Home/En Yakın Chem-Dry/Trabzon Halı Yıkama

Trabzon Halı Yıkama

Chem-Dry Trabzon Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Trabzon halı yıkama, zamanla kirlenen, bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelen halıların bakım ve temizliklerini kaliteli işçilik ve güler yüzlü hizmet ile yerine getirerek, kullanmış olduğu doğal temizlik ürünleri ile insan ve doğa sağlığına destek veren Chem Dry şirketinin bir bayisi olarak hizmet veriyor. Halılar Trabzon halı yıkama ile ilk günkü gibi temiz ve bakımlı olarak müşterilere teslim ediliyor.

Chem-Dry Trabzon İletişim

Size en yakın Chem-Dry için Tıklayın. Bu bölge için Chem-Dry bayiliği fırsatı mevcut, Kendi işinizi kurmayı düşünüyor veya kurmayı düşünen bir tanıdığınız var ise Franchise sayfamıza bakınız.

Trabzon Halı Yıkama

Trabzon Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Trabzon El Dokuma Halı Yıkama

Trabzon El Dokuma Halı Yıkama

Kendi temizlemeye vakit bulamayanlar ya da temizlemeye üşenenler. Zarar vermeden nasıl temizlenir bilmeyenler ve temizlenme zamanı geldi de geçiyor diye hayıflanan bayanlar için el emeği göz nuru olan el dokuma halılar eve gelinip alınıyor. Trabzon el dokuma halı yıkama tarafından itinalı bir biçimde yıkanıyor, kurutuluyor ve istenilen adrese getirip teslim ediliyor. El dokuma halının yıkama işlemi sırasında halının hiç bir şekilde zarar görüp bozulmaması için en kaliteli el dokuma halılar için olan halı şampuanları kullanılıyor ve mümkün olan en üst seviye de özen gösterilerek yıkama işlemi yapılıyor.

Trabzon Yerinde Halı Yıkama

Trabzon Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halılar, birçok ofis ve kuruluşta görebildiğimiz kaplama halılardır. Bu kuruluşlara camiler, oteller, plazalar gibi yerler dahildir ve bazı evlerde bile tercih edilen türde bir halı tipidir. Kaplama halılar duvardan duvara şekilde uygulandıkları için ve yerlerinden sökülemedikleri için temizlikleri de zordur. Trabzon yerinde halı yıkama hizmetimizin ayrıcalıkları sizlere uygun fiyat avantajları sunar. Bu ayrıcalıklara ayrıca halılarınızın kısa zamanda kurumaları, ömürlerinin uzamaları ve derinlemesine temizlik işlemlerimiz de dahildir. Garantili olarak yaptığımız yıkama işlemlerimizde halılarda deformasyon, solma, leke tutma gibi sorunlar yaşamazsınız.

Trabzon Koltuk Yıkama

Trabzon Koltuk Yıkama

Evimizde, iş yerlerimizde ve bir çok yerde kullandığımız koltukların temiz ve hijyen bakımından sağlıklı olması göz ardı edilemez bir husustur. Bizler Trabzon koltuk yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve istekleriniz doğrultusunda koltuklarınızı en iyi ve en kısa zamanda yıkama güvencesi veriyoruz. Koltuk yıkama işleminde ekipmanları özenle seçip koltuklarınız için en uygun olanı belirliyoruz. Asla sert kimyasal ürünler kullanmamaktayız, koltuklarınızın dip noktalarına kadar işleyecek özenle seçilmiş kaliteli ve onaylı temizlik ürünleri ile çalışmaktayız. Sizler de uzun süreli temiz kalacak koltuklarınız ve güler yüzlü hizmetimizden yararlanmak için Chem-Dry firmasının sunduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Trabzon İçin Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Trabzon Özel Leke Çıkarma

Trabzon Özel Leke Çıkarma

Trabzon Pet Koku ve Leke Giderme

Trabzon Pet Koku ve Leke Giderme

Trabzon Granit Tezgah Temizleme

Trabzon Granit Tezgah Temizleme

Trabzon Deri Temizliği

Trabzon Deri Temizliği

Trabzon Taş ve Fayans Temizleme

Trabzon Taş ve Fayans Temizleme

Trabzon Araç Koltuk Yıkama

Trabzon Araç Koltuk Yıkama

Trabzon Stor Perde Yıkama

Trabzon Stor Perde Yıkama

Trabzon Yatak ve Mayt Temizliği

Trabzon Yorgan ve Battaniye Yıkama

Trabzon Yorgan ve Battaniye Yıkama

Trabzon Su Taşkını Restorasyonu

Trabzon Su Taşkını Restorasyonu

Trabzon Halı Yıkama

Temizlik ve hijyen insan sağlığının vazgeçilmez unsurlarındandır. İnsanlar kişisel bakım ve temizliklerine hassasiyetle özen gösterir. Aynı şekilde zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evlerimizin temizliğine de hassasiyetle özen göstermeliyiz. Gündelik hayatta maruz kaldığımız kir ve toz maalesef evlerimize kadar ulaşıyor. En çok da evlerimizin olmazsa olmazı durumunda olan halılarımız buna maruz kalıyor.

