Home/En Yakın Chem-Dry/Tekirdağ Halı Yıkama

Tekirdağ Halı Yıkama

Chem-Dry Tekirdağ Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Tekirdağ halı yıkama şirketimiz, ev ve iş yerlerinde bulunan ve zamanla kirlenerek bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelen halıların bakım ve temizliklerini kaliteli bir şekilde yerine getirerek hizmet veriyor. Tekirdağ halı yıkama firması olarak halıların bakım ve temizliklerinde kullandığımız temizlik ürünleri kimyasal maddelerden arındırılan doğal temizlik solüsyonları olarak hizmet veriliyor.

Chem-Dry Tekirdağ İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Tekirdağ Halı Yıkama

Tekirdağ Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Tekirdağ El Dokuma Halı Yıkama

Tekirdağ El Dokuma Halı Yıkama

Chem-Dry ekibi olarak sıradan ya da çok pahalı olan bütün el dokuma halılarını gerekli olan bütün eğitimimizi almış olan bir ekipten oluşmaktayız. El dokuması olan halıların yıkama hizmetleri için yün, ipek, pamuk ya da başka bir üründen yapılmış olsun geliştirilmiş olan pek çok uyumlu losyon kullanılır. El dokuması halıların yıkanmasından sonra kullanılan kurulama işlemi halıların renginin korunmasına yardımcı olur. Tekirdağ el dokuma halı yıkama hizmeti şehirde yaşayan ve halılarını güvenilir ellere emanet etmek isteyen kişiler Chem-Dry firmasının verdiği bu hizmetlerden yararlanabilirler.

Tekirdağ Yerinde Halı Yıkama

Tekirdağ Yerinde Halı Yıkama

Her işin bir uzmanlığı olduğu gibi halı yıkamanın da uzmanlığı vardır. Halı yıkanırken halı şampuanı kullanılmalı ve hijyenik yıkamaya ekstra önem verilmelidir. Çünkü bir evde halı her alanda kullanılan bir eşya türüdür. Birinci sınıf halı yıkama şampuanları ile hijyenik yıkamanın yanında uzman personelimiz tarafında halılarınızın yıkama işlemi için Tekirdağ yerinde halı yıkama sizleri bekliyor. Firmamızın prensipleri zamanında teslimat ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bu şartlarda çalışmamızdan dolayı firmamıza yapılan geri dönüşler her zaman için hep olumlu yönde olmuştur. Sizde de aynı olacağının garantisini şimdiden veriyoruz.

Tekirdağ Koltuk Yıkama

Tekirdağ Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi için uzman karosu ve profesyonel hizmeti ile koltuklarınıza en az zararı verecek olan bir firma ile çalışmalısınız. Bunun için en son teknoloji ile en az zararı verecek bir temizleme işlemi için Tekirdağ koltuk yıkama firmasını tercih edebilirsiniz. Koltuklarınız yıkanırken döşeme ve kumaşa en az zarar verilerek, zararlı kimyasallar kullanmadan ve profesyonel ekipmanlarla koltuklarınız yıkanır. Siz de geriye tertemiz ve zarar görmemiş, hijyenik koltuklar bulursunuz. Üstelik koltuklarınız yıkanırken mümkün olduğunca en az miktarda su kullanılır ve koltuklarınız 3-4 saat içerisinde kurumuş olur.

Tekirdağ İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Tekirdağ Özel Leke Çıkarma

Tekirdağ Özel Leke Çıkarma

Tekirdağ Pet Koku ve Leke Giderme

Tekirdağ Pet Koku ve Leke Giderme

Tekirdağ Granit Tezgah Temizleme

Tekirdağ Granit Tezgah Temizleme

Tekirdağ Deri Temizliği

Tekirdağ Deri Temizliği

Tekirdağ Taş ve Fayans Temizleme

Tekirdağ Taş ve Fayans Temizleme

Tekirdağ Araç Koltuk Yıkama

Tekirdağ Araç Koltuk Yıkama

Tekirdağ Stor Perde Yıkama

Tekirdağ Stor Perde Yıkama

Tekirdağ Yatak ve Mayt Temizliği

Tekirdağ Yorgan ve Battaniye Yıkama

Tekirdağ Yorgan ve Battaniye Yıkama

Tekirdağ Su Taşkını Restorasyonu

Tekirdağ Su Taşkını Restorasyonu

Tekirdağ Halı Yıkama

Diğer halı firmaları arasında dünyanın en gözde halı yıkama şirketi olan Chem-Dry adlı firmamız, halı yıkama kalitesini en yüksek standartlarda siz kıymetli müşterilerimize sunmak için elinden gelen tüm çabayı gösteriyor. Chem-Dry firmamıza bağlı Tekirdağ halı yıkama servis bölgemizde profesyonel ekibimizle birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetini, sağlığını ve güvenliğini sağlamak için hijyene önem veriyoruz. Tekirdağ halı yıkama servis alanımızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizin en yakın Chem-Dry operatörüne ulaşması yeterli olacaktır.

Halılar kadınların ev içerisinde görüntü olarak en çok önem verdiği nesnelerden biridir. Halılar tamamen eşyalarla uyumlu seçilir ve özenle bakılır. Fakat ev içerisinde en çok kullanıma maruz kalan halılar olduğu için kirlenmesi de çok çabuk olur. Ayrıca uzun süre kullanıldığında halıların üzerine bir şey dökülmesi ve leke olması da görülebiliyor. Halılar belli aralıklarla yıkatılabiliyor. Fakat halı yıkama işlemi doğru ve kaliteli bir firmaya yaptırılmadığı zaman halının ömrü kısalıyor ve her seferinde daha fazla zarar görüyor.

Bu nedenle Chem-Dry firması uzman kadrosuyla Tekirdağ halı yıkamacı firmalar arasında öncülük gösteriyor. Chem-dry firması kullandığı makinelerle ve halı yıkama kadrosuyla halılara özenle davranarak müşterileri mutlu ediyor. İşleri kısa sürede hallederek teslim ediyor. Halı yıkamada halının ömrünü tüketmek yerine halıya ilk günkü gibi bir görüntü veren ve daha az kirlenmesini sağlayan Chem-Dry Tekirdağ halı yıkama firması tercih edilenler tarafından bir daha tercih ediliyor. Aynı zamanda bu firma tüm Türkiye’de halı yıkama konusunda öncü konumda bulunuyor.

Tekirdağ’da Üstün bir Halı Yıkama Hizmeti 

Tekirdağ halı yıkama adresimizde kullandığımız yöntemler tamamen sağlıklı ve güvenilirdir. Amacımız en kısa sürede en kaliteli yöntemleri kullanarak sizlere kusursuz bir netice sunabiliyor olmamızdır. Chem-Dry firmamız olarak benzersiz Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yöntemini halılarınıza uyguluyoruz. Bu yöntem yeşil sertifikalı ve natural olan %100 doğal temizleme solisyonlarını barındırıyor. Böylece halılarınızın en derin yerlerine kadar nüfuz ederek bakterileri ciddi oranda temizliyoruz.Tekirdağ halı yıkama bölgemizde halılarınızın temizlenme işlemleri bulunduğunuz evinizde gerçekleşecekse halılar yaklaşık 1-2 saat içerisinde temizlenir ve kuruma işlemleri bitmiş olur. Fakat halıları firmamıza teslim ederseniz, halılarınız ortalama 4 gün içerisinde temizlemiş olarak size geri teslim edilir. Elbette bulunduğunuz yerdeki Chem-Dry operatörünüze göre bu süre bazen değişebiliyor.

Chem-Dry Halı Yıkama Deneyimi Tekirdağ İlimizde

Chem-Dry firması 1977 senesinden bu yana koltuk yıkama, el dokuma halı, duvardan duvara halı ve 40 yıllık deneyimi ile dünya üzerinde 51 ülkede 4,500’den daha çok Franchise’si olan halı yıkama alanında birinci sıradadır. Bunun dışında fayans, taş, seramik, granit türünde sert zeminleri temizleme hizmetini de sizlere sunuyoruz. Eğitimini almış olan profesyonel teknisyenlerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için yüksek donanımda bilgiye sahiptirler. Kullandığımız Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yönteminin halılarınızdaki alerjen maddelerin %98’ini ve bununla beraber havada bulunan bakterileri de %89 oranında imha ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca firmamız diğer halı yıkama firmalarının uyguladığı koltuk ve halı yıkama yollarına göre karşılaştırıldığında %80 oranında su tasarrufu sağlıyor. Firmamız deterjan, sabun ya da bu özellikte olan başka bir ürün kullanmadığı için halılarınızı daha uzun süre kullanılabilir duruma getiriyor.

Diğer Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Bu ilde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

Çerkezköy servis bölgemiz.

Çorlu servis bölgemiz.

Hayrabolu servis bölgemiz.

Malkara servis bölgemiz.

Marmaraereğli servis bölgemiz.

Muratlı servis bölgemiz.

Saray servis bölgemiz.

Şarköy servis bölgemiz.

Bize Ulaşın