Home/En Yakın Chem-Dry/Sivas Halı Yıkama

Sivas Halı Yıkama

Chem-Dry Sivas Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Sivas Halı Yıkama Sivas’ın yüreği temiz insanlarının en kaliteli hizmeti almaları için deneyimli personelimiz ve kaliteli makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı kendimize rehber edinerek onlar için çalışmaktayız. Siz ve ailenizin gönül rahatlığıyla zaman geçireceğiniz ortamların konforunu ve temizliğini Sivas halı yıkama olarak üstlenerek en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Chem-Dry Sivas İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Sivas Halı Yıkama

Sivas Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Sivas El Dokuma Halı Yıkama

Sivas El Dokuma Halı Yıkama

Gözümüzün nuru el dokuma halılarımız bizim için çok değerlidir. Bakımına oldukça özen gösteririz. Evimizin en güzel köşesinde saklama gereği duyar ya da kullanırız. Bu halıların temizliği çok fazla özen isteyen türde ipliklerden oluşmaktadır. Yanlış bir yıkama sonucu bütün renkleri birbirine karışması gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Sivas el dokuma halı yıkama firması olarak yıllardır bu konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışma prensibimiz en iyi müşteri memnuniyeti ve en profesyonel şirket olma yolunda ilerlemektir. Halılarınız sizin olduğu kadar bizim içinde değerli uzman ellerde halılarınızı yıkatmak için bizi arayın.

Sivas Yerinde Halı Yıkama

Sivas Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halılarınız yıkanırken oldukça etkili ve özel yöntemler kullanıyoruz. Bunlardan bir tanesi patentli temizlik solüsyonumuz olan The Natural ile uyguladığımız yöntem. Bu yöntemde bir maden suyu gibi, sayılamayacak kadar çok köpük halılarınızın derinlerine kadar işliyor ve Sivas yerinde halı yıkama başarıyla sonuçlanıyor. Aynı zamanda güçlü vakum makinelerimiz sayesinde halınızın derinine işleyen bu sıvıyı çekiyoruz ve tozu, kiri çekecek herhangi bir yapışkan kalıntının duvardan duvara halılarınızın üzerinde kalmasını engellemiş oluyoruz. Tüm bunlara ek olarak hizmetlerimizi uzman teknisyenlerimizce gerçekleştiriyoruz. Duvardan duvara halılarınızı firmamıza emanet ederken ilk günkü kalitelerini koruyacaklarına adınız gibi emin olabilirsiniz.

Sivas Koltuk Yıkama

Sivas Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti vermesine ek olarak, koltuk takımlarınız için koruma işlemleri de uygulanarak, takımlarınızda bulunan kumaşların çevresinde koruyucu bir bariyer oluşturuyor ve bu şekilde kısa bir süre içerisinde tekrardan kirlenmesini engelliyor. Zamanla ister istemez aşınmakta olan koltuk kumaşları da Sivas koltuk yıkama hizmetinde geçirilen işlemlerden sonra, en az dereceye iniyor ve aşınması da engelleniyor. Koltuk takımlarınızın üzerine herhangi bir lekenin de sinmesi olayı engellenmiş oluyor. Tüm toz, kir ya da benzeri şeylerin koltuk takımlarınızın derin noktalarına kadar inmesine engel oluyor ve adeta bir güvenlik bariyeri işlevi görüyor.

Sivas İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Sivas Özel Leke Çıkarma

Sivas Özel Leke Çıkarma

Sivas Pet Koku ve Leke Giderme

Sivas Pet Koku ve Leke Giderme

Sivas Granit Tezgah Temizleme

Sivas Granit Tezgah Temizleme

Sivas Deri Temizliği

Sivas Deri Temizliği

Sivas Taş ve Fayans Temizleme

Sivas Taş ve Fayans Temizleme

Sivas Araç Koltuk Yıkama

Sivas Araç Koltuk Yıkama

Sivas Stor Perde Yıkama

Sivas Stor Perde Yıkama

Sivas Yatak ve Mayt Temizliği

Sivas Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sivas Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sivas Su Taşkını Restorasyonu