Hepimizin bildiği gibi halılarda derinlemesine temizlik ve hijyen sağlamak kolay bir iş değildir. Kir, toz ve bakteriler halıların en derinlerine kadar nüfuz etmektedir. Bu da özellikle çocuklu ailelerde dikkat edilmesi gereken bir husustur. Çünkü çocuklar yetişkinlerden çok daha fazla halılar ile temasa geçer. Halıların üzerinde oturup oyun oynadıkları için kirli halılarda oluşan bakteri ve mikroplara maruz kalma oranları yetişkinlere göre çok daha fazladır.

Tüm kadınların halıları şüphesiz çok kıymetlidir. Halılar yıkama şirketlerine verilirken akıllarda acaba temiz olacak mı, halılar geldiğinde kötü kokular oluşur mu ya da halılarım yıpranmış ve eskimiş bir şekilde mi geri gelir gibi bir sürü soru işaretleri oluşmaktadır. Hatta birçok halı yıkama şirketinde halıların karıştığı ya da kaybolduğu bile duyulmaktadır. Biz Trabzon halı yıkama olarak aklınızdaki tüm bu olumsuz düşünceleri yok etmek için varız. Yıllardır işinde ustalaşan ve tüm ekip arkadaşları olarak halılarınıza gerekli hassasiyeti gösteren Chem Dry adlı firmamıza gelip hem çayımızı içip hem de yıkama işlemlerimizi gözlerinizle görebilirsiniz.

Gerekli güveni sağladığımız takdirde halılarınızı her zaman bize yıkatacağınıza eminiz. Yıkama yapılacak halıların illâ ki çok kirli ya da lekeli olması gerekmemektedir. Çünkü temiz olduğunuzu düşündüğünüz halıların içinde milyonlarca bakteri, toz ve kir barındığını unutmayınız. Bu sebeple düzenli olarak halılarınızı Trabzon halı yıkamacı firmamıza teslim etmeniz ya da telefon ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Bunların yanı sıra kirli, tozlu ya da lekeli koltuklarınızı da profesyonel bir şekilde evinizde yıkamakta ve muhteşem sonuçları sizlerle birlikte gözlemlemekten büyük keyif almaktayız.

Hijyen ve Kalitenin adresi Trabzon Halı Yıkamacınızda

Biz Trabzon Halı Yıkama olarak insan sağlığını korumayı kendimize misyon edindik. Çünkü biliyoruz ki sağlıklı yaşam evde temizlik ve hijyenle başlar. Ev temizliğinin sağlanmasında da en önemli nokta temiz halılardır. Biz Trabzon Halı Yıkama olarak Profesyonel Halı ve Koltuk Yıkama teknolojisi patentli Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (SKE) yönteminde çevre dostu yeşil solüsyonlar (The Natural) kullanarak halılarınızı en doğal yöntemlerle hijyenik hale getiriyoruz. Kullandığımız solüsyon The Natural sabun, deterjan veya zararlı kimyasalları asla içermez, böylelikle toksit olmayan solüsyon aileniz ve evcil hayvanlarınız için daima güvenlidir.

Kullandığımız teknolojik yöntemlerle halıların en derinine kadar işleyen mikrop ve bakterileri anında yok ederek hijyenik hale getiriyoruz. Ayrıca mıknatıs gibi kiri ve tozu çeken sabun, deterjan vb. kimyasal kullanmadığımızdan halılarda tortu kalmaz ve halınızın 2-3 katına kadar daha uzun süre temiz kalır. 1-2 gün yerine sadece 1-2 saat gibi kısa bir sürede halılarınızı temizliyor ve aynı gün teslim ediyoruz. Trabzon Halı Yıkama olarak verdiğimiz hizmet ile 1-2 saat sonrasında evinizi huzurlu bir şekilde tekrar kullanabilirsiniz. Sonuç; daha derin temizlik ve daha kısa kuruma süresi.

Hijyen dostunuz Trabzon Halı Yıkama size en iyi hizmeti verebilmek için Trabzon’un her yerinde sizi şubelerine bekliyor. Trabzon’da başta Yomra ve Arsin olmak üzere Akçaabat ve Araklı geliyor. Ayrıca Arsin ve Beşikdüzü ile Çarşıbaşı ve Çaykara şubelerimize ek olarak Dernekpazar ile Düzköy ve Hayrat ve Köprübaşı ardından Maçka ve Of ve Sürmene ve Şalpazarı ve Tonya ve Vakfıkebir olarak hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın