önce, eğitimli elemanlarımız tarafından, halı dokumasında kullanılan ipin ve boyanın analizleri, yıkama esnasında herhangi bir deformeye ve renk değişimi gibi durumların oluşmasına izin vermemek için yapılır. Yapılan analiz sonuçlarına göre ipin yapısı ve renk durumuna göre hazırlanacak olan özel temizlik maddeleri ile yapılmaktadır.

Urfa’da Evlerde ve İş Yerlerinde Halı Temizliği

Birçok alanda kullanılan halıların temizliği en fazla dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. İnsanların sürekli olarak haşır neşir oldukları halıların temizliği konusunda firmamızdan her türlü taleplerin hızlı bir şekilde uygulamaya alınır. Halıların temiz olması bulunduğu alanda daha kaliteli bir zaman geçirilmesine vesile olur. Özellikle sürekli olarak toz olan bölgelerde bu hizmet daha önemli bir durumda olabiliyor. Bu kapsamda şanlıurfa halı yıkama olanaklarımızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizin halıları üstün teknoloji ve doğal ürünler ile yıkama işlemleri yapılır.

Kullanılan Doğal Solüsyonlar Urfalı Hemşerilerimizin Hizmetinde

Firmamız tarafından kullanılan doğal ürünler tamamen halılara uygun bir ürün olmasının yanında doğaya zarar vermez. Bu kapsamda şanlıurfa halı yıkamamerkezimizde bu doğal solüsyonlar kullanılır. Geçmiş zamandan itibaren kullanılan duvar halıları, İran halıları veya özel yer halıları bu doğal solüsyonlar aracılığı ile hızlı ve titiz bir şekilde yıkanır. Yıkama sırasında kullanım aşamasında insan sağlığına uygun olmasından dolayı doğal solüsyonlar tercih edilir.

Halı Yıkama Olanaklarının İncelenmesi

Firmamızın sunmuş olduğu halı yıkama avantajlarından faydalanmanız için talep oluşturmanız yeterlidir. birçok şubesinin yanı sıra şanlıurfa halı yıkama alanında meydana gelen talepler sistem üzerinden firmamızın şubesine ait ekrana anında aktarılır. Bu aktarma sonrasında halılarınız anında evinizden alınarak yüksek makine teknolojisi ile donatılmış olan halı yıkama fabrikasına götürülür. Burada tecrübeli personel tarafından 4 gün içerisinde yıkanarak kuru bir şekilde teslim edilir. Bunun yanı sıra evinizde de 2 saat içerisinde halılarınız temizlenerek kuru bir şekilde teslim edilir.

Bize Ulaşın