Sivas Su Taşkını Restorasyonu

Sivas Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti almak isteyen insanlara Chem-Dry temizlik yöntemleri ile hizmet veren Sivas halı yıkama servisimiz son derece detaylı bir hizmet aşamasından geçiyor. Tüm halılarda aynı özen ve titizliğin gösterilmesi halı temizliğinde daha iyi bir sonuç almamızı da sağlıyor. Ev ve iş yeri halılarında doğal olan temizlik ürünleri kullanarak halıların hem güzel kokmasını hem de derinlemesine temizlenmiş olmasına önem veriyoruz. Sivas halı yıkama servisimiz halılarınızı evinizden ücretsiz servis ile alıyor ve yıkama, kurutma işi tamamlandıktan sonra da halılarınızı yine evlerinize kadar teslim ediyor. Servis çalışanlarımız bu işlemleri çok kısa süre içerisinde tamamlıyor. Hizmet almak için halı yıkama servisimizi aradığınızda uygun olduğunuz taktirde aynı gün içinde gelerek halılarınız evlerinizden alınıyor.

Halı yıkamak yıllarca sadece su ve sabun ile gerçekleştirildi. Hatta sokak aralarında hortum ile halı yıkamak bahar temizliklerinin vazgeçilmesiydi. Ancak halı yıkama firmalarının sektöre adım atması ile bu zahmetli işten kurtulmak mümkün oldu. Bunun yanında halı yıkama firmalarının halı temizliğini nasıl gerçekleştirdiği hiçbir zaman bilinemedi. ancak artık tüm şeffaflığımız ile hizmet veren ve bizler türlü halıyı aylarca kalıcı temizliğe kavuşturuyor ve müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Sivas halı yıkama firmalarının arasında en çok tercih edilmenin verdiği gurur ile en hassas ve ayrıntılı temizliği yapıp halıları ilk günkü hijyenine kavuşturuyoruz.
Halı yıkama firmalarının uyguladığı fiyat politikaları bizim firmamız ile kıyaslanamıyor. Çünkü bizler Chem Dry olarak en iyi hizmeti en ekonomik fiyata sunuyoruz. Sivas halı yıkamacı firmaları arasında en çok tercih edilen olmak bizler için en büyük ödül. En iyi ekipmanlarımız ve makinalarımız ile halılarınızı derinlemesine temizliyor, hiçbir toz ve kir tanesi bırakmıyoruz. Müşterilerimizin bize olan güvenini sonsuz kılmak adına halılarınıza kendi halılarımız gibi davranıyoruz.

Sivas’ta Halı Yıkamada Uluslararası Standartlar

Halı yıkama konusunda verilen hizmetin müşteriyi tatmin etmesi son derece önemlidir. Bu nedenle de Sivas halı yıkama firmamız uluslararası düzeyde bilinen Chem-Dry firmasının temizleme yöntemleri ile sizlere hizmet veriyor. En iyi temizlik firması olan Chem-Dry firmasının bir uzantısı olarak hizmet veriyor olmak verdiğimiz hizmetinde bir garantisi olduğunu gösteriyor. Halılarınızda ve kilimlerinizde hassasiyet derecesi son derece önemli. Bu nedenle de yıkama işlemine geçmeden önce mutlaka yapılacak işlemler için halılarınız ve kilimleriniz inceleniyor. El dokuması ise bu konuda daha fazla dikkat ve özen gösteriliyor.

Halı ve Kilimlerde Doğal Yöntemler ile yıkama işlemi Sivas Halkımızın hizmetinde

Halılarınızı yıkarken mutlaka doğal yöntemler kullanmaya özen gösteriyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek ölçüde temizlik ürünleri kullanarak çocuklarınızın bu halılar üzerinde güvenle oynaması için çalışıyoruz. Halılarınız yıkandıktan sonra halı poşetlerine sarılıyor ve o şekilde evlerinize teslim ediliyor. Kullanım zamanı gelene kadar yeniden tozlanmasına ya da mikrop tutmasına engel olunuyor. Sivas halı yıkama hizmetinde sizlere en iyi şekilde hizmet eden personellerimiz makineli yıkama ile en derinlere hapsolan kirlerin dahi temizlenmesini sağlıyor. Lekeli halılardaki lekeler çıkartılarak yenilenmiş bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Sivas’ta hizmet verdiğimiz semtler arasında birçok yer bulunuyor. Bunlar; AkıncılarAltınyaylaDivriğiDoğanşarGemerekGölovaGürünHafikİmranlıKangalKoyulhisarSuşehriŞarkışlaUlaşYıldızeli, Zara semtleridir.

Bize Ulaşın